Vyhledat zájezd na mapě

Letecká přeprava u našich zájezdů od roku 2017 zahrnuje službu Travel Asistent. V případě nenadálých komplikací spojených se zpožděným či zrušeným letem se tak můžete díky službě Travel Asistent obrátit na speciální nonstop asistenční linku našeho partnera Click2Claim, s. r. o., který se specializuje na řešení nepravidelností v letecké přepravě.

Pokud nastane problém s letem, v danou chvíli Click2Claim poradí, jak postupovat, a sdělí, na jaký rozsah péče má cestující od operujícího dopravce nárokPOZOR!Vlastní péči a náhradní přepravu je cestujícímu povinen poskytnout vždy operující dopravce, tedy letecká společnost.

Logo Click2Claim

Travel Asistent Vám umožňuje:

  • ověření nároku na finanční kompenzaci;
  • komplexní servis při vymáhání finanční kompenzace;
  • právní službu v případě soudního vymáhání finanční kompenzace;
  • možnost využití speciální nonstop (24/7)asistenční infolinky v případě problémů s letem.

Pokud vznikne cestujícímu na cestě újma v podobě níže uvedených nepravidelností v letecké přepravě, Click2Claim následně zajistí za cenově nejvýhodnějších podmínek vyřízení případné finanční kompenzace.

Vzdálenosti a odpovídající kompenzace, click2claim

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů