Najít na mapě
Prohlížené zájezdy

Právě jsme spustili prodej zájezdů prvního čtvrtletí 2020, takže nyní najdete na našich www stránkách nabídku termínů nejen do konce sezony 2019, ale můžete už plánovat i dále... 

Vybírat tu svou vysněnou cestu za poznáním Asie můžete různými způsoby... Např. podle zemí – pak je s výhodou využít mapu dostupnou z kterékoli stránky webu, nebo pomocí standardního vyhledávače na hlavní stránce, kde lze zadat i více zemí, či navíc specifikovat období, které vás zajímá, případně zvolit i finanční rozpětí. 

V každém případě je nyní ten nejlepší čas pro nákup Vaší zimní exotické dovolené!

Pokud se totiž do čtvrtka 18. dubna přihlásíte (tzn. do rozhodného data budete mít podepsanou smlouvu o zájezdu a současně bude připsána požadovaná záloha na účtě CK) na zájezd pořádaný CK China Tours (kód zájezdu začíná na "33-") s odletem 21. 12. 2019 a dále (tedy včetně vánočních a silvestrovských termínů), můžete uplatnit výjimečnou "first minute" slevu ze základní ceny zájezdu ve výši 10 %  (později už bude možné využít na tyto termíny pouze náš standardní slevový systém).

O slevu je třeba požádat na přihlášce.

Poznámka: Aktuálně zobrazované ceny zohledňují vždy pouze slevu za včasné přihlášení, tedy slevu č. 1 (viz Slevy), sleva "first minute" je mimořádná a časově omezená, na webu se tedy nezobrazuje a počítá se ze základní ceny, tedy z ceny původní (přeškrtnuté) a s žádnými dalšími slevami se nesčítá.

 >>> Zájezdy se slevou 10 % s odjezdem od 21. 12. 2019 <<<

 V "časovém" výpisu vám vyjedou i 2 zájezdy (Omán - velký okruh a Thajsko na jachtě), které pořádají naši partneři, tudíž se na ně nevztahuje First Minute sleva, ale jen standardní sleva za včasné přihlášení. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Všechny zájezdy jsou samozřejmě pojištěny – nový certifikát pojištěni CK proti úpadku platný od 1. 4. 2019 na další roční období je k nahlédnutí zde.

Fotogalerie k článku

Napište nám

Formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Kontaktujte nás

+420 222 958 203
Jana Pavlištíková
Vladimíra Kalašová
info@chinatours.cz
Radka Podpěrová
Katalog 2019 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů