Vyhledat zájezd na mapě

Komfortní let v Business Class (případně i ve First Class) může představovat perfektní začátek či zakončení Vašeho poznávacího zájezdu do Asie. Nabízíme příplatkovou službu za letenku ve vyšší knihovací třídě (standardně je v ceně zájezdu letenka v třídě ekonomické).

A380 LoungeLeteckou společnost, kterou můžete na konkrétním termínu očekávat, předem zjistíte najetím myši na piktogram letadla vedle Vámi vybraného termínu zájezdu. Ty nejpřesnější informace o letecké společnosti a současně i ceně za business letenku se ovšem dozvíte v naší prodejní kanceláři na telefonním čísle +420 222 958 203. V tomto článku naleznete základní přehled výhod, které díky této příplatkové službě můžete získat.

Přednostní odbavení & VIP salónek

Ačkoliv hlavním důvodem volby Business Class bývá možnost "natáhnout se" na dálkovém letu, celý servis začíná ještě před nástupem do letadla. Přednostní odbavení bez dlouhého čekání ve frontě je prvním okamžikem, kdy pocítíte první výhody oproti klasické letence ve třídě economy. Při check-inu je váhový limit odbaveného zavazadla pro cestující v Business Class zvýšen z 30 kg na 40 kg.

Po odbavení a pasové kontrole na Terminálu 1 můžete se svou letenkou zamířit do VIP saónku Menzies Aviation Lounge. Kromě příjemné atmosféry, křesílek a výhledu na vzletovou a přistávací dráhu si můžete vychutnat širokou škálu nápojů i teplých pochutin. VIP salónek budete mít k dispozici i při mezipřistání v Dubaji.

Po příchodu na Váš gate a bezpečnostní kontrole se můžete taktéž těšit na přednostní nástup do letadla samotného.

Pohodlí a prostor

A380 Business classPopisovat všechny rozdíly a příjemné detaily v Business Class oproti Economy Class na palubách letadel letecké společnosti Emirates by bylo opravdu na dlouho. Tak zmiňme snad jen ty nejvýraznější, mezi něž patří jídlo, prostor, soukromí a pohodlí.

Výběr z nápojového menu a pestré nabídky pochoutek během celého letu zaručuje, že po přistání v cílové destinaci opravdu nebudete mít touhu vyhledat restauraci. Výborné jídlo v kombinaci s perfektním prostíráním na stylovém porcelánu nemá chybu.

Oběd či večeři na palubě si vychutnáte mnohém lépe na prostorném stolečku a s volným prostorem všude kolem Vás. Šikovné úložné prostory, komfortní sedačky, místo na nohy i na lokty je jedním z nejdůležitějších výhod Business Class. Nikdo z kolemsedících během celého letu nezasahuje do Vašeho intimního prostoru a celý let si tak mnohem více vychutnáte.

O Váš komfort na palubě letadla se kromě velmi pohodlných a polohovatelných sedadel postará i palubní personál, který Vás bude oslovovat jménem a během letu Vám splní téměř každé přání. Prostorné toalety i balíček plný šikovných věcí garantuje, že Vám za letu opravdu nebude nic chybět.

Na osobní obrazovce s úhlopříčkou 58 cm a dotykovým ovládáním si vyberete film. V sedadle najdete také HDMI vstup, abyste si k obrazovce mohli připojit vlastní zařízení a přehrávat svůj obsah. A až si budete chtít odpočinout, pomocí dotykového ovladače přeměníte své sedadlo na zcela vodorovné lůžko.

Možnost se po luxusní večeři na 8 hodin natáhnout na 2 metry dlouhém lehátku Vám zaručí, že po příletu do Asie vystoupíte z letadla řádně odpočatí a plní energie na objevování nových kultur a zážitků. 

Fotogalerie k článku
Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů