Vyhledat zájezd na mapě

"Vše, co jsme mohli spatřit, nás uchvátilo, byli jsme v Číně (a Tibetu) poprvé... Odnesli jsme si jedinečný zážitek,"

řekla paní Ivana K.Proč jste si vybrala právě poznávací zájezd Čína a Tibet? Co pro Vás bylo při výběru rozhodující?

Dlouhá léta jsem měla sen se do této oblasti podívat, hlavně do Tibetu, který mě uchvátil po přečtení knihy 7 let v Tibetu. Pátrali jsme s manželem na internetu a skladba zájezdu a přívětivá cena, které nabízela vaše CK, nás zaujala.

Splnil zájezd Vaše očekávání z pohledu organizace ze strany CK i průvodce? Odpovídal program zájezdu zcela Vašim představám získaným z propagačních materiálů?

Ano, byli jsme překvapeni výborným naplánováním zájezdu a jeho přesnou realizací, organizací, která byla bezchybná, nestalo se, že bychom někde dlouho čekali, či selhal nějaký spoj. Obzvláště jsme ocenili vysokou erudovanost a milé vystupování našeho průvodce Mgr. Bao Do, který se stal naším přítelem a plánujeme příští rok absolvovat další zájezd pod jeho vedením.

Co pro Vás na zájezdu představovalo nejsilnější zážitek?

Vše, co jsme mohli spatřit, nás uchvátilo, byli jsme v Číně poprvé. Díky výbornému výkladu o historii a zvycích v Čině a Tibetu, současně s doporučením tradičních čínských jídel, jsme si odnesli jedinečný zážitek. Na mě osobně nejvíc zapůsobila atmosféra klášterů ve Lhase a okolí, umocněná krásnou přírodní scenérií.

Co byste na zájezdu vylepšila či vypustila z programu?

Jen jedinou věc bych vypustila z programu, a to návštěvu „rázovité“ vesničky u potoka Zlatého draka v Sečuánu, kde prohlídku lidové architektury ruší záplava obchodů se suvenýry a občerstvením.

Chystáte se ještě někdy na zájezd pořádaný CK China Tours? (případně na jaký)

Ano, v únoru 2019 jsme přihlášeni na zájezd Vietnam a Kambodža a již se moc těšíme.

Ivana K.

Fotogalerie k článku
Související články

Zajímavé zájezdy

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů