Vyhledat zájezd na mapě

AKTUÁLNÍ INFORMACE

13. dubna 2021

Přihlašování na zájezdy 2021/2022

Od nově přihlášených klientů požadujeme zálohu jen 10 % z ceny zájezdu a objednaných doplňkových služeb. Tato akce platí pro zájezdy přímo pořádané cestovními kancelářemi Adventura, China Tours, Geos travel a Mad Mat Sport.

 Doplatek ceny

K doplacení zájezdu vás vyzveme, až se potvrdí, že lze zájezd bezpečně realizovat. Činíme tak obvykle asi měsíc před odjezdem, pokud si to zajištění nezbytných služeb nevyžádá o něco dříve. Není tedy třeba zájezd doplácet v souladu s cestovní smlouvu do 50 dnů před odjezdem.

 Kontakt s prodejnou

Pro prodej zájezdu otevřeno: Úterý a Čtvrtek 13-16 hod.

Telefonicky či elektronicky jsme vám k dispozici v pondělí–pátek 10–16 hod.

Telefon: +420 222 958 203
Mobil: +420 731 440 070
E-mail: info@chinatours.czVážení klienti, vážení přátelé!                                                                                                           16. prosince 2020


===================================================================

Děkujeme vám za podporu! Váš velmi vstřícný přístup nás drží nad vodou nejen ekonomicky, ale hlavně nám dodává i potřebnou sílu a optimismus.

Těší nás váš neutuchající zájem vyrazit s námi do světa. Jsme připraveni vyjít mu vstříc, jakmile to situace dovolí.

Sezonu 2021 na našem webu již naleznete kompletní, ale občas bude pravděpodobně nezbytný flexibilní přístup z naší i vaší strany.

Neváhejte dlouho s přihláškami a uplatňováním poukazů, některé zájezdy jsou již více naplněné převedenými účastníky zrušených zájezdů.

Přejeme vám pevné zdraví i dobrou mysl a těšíme se na vás!

===================================================================

 MOC VÁM DĚKUJEME ZA PODPORU

Máme za sebou velmi mimořádný pandemický rok 2020, který nám všem více či méně zkomplikoval život a všem milovníkům cestování zkřížil jejich cestovatelské plány. China Tours i většinu subjektů cestovního ruchu na celém světě postavil do tak kritické situace, že se často dotýká i jejich další existence. Naštěstí China Tours má vás, své chápající klienty a věrné příznivce. Významně jste nás podrželi ve chvíli, kdy jsme to nejvíc potřebovali, a velmi vám za to děkujeme. V naprosté většině jste "netlačili" na vracení finančních záloh ze zrušených zájezdů. Vůbec jich nebylo málo, protože koronavirus nám podrazil nohy na prahu slibně rozjeté sezony. Přehlašovali jste se operativně na budoucí termíny nebo jste akceptovali poukazy, které jsme místo vracení peněz byli nuceni vystavovat. Samozřejmě mnoho z nich jsme vám zaslali na základě podpůrného zákona pro cestovní kanceláře, ale ani vy, kteří jste měli ze zákona možnost poukaz odmítnout, jste tak v naprosté většině nečinili. Takže ještě jednou – patří vám velké díky! Dodalo nám to hodně sil do boje s nepříznivými okolnostmi a nabíjí to naši víru a optimismus, že v sezoně 2021 se vše začne obracet k lepšímu.

S našimi rezervami i vašimi zálohami samozřejmě nakládáme velmi úsporně. V rámci minimalizace provozních nákladů jsme museli již na jaře významně zúžit téměř na polovinu náš tým stálých zaměstnanců. Okolnosti nás také přiměly přestěhovat se z reprezentativní provozovny v pražských Dejvicích zpět na svoji sídelní adresu. Současně taktéž ku prospěchu věci výrazněji prohlubujeme spolupráci i součinnost s naší mateřskou CK Adventura, a náš dům ve Voroněžské ulici ve Vršovicích se tak stává pevným pracovním i obchodním zázemím obou našich firem.

JSME PŘIPRAVENI VE STARTOVNÍCH BLOCÍCH

Těší nás váš neutuchající zájem vyrazit s námi do světa. Jsme připraveni mu vyjít vstříc, jakmile to situace dovolí. V průběhu září až listopadu jsme na našich webových stránkách postupně spouštěli nabídku zájezdů pro sezonu 2021 a ta je nyní již kompletní.

Základní legislativní podmínkou pro fungování cestovní kanceláře je pojištění proti úpadku. I to se nám koncem listopadu podařilo uzavřít, byť za velmi tvrdých podmínek ze strany pojišťovny. Toto pojištění za současných podmínek není a vůbec nebude samozřejmostí, proto si dovolujeme pochlubit se – máme zákonné pojištění proti úpadku na celou sezonu 2021!

NEVÁHEJTE, VRAŤME SPOLEČNĚ CESTOVÁNÍ DO NAŠICH ŽIVOTŮ

Cestování a objevování světa samozřejmě není tou nejzákladnější lidskou potřebou, ale pro lidi naší krevní skupiny se jí hodně blíží. Proto neváhejte dlouho s přihláškami a uplatňováním poukazů, zájezdy jsou již hodně naplněné převedenými účastníky ze zrušených zájezdů.

Nicméně je třeba počítat s tím, že pravděpodobně bude občas nezbytný flexibilní přístup z naší i vaší strany. Nejde jen o restriktivní pravidla a podmínky vyhlašované vládami, ale i o stabilitu poměrů ve službách spojených s cestovním ruchem – letové řády se nyní často mění na poslední chvíli, někteří naši místní partneři v zahraničí možná ukončí svoji činnost a bude třeba hledat nové apod. Proto někdy možná budeme muset žádat i o vaši mírnou shovívavost, když nebude vše dokonalé.

Ale pevně věříme, že vše společně překonáme a vynucená přestávka učiní naše cestovatelské zážitky ještě silnějšími. Naše krédo – entuziazmus propojený s profesionálním přístupem, pevné odhodlání dělat svoji práci co nejlépe a být zde pro vás – je po celou dobu naší 20leté historie neochvějné a zavazující.

Přejeme vám pevné zdraví i dobrou mysl a těšíme se na vás! 

Za tým CK China Tours
Miloš Podpěra, ředitelNapište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů