Vyhledat zájezd na mapě

Milí cestovatelé, vážení klienti, 

běh světa pozastavený virovou nákazou se pomalu, ale jistě vydává cestou návratu k normálním poměrům. Po Evropě již opět vcelku běžně cestujeme a můžeme se společně těšit, že v blízké době tomu tak bude i do „naší“ Asie. 

Především bychom vám rádi poděkovali za vaši neutuchající podporu přicházející v e-mailech, sociálními sítěmi či telefonicky. Stejně tak nás těší vaše důvěra, s níž přesouváte t. č. neuskutečnitelné termíny na příští rok. S předstihem jsme již pro vás připravili nabídku zájezdů až do konce září 2021 a záhy přidáme i zbytek roku, abyste mohli s plánováním své dovolené začít co nejdříve. 

Současně se na nás v těchto dnech často obracíte s dotazem ohledně realizace zájezdů letošního podzimu. Naši kolegové, odborníci na dané destinace, jsou v kontaktu s místními partnery a bedlivě sledují další vývoj situace okolo otevírání hranic jednotlivých zemí i průběžně se neustále měnící podmínky ke vstupu. Tyto aktualizované informace se brzy objeví i na našich stránkách pro vaše jednodušší plánování. Ale již na tomto místě prozradíme, že v současnosti např. velmi věříme Japonsku (zájezdy Japonsko – země samurajů nebo Toulavé Japonsko), jihovýchodní Asii (např. zájezdy Vietnam a KambodžaVietnam – velká cesta, resp. kombinace Thajsko, Laos, Kambodža), Šrí Lance (zde jsme dokonce vypsali nový termín oblíbeného zájezdu Šrí Lanka – cesta rájem) nebo Maledivám (Šrí Lanka a Maledivy na lodi, Toulky po Maledivách). 

Pokračujeme i nadále v akci snížené zálohy, kdy na zájezdy s odletem od 1. 1. 2021 uhradíte při rezervaci sníženou zálohu pouze ve výši 10 % z celkové ceny zvoleného zájezdu. Stejně tak je nad rámec Všeobecných obchodních podmínek pozastavena vaše povinnost doplatit cenu zájezdu do 40 dní před odjezdem. V případě, že zájezd bude možné uskutečnit, budete k doplatku včas vyzváni. 

Ještě jednou vám děkuji za projevenou přízeň a přeji krásné léto!

Jménem týmu China Tours
RNDr. Miloš Podpěra
ředitel 


Aktuální provoz prodejní kanceláře CK CHINA TOURS:

Osobní návštěva je možná pouze po e-mailové nebo telefonické dohodě na předem domluvený čas.

Na telefonu a e-mailu jsme Vám k dispozici v upravené provozní době: 

  • pondělí–pátek:  9–16 hod.

Kontaktní média:
Telefon: +420 222 958 203-4
Mobil: +420 731 440 070
E-mail: info@chinatours.cz

Napište nám

Formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Kontaktujte nás

+420 222 958 203
Jana Pavlištíková
Vladimíra Kalašová
info@chinatours.cz
Radka Podpěrová
Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů