Vyhledat zájezd na mapě

Korejský poloostrov je opravdovou cestovatelskou výzvou a nakladatelství Svojtka přináší nového barevného průvodce LONELY PLANET o této podmanivé oblasti, jejíž kouzlo Češi teprve pomalu objevují.

Lonely Planet: KoreaLP Korea

Průvodce po jižní i severní části Korejského poloostrova zahrnuje 97 map, 32 národních parků a přírodních rezervací, 27 festivalů a zvláštních událostí a bezpočet koupelí v lázních s horkými prameny.

Průvodce Korea vyšel v Nakladatelství Svojtka, brožovaná vazba, 416 stran, celobarevné provedení, běžná cena: 449 Kč

Vedle průvodce do Koreje vyšly nedávno také další tištěné průvodce: Bali a Lombok, Thajsko – ostrovy a pláže, Vietnam, Kambodža, Laos a severní Thajsko a Filipíny.


Edice Poznáváme

Poznáváme ThajskoNová celobarevná řada Poznáváme (v anglickém originále řada Discover) je více zaměřena na popis nejzajímavějších lokalit a nejúchvatnějších zážitků výpravnou formou s množstvím inspirativních fotografií. Více se soustředí na cestovatele, kteří mají méně času a požadují stručnější, ale přehledné informace a doporučení, jaká místa v dané zemi navštívit. V této edici naleznete kompletní přehled nejzajímavějších míst, trasy šité na míru, díky nimž nebudete ztrácet čas, a místní odborníci vám prozradí, co byste rozhodně neměli vynechat. Samozřejmostí jsou barevné mapy, praktická doporučení a další zasvěcené tipy, díky nimž si vychutnáte vaši dovolenou pokud možno bez jakýchkoli starostí.

Vyšlo z Asie: Thajsko

Edice Do kapsy

Hongkong do kapsy„Poznejte město dvakrát důkladněji za polovinu času“ je mottem nové edice Do kapsy (v anglickém originále řada Pocket, dříve Encounter). Tato edice je ideálním pomocníkem pro krátkodobé pobyty. Celobarevné cestovatelské příručky jsou rozděleny do kapitol po jednotlivých čtvrtích, při nedostatku času jistě oceníte inspirativní doporučené trasy. Výhodou je i malý kapesní formát, praktické barevné mapky a upozornění na místa, která si nesmíte nechat ujít. Zajímavé tipy, aktuální informace a podrobné údaje o městě a cestování po něm jsou pak nezbytnou samozřejmostí.

Vyšlo z Asie: Bangkok  •  Dubaj  •  Hongkong  •  Istanbul  •  Bali


Zajímavé zájezdy

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů