Najít na mapě
Prohlížené zájezdy

 

Prodej zájezdů druhého pololetí 2018 začal koncem září, na našich www stránkách tedy najdete kompletní nabídku termínů na celý rok 2018...

Vybírat tu svou vysněnou cestu za poznáním Asie můžete různými způsoby... Např. podle zemí – pak je s výhodou využít mapu dostupnou z kterékoli stránky webu, nebo pomocí standardního vyhledávače na hlavní stránce, kde lze zadat i více zemí, či navíc specifikovat období, které vás zajímá.

V každém případě je nyní ten nejlepší čas pro nákup Vaší příští poznávací dovolené!

Pokud se do 20. října (resp. 16. listopadu) přihlásíte (tzn. do rozhodného data budete mít podepsanou smlouvu o zájezdu a současně bude připsána požadovaná záloha na účtě CK) na zájezd pořádaný CK China Tours (kód zájezdu začíná na "33-") s odletem od 30. 6. 2018, můžete uplatnit výjimečnou "first minute" slevu ze základní ceny zájezdu ve výši 10 % (resp. 8 %). Později bude možné využít už jen náš standardní slevový systém.

O slevu First Minute je třeba požádat na přihlášce.

Poznámka: Aktuálně zobrazované ceny zohledňují vždy pouze slevu za včasné přihlášení, tedy slevu č. 1 (viz Slevy), sleva "first minute" je mimořádná a časově omezená, na webu se tedy nezobrazuje a počítá se ze základní ceny, tedy z ceny původní (přeškrtnuté) a s žádnými dalšími slevami se nesčítá.

>>> Zájezdy se slevou 8 % s odjezdem od 30. 6. 2018 <<<

Na zájezdy Toulavé podzimní JaponskoZa přírodou a lidmi Číny 2018, které jsme zveřejnili opožděně, prodlužujeme First Minute 10 % do 31. října! 


Na mnohé zájezdy 1. pololetí 2018 lze stále uplatnit slevy za včasné přihlášení ve výši 1–4 %, 

které jsou pro naše věrné zákazníky dvojnásobné, tedy 2–8 %!

(Více informací o slevách najdete zde.)

>> Zájezdy 1. pololetí 2018 <<

Fotogalerie k článku

Napište nám

Kontaktujte nás

+420 222 958 203
Jana Pavlištíková
Vladimíra Kalašová
info@chinatours.cz
Radka Podpěrová
Katalog 2018 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů