Vyhledat zájezd na mapě

Právě jsme spustili prodej zájezdů na období leden–srpen 2021, takže nyní najdete na našich www stránkách nabídku termínů nejen do konce sezony 2020, ale můžete už plánovat i dále...  

Vybírat tu svou vysněnou cestu za poznáním Asie můžete různými způsoby. Např. podle zemí – pak je s výhodou využít mapu dostupnou z kterékoli stránky webu, nebo pomocí standardního vyhledávače na hlavní stránce, kde lze zadat i více zemí, či navíc specifikovat období, které Vás zajímá, případně zvolit i finanční rozpětí.

V každém případě je nyní ten nejlepší čas pro nákup Vaší exotické dovolené v příštím roce!

Pokud se totiž do úterý 30. června 2020 přihlásíte (tzn. do rozhodného data budete mít podepsanou Smlouvu o zájezdu a současně bude připsána požadovaná záloha na účtě CK) na zájezd pořádaný CK China Tours (a kód zájezdu začíná na "33-") s odletem 1. 1. 2021 a dále, můžete uplatnit výjimečnou "first minute" slevu ze základní ceny zájezdu ve výši 10 % (později už bude možné využít na tyto termíny pouze náš standardní slevový systém). Sleva First Minute se nedá kumulovat s žádnými jinými slevami – klient si na přihlášce může zvolit pouze tuto 1 slevu. Slevu nelze uplatnit zpětně. 

O slevu je třeba požádat na přihlášce.

Navíc jsme na tyto zájezdy připravili současně ještě akci snížené zálohy. Místo standardních 30 %, které při podpisu SoZ požadujeme, nyní zaplatíte zálohu pouze 10 % z celkové ceny vybraného zájezduDoplatek je splatný dle VOP, a to nejpozději do 50 dnů před odletem. Snížená záloha platí pouze pro nové přihlášky, nelze ji uplatňovat zpětně.

Akce snížené zálohy platí až do odvolání.

Poznámka: Aktuálně zobrazované ceny zohledňují vždy pouze slevu za včasné přihlášení, tedy slevu č. 1 (viz Slevy), sleva "first minute" je mimořádná a časově omezená, na webu se tedy nezobrazuje a počítá se ze základní ceny, tedy z ceny původní (přeškrtnuté) a s žádnými dalšími slevami se nesčítá.

>>> Zájezdy se slevou 10 % s odjezdem od 1. 1. 2021 <<<

Fotogalerie k článku

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů