Vyhledat zájezd na mapě

Novinka! PVA v Praze-Letňanech bude poprvé hostit veletrh cestování HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, konkrétně to bude ve dnech 13.–16. 2.

Stánek cestovní kanceláře China Tours najdete v Hale 2 – C9.Návštěvní doba, vstupné, doprava a parkování

Podrobné informace o tom, kdy a jak nejlépe navštívit Holiday World (resp. 29. ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky), naleznete zde.

Doporučujeme přijít v pátek odpoledne, kdy mají senioři zlevněný vstup. (Naše stálé klienty a partnery zveme k návštěvě veletrhu zdarma – napište si o pozvánku...)

Doprovodný program

Součástí veletrhu je bohatý doprovodný program, na němž se také podílíme. Prezentace cestovních kanceláří či zahraničních zastoupení vám představí nejkrásnější kouty naší planety.

S námi se na pódiu v Hale 2D podíváte na Maledivy (pátek 10.45 hod.) , do Vietnamu (sobota 15 hod.) a na Taiwan (neděle 10 hod.).

Souběžně s veletrhy proběhne filmový festival Expediční kamera z produkce Hedvábné stezky a časopisu Travel Life a Prima ZOOM Festival Worldfilm Petra Horkého.

Nebudou chybět další zajímavé akce a soutěže, kromě jiného i soutěž o nejzajímavější katalog, v níž obvykle získáváme nejvyšší ocenění. Držte nám opět palce!

Zájezdy za milion

Návštěvníci veletrhu se mohou i letos těšit na populární soutěž Zájezdy za milion, do níž dárkové poukazy v nezanedbatelné hodnotě věnovala i CK China Tours. Zapojte se do SMS-soutěže a vyhrajte slevu na dovolenou nebo některou z bonusových cen!

Veletržní sleva

Přijďte se inspirovat k Vaší vysněné cestě a získejte naši speciální veletržní slevu ve výši 8 % na poznávací zájezdy do Asie! Slevový kupon bude možné získat pouze osobně na našem stánku a bude uplatnitelný po dobu 4 následujících týdnů na zájezdy pořádané CK China Tours a CK Adventura (sleva 6 %).

Těšíme se 13.–16. února v PVA Letňany!

Související články
Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů