Vyhledat zájezd na mapě

Pavel Dvořák, sinolog, tlumočník a průvodce naší CK žije od roku 2009 v Číně, poslední dva roky v Šanghaji. Svůj nový domov miluje natolik, že se rozhodl napsat o něm interaktivní elektronickou knihu.

E - kniha Tři dny v ŠanghajiTri dni v Šanghaji je cestovatelský manuál ve slovenštině navržený speciálně pro iPad, který Vám představí Šanghaj netradičním způsobem, a tak při objevování Šanghaje zažijete hodně zábavy. Kniha obsahuje množství zajímavých informací, čtivých článků a zážitků, spolu s doporučeními z první ruky, videi, miniaplikacemi a skvělými fotografiemi. Kromě toho dostanete s touto knihou zdarma všechny fotografie ve velkém rozlišení. Pozvánku do Šanghaje, ale i další články od Petra si můžete přečíst na jeho blogu www.bamboome.sk.

Tri dni v Šanghaji, elektronický průvodce, k dostání zde.

Související články

Pokračujeme po stopách Hanzelky a Zikmunda

Nenechte si ujít aktualizovanou volně přístupnou fotografickou výstavu na nádvoří Náprstkova muzea v Praze – je k vidění do 31. května 2022!   Pokračujeme po stopách asijské cesty Hanzelky a Zikmunda Jiří Hanzelka s Miroslavem Zikmundem překonali předsudky a překážky své doby a dokázali to, co nikdo jiný před nimi. Stali se cestovatelskými legendami. V roce 1947 vyrazili na svou první cestu do Afriky a v roce 1959 na druhou – z Československa napříč Asií a zpět. Cesta po stopách asijského putování Hanzelky a Zikmunda, na kterou se v roce 2018 vydali Lukáš Socha a Tomáš Vaňourek, trvala devět měsíců a během 262 dnů zavítali do 32 zemí a překročili 22 časových pásem. Od Turecka až po Rusko urazili téměř 130 000 kilometrů, které absolvovali například letadlem, autem, na motorce, kole, kajaku, velbloudu či pěšky. Po návratu zpět do České republiky vznikla mj. série srovnávacích fotografií, které ke svým stým narozeninám obdržel jako dárek pan Miroslav Zikmund, jemuž byla celý projekt od svého počátku věnován. Aktualizovaná fotografická výstava nazvaná Pokračujeme po stopách asijské cesty Hanzelky a Zikmunda, znovu instalovaná v říjnu 2021 na nádvoří Náprstkova muzea v Praze, představí nový výběr fotografií z této výpravy, ale také několik ještě nezveřejněných snímků z nové právě probíhající Expedice Z101. Pokochat se jimi můžete zdarma až do 31. května 2022.   (Kompletní informace o všech akcích Náprstkova muzea najdete zde.)

4. květen 2021
Celý článek
Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů