Vyhledat zájezd na mapě

Milí cestovatelé, vážení klienti,

především bychom vám rádi poděkovali za vaši neutuchající podporu přicházející v e-mailech, sociálními sítěmi či telefonicky. Stejně tak nás těší vaše důvěra, s níž přesouváte toho času neuskutečnitelné termíny na příští rok. S předstihem jsme pro vás připravili nabídku zájezdů až do konce roku 2021, s plánováním své dovolené můžete tak začít již nyní.

Současně se na nás v těchto dnech často obracíte s dotazem ohledně realizace zájezdů letošního roku. Naši kolegové, odborníci na dané destinace, jsou v kontaktu s místními partnery a bedlivě sledují další vývoj situace okolo otevírání hranic jednotlivých zemí i průběžně se neustále měnící podmínky ke vstupu. Po Evropě již opět vcelku běžně cestujeme navzdory upraveným vstupním podmínkách, můžeme se tedy společně těšit, že v blízké době tomu, doufejme, bude tak i do „naší“ Asie.

Tým naší cestovní kanceláře pro vás připravil unikátní "asijský" semafor, který pro vás neustále aktualizujeme dle nově získaných zpráv ze zahraničí. Přehledně na jednom místě tak naleznete – pro vaši jednoduchou orientaci – pod vlaječkami jednotlivých států chronologicky seřazené informace o možnostech cestování.

Nadále je dlohodobě nad rámec Všeobecných obchodních podmínek pozastavena vaše povinnost doplatit cenu zájezdu do 40 dní před odjezdem. V případě, že zájezd bude možné uskutečnit, budete k doplatku včas vyzváni.

Pokud máte již vybraný zájezd na rok 2021, ale stále váháte s příhlášením, rozhodli jsme se pro vás obnovit akci snížené zálohy. Místo standardních 30 % z celkové ceny zájezdu nyní zaplatíte při přihlášení pouze zálohu 10 %. K navýšení zálohy vás vyzveme až před nákupem letenek či jiných služeb. Akce se vztahuje na zájezdy přímo pořádané cestovní kanceláří Adventura či China Tours a platí do odvolání.

Ještě jednou vám děkuji za projevenou přízeň!

Jménem týmu China Tours
RNDr. Miloš Podpěra
ředitel


Aktuální provoz prodejní kanceláře CK CHINA TOURS:

Osobní návštěva je možná pouze po e-mailové nebo telefonické dohodě na předem domluvený čas.

Na telefonu a e-mailu jsme Vám k dispozici v upravené provozní době: 

  • pondělí–pátek:  9–16 hod.

Kontaktní média:
Telefon: +420 222 958 203-4
Mobil: +420 731 440 070
E-mail: info@chinatours.cz

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů