Vyhledat zájezd na mapě

Koncem září jsme spustili prodej zájezdů druhého pololetí 2020! Na našich www stránkách tedy najdete kompletní nabídku termínů na celý rok 2020...

Vybírat tu svou vysněnou cestu za poznáním Asie můžete různými způsoby... Např. podle zemí – buď pomocí interaktivní mapy dostupné z kterékoli stránky webu, nebo pomocí standardního vyhledávače pod hlavním menu, kde lze zadat i více zemí a navíc specifikovat období, které vás zajímá.

V každém případě je nyní ten nejlepší čas pro nákup Vaší příští poznávací dovolené!

Pokud se do 18. října (resp. 15. listopadu) přihlásíte (tzn. do rozhodného data budete mít podepsanou smlouvu o zájezdu a současně bude připsána požadovaná záloha na účtě CK) na zájezd pořádaný CK China Tours (kód zájezdu začíná na "33-") s odletem od 1. 7. 2020, můžete uplatnit výjimečnou "first minute" slevu ze základní ceny zájezdu ve výši 10 % (resp. 8 %). Později bude možné využít už jen náš standardní slevový systém.

O slevu First Minute je třeba požádat na přihlášce.

>>> Zájezdy se slevou 8 % s odjezdem od 1. 7. 2020 <<<

Poznámka: Aktuálně zobrazované ceny zohledňují pouze slevu za včasné přihlášení, tedy slevu č. 1 (viz Slevy). Sleva "first minute" je mimořádná a časově omezená, na webu se tedy nezobrazuje. Počítá se ze základní ceny, tj. z ceny původní (přeškrtnuté), a s žádnými dalšími slevami se nesčítá.

Upozornění: V "časovém" výpisu vyjíždí i zájezdy, které pořádají naši partneři, tudíž se na ně nevztahuje sleva First Minute, ale pouze standardní sleva za včasné přihlášení. Zobrazí se vám i zájezdy z kategorie "Stylově za zážitky" (Čína Nefritového císaře, Indický sen, Mijabi – doteky japonské krásy a Stylově z Bangkoku do Singapuru), jejichž kód začíná na "36-" a jsou vyjmuty z našeho slevového systému. Na tyto speciální zájezdy tedy nelze uplatnit ani First Minute slevu ani standardní slevu za včasné přihlášení.

Naopak je možné zpětně uplatnit slevu First Minute na zcela nové zájezdy Thajsko tradiční i moderní a Za thajskou kulturou, přírodou i mořem, které sice nespadají do zmíněného období 2. pololetí 2020 (nejsou tedy zahrnuty v časovém výpisu), ale publikovali jsme je opožděně.


Na mnohé zájezdy 1. pololetí 2020 lze stále uplatnit slevy za včasné přihlášení ve výši 1–4 %, které jsou pro naše věrné zákazníky dvojnásobné, tedy 2–8 %!

(Více informací o slevách najdete zde.)

>> Zájezdy 1. pololetí 2020 <<

Fotogalerie k článku

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů