Najít na mapě
Prohlížené zájezdy
Stručně o zájezdu
  • Viktoriiny vodopády
  • Vodní safari v NP Chobe

Tento zájezd nás zavede do Botswany a Zimbabwe. NP Chobe je znám díky jedné z nevětších koncentrací zvěře v Africe vůbec a skýtá jedinečnou příležitost k pozorování velké pětky - lev, nosorožec, slon, levhart a buvol. Zvláště typická jsou obrovská stáda slonů, buvolů a smečky lvů. Vychutnáme si klasickou game drive i safari formou plavby na lodi po řece Chobe s jejími věrnými obyvateli, hrochy a krokodýli. Viktoriiny vodopády neboli Mosi-oa-tunya, "Kouř, který hřmí" jsou největší vodopády na světě (šířka 1700 m, výška 108 m) a my budeme mít tak akorát čas si je dobře prohlédnout a třeba i vyzkoušet nějakou z mnoha nabízených adrenalinových aktivit.

Zájezd je možno výhodně spojit s navazujícím zájezdem To nejlepší z Jihoafrické republiky.

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1. den

Letecky Johannesburg - Viktoriiny vodopády: v podvečer plavba lodí po Zambezi s výhledem na západ slunce.

2. - 3. den

Viktoriiny vodopády - jedny z největších vodopádů na světě; prohlídka vodopádů a okolí; velký výběr fakultativních programů: let vrtulníkem nad vodopády, procházka se lvem, vyjížďka na slonu, bungee, rafting; fakultativně boma večeře, tradiční africké jídlo za zvuku rytmů domorodých tanečníků a djembe bubeníků.

4. den

NP Chobe - safari v nejrozmanitější rezervaci v Botswaně zaručující prvotřídní podívanou (včetně lodního safari): množství slonů, buvolů, dobré předpoklady vidět smečku lvů, hroši, krokodýli v řece, velké množství ptáků (ideální lokalita na tzv. "bird watching").

5. den

Odlet do Johannesburgu a zpět do Prahy, nebo pokračování navazujícím zájezdem.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínZákladní cenaCena po slevě
2555480317. 10. – 21. 10. 2018 (5 dní) 34 700 Kč Rezervovat
  • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
    • jednolůžkový pokoj povinný - 4 200 Kč
255549027. 3. – 11. 3. 2019 (5 dní) 34 700 Kč 33 659 Kč   sleva 1 041 Kč
sleva za včasnost do 7. října 2018
Rezervovat
  • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
    • jednolůžkový pokoj povinný - 4 200 Kč
Podmínky
V ceně zahrnuto:

místní anglicky mluvící průvodci v NP Chobe a při aktivitách, letenka vč. všech poplatků Johannesburg–Viktoriiny vodopády–Johannesburg ve výši 9000 Kč, doprava minibusem, 4x hotel ***/ lodž *** se snídaní, vstup do NP Chobe, informační materiály.

V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

KAZA univisa – 50 USD (platí se při vstupu).

Poznámka:

Zájezd jde předsadit i před jiné termíny JARu či samostatně již od jedné osoby. V případě samostatného zájezdu je potřeba připočítata letenku z ČR a zpět.

Travel Asistent:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.
Pořadatel:
CK Adventura
Průvodce:

Tento zájezd je pouze s anglicky mluvícím průvodcem v NP Chobe a při fakultativních aktivitách, český průvodce je na vyžádání.

Fotogalerie
Katalog 2019 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů