Najít na mapě
Prohlížené zájezdy

Podrobný program zájezdu

1. den

Přílet do Dubaje ve 22:40; transfer do hotelu a ubytování. Hotel má výbornou polohu ve čtvrti Al Barsha cca 500 m od obrovského Mall of Emirates, jehož součástí je i krytá lyžařská sjezdovka.

Grand Excelsior Bur Dubai  4*, Delux Twin/Double Room http://www.grandexcelsiorburdubai.com/

2. den 

Celodenní prohlídka Dubaje: po snídani odjezd (cca 9:00) do 225 let staré pevnosti Al Fahidi, která dnes ve svých zdech skrývá největší historické poklady Dubajského muzea; přejezd tradiční dřevěnou lodí přes zátočinu do historické části Deira; návštěva trhu s kořením a slavného Golden Souku, největšího místního tržiště se zlatem; oběd v místní typické arabské restauraci; procházka úzkými uličkami starého města.

Okolo 15:00 odjezd do pouště na safari v terénních vozech 4x4 (pro 6 osob), výjezd na nejvyšší ze zlatavých dun s výhledem na nádherný západ slunce a vychutnávání pravé Arábie; přejezd do beduínského tábořiště – možnost vyzkoušet si jízdu na velbloudovi, nechat si namalovat ruce henou či si zakouřit vodní dýmku; večer bude zakončen bufetovou večeří pod hvězdami ve stylu BBQ a představením tradičního břišního tance; okolo 22:00 návrat zpět do města s možností procházek či návrat přímo do hotelu.

3. den 

Celodenní prohlídka Dubaje: po snídani odjezd (cca 9:00) na prohlídku moderního města; přejezd k Palm Jumeirah – uměle vytvořenému ostrovu ve tvaru palmy, kterému dominuje obří hotel Atlantis the Palm s téměř 1600 pokoji; přejezd k unikátnímu 321 m vysokému hotelu Burj Al Arab ve tvaru plachetnice, možnost fotografování exteriéru jednoho z nejluxusnějších hotelů na světě; přejezd k Burj Khalifa a výjezd na vyhlídku nejvyšší budovy světa (828 m, vyhlídka v 124. patře v 452 m); oběd v Orchestra Restaurant v přilehlém Dubai Mall, největším a jednom z nejluxusnějších nákupních center na světě; návštěva Dubai Aquarium, jednoho z největších akvárií na světě a 48 m dlouhým podvodním tunelem; individuální volno na nákupy či jen prohlídku nákupního centra.

V podvečer přejezd do přístaviště na Dubai Creek a projížďka na tradiční arabské plachetnici dhau, které kdysi čile brázdili s náklady koření celým Perským zálivem; zhruba dvouhodinová projížďka po Dubajské zátoce spojená s bufetovou večeří; poslední noční procházky městem, transfer na letiště a ve 3:40 (15.5.) odlet dále do Soulu.

Mám zájem o zájezd na míru

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Související články
Katalog 2018 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů