Najít na mapě
Prohlížené zájezdy

Právě jsme spustili prodej zájezdů prvního čtvrtletí 2018, takže nyní najdete na našich www stránkách nabídku termínů nejen do konce sezony 2017, ale můžete už plánovat i dále... 

Vybírat tu svou vysněnou cestu za poznáním Asie můžete různými způsoby... Např. podle zemí – pak je s výhodou využít mapu dostupnou z kterékoli stránky webu, nebo pomocí standardního vyhledávače na hlavní stránce, kde lze zadat i více zemí, či navíc specifikovat období, které vás zajímá. 

V každém případě je nyní ten nejlepší čas pro nákup Vaší zimní exotické dovolené!

Pokud se totiž do čtvrtka 13. dubna přihlásíte na zájezd s odletem 20. 12. 2017 a dále (tedy včetně vánočních a silvestrovských termínů), můžete uplatnit výjimečnou "first minute" slevu ve výši 10 % ze základní ceny zájezdu (později už bude možné využít pouze náš standardní slevový systém).

O slevu je třeba požádat na přihlášce.

Poznámka: Aktuálně zobrazované ceny zohledňují vždy pouze slevu za včasné přihlášení, tedy slevu č. 1 (viz Slevy), sleva "first minute" je mimořádná a časově omezená, na webu se tedy nezobrazuje a počítá se ze základní ceny, tedy z ceny původní (přeškrtnuté) a s žádnými dalšími slevami se nesčítá.

 >>> Zájezdy se slevou 10 % s odjezdem od 20. 12. 2017 <<<

Fotogalerie k článku

Napište nám

Kontaktujte nás

+420 222 958 203
Jana Pavlištíková
Vladimíra Kalašová
info@chinatours.cz
Radka Podpěrová
Katalog 2017 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů