Vyhledat zájezd na mapě

Již 24. veletrh cestovního ruchu Holiday World, konaný tradičně v únoru v Praze, byl stejný jako poslední roky, ale v něčem zase jiný. Lákali jsme vás, že na veletrhu třeba načerpáte inspiraci pro nějakou další zajímavou cestu nejen do naší zamilované Asie, ale i jinam. Na našem stánku, který jsme měli na obvyklém místě veletržní haly, jsme rozdali spoustu krásných katalogů i mnoho letáčků s veletržní slevou na naše poznávací zájezdy a probrali s návštěvníky jejich cestovatelské plány. Potud bylo vše při starém. Co se tedy stalo jiného?

Holiday World 2015 - stánek Kintari

Hostem našeho stánku byla nadace Kintari, kterou dlouhodobě podporujeme a která svými aktivitami získává potřebné finanční prostředky na realizaci svých vlastních rozvojových projektů v Indonésii, konkrétně na ostrově Lombok. U jejího pultíku bylo možné se detailněji seznámit s aktivitami nadace, ale i osobně přispět nákupem originálních indonéských výrobků na dobrou věc. Za odměnu představitelky Kintari několikrát o víkendu předvedly návštěvníkům stánku China Tours pravý indonéský tanec.

A jak to tedy vše dopadlo?

Předsedkyně a zakladatelka Kintari, Mgr. Jana Wolfová, nám napsala: „Moc bychom vám chtěli za celé Kintari poděkovat za možnost prezentovat naše aktivity a prodávat výrobky na HW. Byla to skvělá zkušenost, lidé se opravdu hodně o naše aktivity zajímali, tance se jim moc líbily a prodali jsme šperky za cca 20 tisíc korun, což je přesně částka na výměnu střechy ve školce na Lomboku! Senzace! Ještě jednou díky moc!“ A my za tento úspěch děkujeme vám, našim klientům a návštěvníkům veletrhu!

Diplom China Tours za 2. místo nejlepší katalog 2015Pokud jste se na Holiday World nestihli vypravit a chtěli byste se připojit k mnoha dárcům, navštivte stránky kintari.org a můžete zde přispět na činnost nadace formou nákupu na dobročinném eshopu. A zajímají-li vás aktivity Kintari i Indonésie jako taková více, nechte se zlákat na přednášku Jany Wolfové (a mimo jiné i naší průvodkyně na zájezdy do Indonésie) v pondělí 2. března v Městské knihovně v Praze od 19 h. Bude zde i se svou skupinou tančit v několika indonéských tancích včetně samanu.

Aby výčet toho, co se na veletrhu ve spojitosti s naší CK událo, byl kompletní, doplňujeme, že tři vylosovaní návštěvníciobdrželi v rámci soutěže Zájezdy za milion po poukázce na náš zájezd ve výši 10 000 Kč a CK China Tours se svým katalogem Čína a Asie jako každý rok zabodovala v soutěži O nejlepší katalog, i když letos získala společně s mateřskou CK Adventura „pouze“ 2. místo.

Už nyní si klademe otázku „Jaký bude 25. ročník veletrhu Holiday World?“

Fotogalerie k článku
Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů