Vyhledat zájezd na mapě

Láká Vás okusit asijská golfová hřiště na vlastní kůži a přitom poznat i krásu okolních míst? Zahrát si na unikátních greenech na okouzlujících asijských místech? 

Kontaktujte naši kancelář a my Vám podle Vašich představ sestavíme individuální "golfový" program. Dle libosti můžete hrát, ale i poznávat zdejší zajímavosti.

GOLF V INDII

Golfový resort v DilíVíte, kde vzniklo první golfové hřiště za hranicemi Velké Británie? Nebyla to Evropa, Austrálie ani USA, ale někdejší britská kolonie – Indie.

Psal se rok 1829 a v Kalkatě otevřel své brány Royal Calcutta Golf Club, první green mimo britské ostrovy. A následovaly další – Royal Bombay Golf Club v r. 1842, Bangalore Golf Club v r. 1876, Shilong Golf Club v r. 1898… Golf se tu hrál už takřka šedesát let, než vznikla první hřiště v USA nebo Evropě.

Programy tvoříme na míru dle Vašich přání. Můžete se ale inspirovat našimi návrhy golfové dovolené:

Kontaktujte nás pro bližší informace


GOLF V MALAJSII

Golf Malajsie HornbillGolf má v Malajsii dlouhou tradici, první klub zde vznikl již na konci 19. století a od 80. let 20. století zde golf zaznamenává skutečný rozkvět.

Malajsie je velmi příjemná, přátelská země, kde se bez problému domluvíte anglicky. I proto láká rok od roku stále více golfových turistů. Hřišť zde najdete na 200 (jen kolem Kuala Lumpuru jich je asi 50). Můžete si vybrat mezi horskými hřišti zahalenými do mlžného oparu, hřišti obklopenými hustou bornejskou džunglí či položenými na břehu některého z moří.

Programy tvoříme na míru dle Vašich přání. Můžete se ale inspirovat našimi návrhy golfové dovolené:

Kontaktujte nás pro bližší informace


GOLF V THAJSKU

Golf Thajsko HighlandsGolf přivedl do Thajského království poprvé vládce Ráma V. před více než sto lety. Od té doby uběhlo hodně vody a dnes se Thajsko pyšní přezdívkou „hlavní asijské město golfu“.

Každý rok tato země přivítá asi 400 000 turistů, kteří se sem vydali zahrát si golf na některém z mnoha jedinečných, mezinárodně oceňovaných hřišť. Napříč Thajskem najdeme asi 260 hřišť jedinečných svou polohou či vzhledem, který často čerpá i z tradičního thajského umění.

Programy tvoříme na míru dle Vašich přání. Můžete se ale inspirovat našimi návrhy golfové dovolené:

Kontaktujte nás pro bližší informace


GOLF V ČÍNĚ

Golf ČínaUž poslední čínský císař Pu Yi (Pchu-I´) se učil ve 20. letech 20. století hrát golf od svého anglického učitele.

Po následujícím útlumu se dostal golf zpět do povědomí Číňanů paradoxně díky epidemii SARS. Lidé se několik měsíců vyhýbali větší koncentraci osob a golf na čerstvém vzduchu byl ideální volbou. I obchodní jednání se v tu dobu přesunula na golf. Závislost na golfu zůstala businessmanům i po návratu do normálu – začalo se mluvit o tzv. „zeleném opiu“.

Dnes najdeme jen například v Pekingu či Šanghaji na 40 hřišť. V celé Číně pak více než 200 greenů. Některá hřiště jsou navrhována předními světovými golfisty jako Nicklaus, Faldo či Norman.

Kontaktujte nás pro bližší informace

Mám zájem o zájezd na míru

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů