Vyhledat zájezd na mapě

Svatba v Malajsii

Program:

1. den
Praha: odlet do Malajsie (letový řád a společnost dle požadavků a aktuální nabídky).

2. den 
Kuala Lumpur – Melaka: přílet, vyzvednutí na letišti a přesun do nejstaršího malajského přístavu Melaka – krátká procházka starými uličkami s koloniální architekturou (směs portugalských, holandských a anglických vlivů); večerní projížďka po řece.

3. den 
Melaka – Kuala Lumpur: dopolední procházka historickým centrem Melaky – holandská radnice, výhled na celé město z pahorku sv. Pavla se stejnojmenným katolickým kostelem, bohaté tržnice, historické uličky a nejstarší čínský chrám v Malajsii. Odpoledne pokračování do Kuala Lumpuru, hlavního města Malajsie. Odpolední/podvečerní procházka koloniálním centrem Kuala Lumpuru – Náměstí nezávislosti, mešita Masdžid Jamek, továrna na výrobu cínu (jeden ze zásadních exportních artiklů země); hinduistické jeskyně Batu střežené tlupami opic na severním okraji města.

4. den 
Kuala Lumpur – Putrajaya: den vyhrazený vyřizování předsvatebních formalit na re- gistračním úřadě ve městě Putrajaya. Večer u slavných „dvojčat“ – mrakodrapu Petronas Twin Towers.

5. den 
Kuala Lumpur: rezervní půlden pro případné dokončení předsvatebních náležitostí v KL; pokud čas dovolí, další program v KL – např. procházka zdejší rušnou čínskou čtvrtí či návštěva Lake Gardens, rozsáhlého parku s mnoha zajímavostmi v samém centru KL.

6. den 
Kuala Lumpur – ostrov Tioman: transfer na letiště a přelet na ostrov Tioman, mno- hými považovaný za jeden z nejkrásnějších tropických ostrovů v jihovýchodní Asii. Přeprava do hotelu a zbytek dne volno určené ke koupání, odpočinku či individuálnímu poznávání ostrova.

7. den 
Ostrov Tioman: svatební den – hlavní bod programu. Obřad v kruhu přátel, pořádaný na pláži. Upřesnění zajištění programu svatby:

Svatební obřad:
Zajišťuje rezort Japamala za pomoci našeho místního partnera. Svatební zajištění zahrnuje:

 • Transport soukromou lodí z/na letiště. Meet and Greet by Resort Staff with Welcome Garland
 • Welcome drink a osvěžující ručníky při příjezdu
 • Výzdobu místa obřadu. Obřad sám se bude konat venku, svatební oblouk bude ozdoben květy a budou připravena křesla pro svatební hosty.
 • Svatební kytice pro nevěstu a korsáž pro ženicha
 • Přítomnost kněze při obřadu
 • Svatební dort
 • Láhev šampaňského pro přípitek při obřadu
 • Speciální výzdobu ubytování páru pro svatební noc
 • Poukaz pro 2 osoby (3 hodiny) v hotelových lázních Karma Sutra Spa
 • Sunset koktejl pro svatební pár a hosty
 • Snídani přinesenou do pokoje (ráno následující svatební den)

8.–9. den 
Ostrov Tioman: líbánky v krásném prostředí tropického ostrova. Osobní volno určené koupání, odpočinku a vychutnávání atmosféry tropů.

10. den 
Ostrov Tioman – KL – Praha: transfer na letiště a odlet přes Kuala Lumpur zpět do vlasti.

11. den 
Praha: přílet zpět do ČR, konec programu.

Fotogalerie k článku Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů