Vyhledat zájezd na mapě

Využijte náš jednoduchý slevový systém, který zvýhodňuje stálé a zejména včas přihlášené zákazníky.

Čas od času vyhlašujeme také zvláštní akce (veletržní slevy, mimořádné slevy typu "first minute"), o nichž včas informujeme v našem newsletteru.

1. Sleva za včasné přihlášení (1–4 %)

Čím dřív se hlásíte na zájezd, tím vyšší dostáváte slevu! Při přihlášení 6 a více měsíců před odletem získáte slevu 4 % z ceny zájezdu, 5 měsíců před odletem máte nárok na slevu 3 %, 4 měsíce před odletem obdržíte slevu 2 % a 3 měsíce před odletem slevu 1 % ze základní ceny zájezdu.

Sleva se v denně aktualizované výši zobrazuje na webu. Podmínkou je podání závazné přihlášky a zaplacení standardní zálohy 30 % z celkové ceny zájezdu a doplňkových služeb.

2. Sleva za včasné přihlášení pro stálé klienty (2–8 %)

Absolvovali jste náš zájezd a chystáte se s námi na další cestu? Pak můžete po celé následující dva roky využít dvojnásobnou slevu za včasné přihlášení, tedy 2–8 % z ceny zájezdu!

Hlásíte-li se později než 3 měsíce před datem odletu, pak tato sleva činí pro Vás vždy 2 %.

Kdo je "stálý klient"? Každý, kdo se zúčastnil v předcházejících dvou sezonách (2018–2019) alespoň jednoho zájezdu pořádaného cestovní kanceláří China Tours nebo Adventura.

3. Skupinová sleva (2 %)

Hlásí se vás na jedné přihlášce současně 5 a více osob? Pak každý přihlášený účastník obdrží slevu 2 %.

4. Speciální sleva — "spokojený klient prodejcem"

Slevu může získat každý "náš spokojený klient" (tj. účastník alespoň jednoho zájezdu v minulosti pořádaného China Tours/Adventura). Příhlásí-li se s ním další účastníci, kteří dosud s China Tours ani Adventurou necestovali, dostane náš spokojený klient doplňkovou procentní slevu odpovídající časové slevě za včasné přihlášení (1–4 %) za každého účastníka. SLEVA JE NEOMEZENÁčím víc přátel přivedete, tím větší slevu máte!

Podmínky pro udělení této speciální slevy:

  1. Společné podání přihlášky (tedy všichni účastníci musí být uvedeni na jedné smlouvě), po uzavření smlouvy o zájezdu se počet účastníků již nesmí měnit.
  2. Slevu za nového účastníka lze přiznat nejvýše jednomu spokojenému klientovi, který musí být na přihlášce uveden jako objednavatel.
  3. V případě storna některého z účastníků se sleva úměrně snižuje.
  4. Tuto slevu lze kumulovat v rámci slevového systému China Tours. Tato sleva je speciální – lze ji uplatnit pouze v naší prodejní kanceláří China Tours – Vítězné náměstí.

Příklad:
Jste náš spokojený klient a přivedl jste přihlásit 3 své přátele 6 měsíců před odjezdem zájezdu. Vy získáváte časovou slevu 4 % (a pokud jste cestoval v předchozích dvou sezonách, máte dokonce nárok na dvojnásobnou slevu pro "stálého klienta" ve výši 8 %), Vaši přátelé dostanou každý slevu za včasné přihlášení 4 %, a Vaše doplňková sleva činí tedy 3 x 4 % = 12 %. Celková sleva pro Vás tak dosáhne 16, nebo dokonce 20 %!!!


PRAVIDLA PRO UPLATNĚNÍ SLEV

  1. Slevy se počítají ze základní ceny zájezdu, nepočítají se z cen doplňkových služeb (víza, pojištění, 1lůžkový pokoj...). Výsledná cena zájezdu se zaokrouhluje na celé koruny směrem dolů.
  2. Pro časové slevy (1.–2.) je rozhodným datem den připsání zálohy na účet naší cestovní kanceláře.
  3. Lze kumulovat slevy 1.+3., 2.+3, nebo 1.+4., 2.+4.
  4. Slevu 4. lze uplatnit pouze v naší prodejní kanceláři v Praze (osobně, e-mailem, poštou) a lze ji kumulovat se slevou č. 1. a 2.
  5. O slevu si požádejte již při přihlášení ve smlouvě o zájezdu v kolonce Uplatňuji slevy. Na pozdější žádosti o slevu nebude brán zřetel! 
  6. Vybrané zájezdy mohou být vyjmuty ze slevového systému.

Upozornění

CK může průběžně vyhlašovat další zvláštní akce – případné informace lze dohledat na těchto www-stránkách či získat z pravidelně zasílaného newsletteru.

Nicméně příprava našich zájezdů vyžaduje poměrně složité a včasné zajišťování všech potřebných služeb a letenek. Naše CK proto zásadně nevyhlašuje slevy typu „last minute“.

Katalog 2021 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů