Vyhledat zájezd na mapě

Kromě jasné vize o tom, jaké cestování pro Vás chceme připravovat, máme v záloze i několik dalších dobrých důvodů, proč cestovat do Asie právě s námi...

Zažít Asii

Jsme upřímně přesvědčeni, že opravdové poznávání východních kultur a zvyklostí přináší jedinečné zážitky a širší pohled na svět... 

Pravá vůně poznání

Naším posláním je ukazovat nové cesty a souvislosti. Pozorně nasloucháme cestovatelským přáním našich zákazníků a dovedeme sladit jejich sny s našimi znalostmi. S vášní navrhujeme neotřelé programy, které respektují místní kultury a obyvatele. Přináší nám radost, když takto připravené a uskutečněné zájezdy naplní očekávání zákazníků. 

Nová chuť tradičních míst

Logo China Tours Zažít Asii červenéMilujeme Asii a ukazujeme ji v rozmanitých podobách – drsnou i krásnou. Podporujeme výstavy i kulturní akce. Pravidelně přednášíme pro veřejnost a vydáváme vlastní cestovatelské publikace. Cesty za poznáním jsme postupně rozšířili po celém asijském kontinentu, stále si však zachováváme osobní a neformální přístup. Naši průvodci se dlouhodobě specializují na své destinace a sdílejí společně nadšení pro poznávání pravé vůně Asie.


Kdo jsme

Jsme cestovní kancelář zaměřená na poznávací zájezdy. Založili jsme ji v roce 2001, ale zkušenosti v cestovním ruchu sbíráme již od roku 1991! Jsme členy profesního sdružení Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR). Vlastníkem naší CK se v březnu 2007 stala známá cestovní kancelář Adventura. Podívejte se dále na Náš tým

Co děláme

Organizujeme kvalitní poznávací zájezdy. Začínali jsme jako úzce specializovaná společnost zajišťující cesty „pouze“ do Číny, ale postupně jsme své působení rozšířili a dnes se s námi můžete podívat téměř do celé Asie.

Naše zásady

Máme rádi Asii a chceme ji našim klientům představit v celé její kráse. Daří se nám to díky dodržování těchto důležitých zásad:

1. malé skupinky

Naše zájezdy jezdí s českým průvodcem již od 6 osob. Velikost skupin končí na 16 osobách, resp. u dvou zájezdů na 18 osobách.

2. kvalitní průvodci

Naše zájezdy provázejí vzdělaní čeští průvodci s odpovídající jazykovou výbavou, často jsou vystudovaní lingvisté  sinologové, indologové, japanologové, koreanisté, vietnamisté...

3. vlastní originální programy

Zájezdy neodkupujeme od místních touroperátorů ani nekopírujeme trasy od konkurence. 

4. férové ceny bez triků

Naše ceny jsou opravdu konečné  zahrnují všechny poplatky a taxy; nečeká vás žádné překvapení v podobě „bakšišného“ či „povinných“ fakultativních výletů apod.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů