Vyhledat zájezd na mapě

Vážení přátelé, cestovatelé!
Vážení příznivci CK China Tours!

V roce 2020 vstoupila cestovní kancelář Adventura společně se svojí dceřinou společností China Tours do jubilejní třicáté, respektive dvacáté sezony. Adventura vznikla v raných devadesátých letech minulého století jako jedna z prvních porevolučních cestovních kanceláří, a postupně se vyprofilovala v jednu z největších českých cestovek, nabízejících poznávací a aktivní dovolenou v rámci celého světa. China Tours jsme založili o deset let později jako cestovní kancelář specializovanou na poznávací zájezdy do Asie. I tato naše cestovka si velmi rychle vydobyla respekt a získala mnoho věrných příznivců.

Bohužel právě v našem jubilejním roce vstoupila do vašeho i našeho života pandemie Covid-19, která těžce otřásla celosvětovým cestovním ruchem. Kvůli nezbytným úsporám jsme tehdy museli přechodně zredukovat naše pracovní týmy a sestěhovat obě cestovky na společnou sídelní adresu ve Voroněžské ulici na Praze 10. Díky rezervám a usilovné mravenčí práci jsme naštěstí dokázali oba pandemické roky 2020 a 2021 ekonomicky ustát a zároveň jsme toto období, kdy se téměř nedalo cestovat, využili k postupnému sloučení obou našich cestovních kanceláří.

Sloučení našich cestovních kanceláří do jediné cestovní kanceláře Adventura vnímáme jako další krok směrem k naší vizi moderní, efektivní, oblíbené a zodpovědné cestovky.

Naše cestovní kancelář se nadále zaměřuje na poznávací a aktivní cestování všeho druhu. Proto jsme zavedli v rámci Adventury dvě parciální značky:
ADVENTURA TRAVEL pro poznávací zájezdy, případně i s lehkou pěší turistikou,
ADVENTURA ACTIVE pro aktivní dovolenou na kole, v pohorkách, na lyžích či na vodě.
Tým CK China Tours se začlenil do CK Adventura, přičemž poznávací značku Adventura Travel vede RNDr. Miloš Podpěra, zakladatel a dlouholetý ředitel China Tours.

Na stránkách Adventury naleznete kompletní nabídku obou původních cestovek obdobně, jak jste ji znali. V provozu nadále zůstávají i stránky www.chinatours.cz, kde si také můžete prohlédnout všechny poznávací zájezdy z produkce Adventura Travel. Tištěné katalogy již nevydáváme, protože dynamická celosvětová situace i nová doba si neodbytně žádají průběžný flexibilní přístup, který nelze prostřednictvím statické tištěné nabídky zodpovědně zajistit.

Moc vám děkujeme, že jste nás ve složitém covidovém období s vynuceným rušením a přesouváním zájezdů podrželi a trpělivě jste snášeli všechny nestandardní komplikace. Během roku 2022 jsme se již zdatně zorientovali v složitějším postcovidovém světě a věříme, že velmi úspěšně, jak naznačuje váš mimořádný zájem o naše zájezdy, vstupujeme i do roku 2023.

Slibujeme, že pro kvalitní uskutečnění vaší příští cesty s Adventurou uděláme maximum. Bude nám potěšením i závazkem, pokud si naše stránky projdete a vyberete si zde svoji příští dovolenou. Kompletní nabídku poznávacích i aktivních zájezdů naleznete na www.adventura.cz .

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů