Vyhledat zájezd na mapě

Vzdělání a životní zkušenosti

Všichni naši průvodci (čeští, občas i slovenští) hovoří velmi dobře jazykem, v kterém je běžné v dané zemi komunikovat (čínsky, japonsky, korejsky, hindí, persky, vietnamsky, anglicky a dalšími jazyky), nezřídka jsou i absolventy příslušného univerzitního studia. Někteří naopak v dané zemi několik let žili, a tak se můžete dozvědět mnoho autentických informací a zkušeností přímo "ze života". 

Průvodcovské dovednosti

Pravidelně pořádáme soustředění pro všechny naše průvodce, na kterých absolvují odborná školení. Současně je to pro ně příležitost předávat si vzájemně své průvodcovské zkušenosti. 

Nadšení

Aby byl průvodce opravdu dobrý, nestačí, aby jen uměl předávat "suché" informace. Průvodce musí mít rád lidi, nesmí mu chybět pozitivní, nikoliv však nekritický vztah k zemi a schopnost stavět pomyslné mosty mezi kulturami návštěvníků a hostitelské země. Pomáhá tak naplňovat pravý smysl cestování – poznávání krajů, jejich obyvatel i sebe sama. Právě takové průvodce u nás najdete – profesionály, pro něž jsou cesty s klienty nejen povoláním, ale i koníčkem.

Naši průvodci

Průvodci Asie

Katalog 2021 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů