Vyhledat zájezd na mapě

Tímto dobrovolně poskytuji společnosti CHINA TOURS s.r.o., IČO: 26483343, se sídlem Vítězné náměstí 577/2, 160 00, Praha 6 - Dejvice své osobní údaje, a to (jméno, příjmení , Ulice a č.p., Město, PSČ), za účelem zasílání katalogu touto společností. Společnost CHINA TOURS s.r.o. bude ve vztahu k takto sděleným osobním údajům figurovat jako správce osobních údajů.

Jsem si vědom, že společnost CHINA TOURS s.r.o. bude zpracovávat mé osobní údaje (jméno, příjmení , Ulice a č.p., Město, PSČ) do doby, než souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání katalogu odvolám nebo po dobu 5 let. CHINA TOURS s.r.o. se zavazuje, že osobní údaje nebudou poskytnuty našim obchodním partnerům a případná obchodní sdělení budou zasílána jen a pouze od CHINA TOURS s.r.o.

Odvolání souhlasu

Dále uvádím, že jsem si vědom, že souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoli odvolat. Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů je možné na emailové adrese info@chinatours.cz či telefonicky na +420 222 958 203. Takovéto odvolání bude mít za následek, že mnou poskytnuté osobní údaje již nebudou nadále zpracovány správcem pro účely zasílání obchodních sdělení.

Více o zásadách zpracování osobních údajů ve společnosti CHINA TOURS s.r.o. se dozvíte zde. Práva a povinnosti, jež vyplývají ze zpracování osobních údajů, se řídí nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů