Vyhledat zájezd na mapě

Indonésie – Relax a jóga na Bali (16 dní)

Program:

1. den

Praha – odlet do Indonésie dle letového řádu.

2. den 

Denpasar – Ubud: přílet na Bali, nazývaném také Ostrovem bohů, vyzvednutí na letišti a transfer do hotelu v Ubudu – kulturního centra ostrova; odpočinek po dlouhém letu.

3.–8. den

Ubud: odpočinek s aktivní relaxací (jóga – zajišťují si účastníci sami); městečko Ubud je známé svou uvolněnou atmosférou s mnoha galeriemi, kavárničkami a bohatou nabídkou představení tradičních balijských tanců či relaxačních masáží.

9.–14. den

Candidasa: 9. den ráno přesun na jižní pobřeží ostrova do městečka Candidasa – ubytování v rezortu u moře, odpočinek s možností koupání a aktivní relaxace; plně odpočinkové dny je možné střídat s výlety po ostrově (navrhované programy níže).

15. den

Candidasa – Denpasar – Praha: dopolední relaxace, poté přesun na letiště v Denpasaru a odpolední odlet zpět do vlasti.

16. den

Praha: přílet zpět do ČR.


Fakultativní výlety (některé z možností):

1/ Za chrámy a kořením (celodenní v.) – chrám posvátného pramene Pura Tirta Empul, nejposvátnější balijský chrám Besakih rozkládající se na úpatí sopky Gunung Agung (3142 m), jezero Danau Batur; návštěva zahrad s místní kávou a kořením.

2/ Za bohyní vody a rýže (celodenní v.) – do oblasti centrálních hor, jezerní chrám Pura Danu Bratan (jeden z nejhezčích chrámů na Bali, zasvěcený bohyni Dewi Munduk, balijská botanická zahrada, nenáročná procházka v okolí rýžových políček v Jatiluwih (případně u vodopádů v blízkosti vesnice Munduk – záleží na počasí); vodopády Git Git.

3/ Jih Bali (celodenní v.) – návštěva opičího lesa v Ubudu, poté výlet do bývalého královského města Taman Ayun; večer scénický západ slunce u „chrámu na moři“ Tanah Lot.

Je zde mnoho možností výletů – lze naplánovat i výlety zcela podle přání účastníků. Vzhledem k zajišťování dopravy a místního průvodce je ale nutné vše objednat předem.

Fotogalerie k článku Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů