Vyhledat zájezd na mapě

Kdy:
3.3.2020, 10:00
Kde:
Říčany: Centrum Na Fialce
Mánesova 2530/3a, Říčany
www.nafialce.cz
tel.: 323 606 157, e-mail: recepce@nafialce.cz

Další informace:
Přednáška proběhne v rámci cyklu Dobrodružství cestování, který organizuje Centrum celoživotního vzdělávání Na Fialce v Říčanech.
Pro jarní "semestr" (únor–květen 2020) je naplánováno osm dvouhodinových přednášek, které se konají vždy v úterý v 10–12 hodin v kinosále. Cena celého cyklu je 800 Kč (snížená cena 480 Kč), jednorázové vstupné na jednotlivé přednášky je 100 Kč.
Informace o přednáškových cyklech a přihlášení na ně naleznete zde, prodej vstupenek na jednotlivé přednášky pak na stránkách Kina Na Fialce.

Pojďte s námi objevit Hokkaidó, nejsevernější ze čtyř hlavních japonských ostrovů, s naší oblíbenou průvodkyní Kateřinou Francovou. Vydáme se na místa, která jsou obsažena v programech zájezdů Sněhobílé Japonsko a Barvy japonského léta. Uvidíte dechberoucí krajinu vysokých hor a průzračných jezer i nekonečné úrodné lány a pastviny. Procestujeme západní pobřeží a poloostrov Širetoko, jednokolejka nás doveze „na dohled” jezera Mašú, kde se setkáme s původními obyvateli, lidmi Ainu. V moderní metropoli Sapporo se stejnojmenným pivovarem vzpomeneme na Zimní olympijské hry a navštívíme slavný sněhový festival...


Zajímavé zájezdy

Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů