Vyhledat zájezd na mapě

Stručně o zájezdu
  • Komorní plavba na příjemně malé, ale pohodlné lodi
  • Dobrodružství i dokonalá relaxace za zvuku šumění vln
  • Možnost šnorchlování a nočního rybaření, gurmánské speciality
  • Neobydlené ostrůvky s písečnými plážemi i rušné hlavní město

Vydejte se na nezapomenutelnou plavbu za dobrodružstvím i poznáním, načerpejte sílu v domově delfínů, mant, rejnoků a všemožných pestrobarevných rybek. Nechte se hýčkat místními gurmánskými specialitami a kulturními zážitky – jak na malé, ale pohodlné lodi, která bude jen vaše, tak na okolních ostrovech. Můžete šnorchlovat a rybařit z paluby lodi za brzkého rána i při svitu měsíce, nahlédnete do tajů místní kuchyně a navštívíte neobydlené ostrovy tropického ráje Malediv.

Zájezd den po dni
1.–2. den

Praha – Malé: přílet do hl. m. Maledivského souostroví; ubytování na lodi a vyplutí na moře – kotvení u písečného ostrova s možností nočního rybaření.

3. den

Atol Vaavu: po snídani plavba k místnímu obydlenému o. Felidhoo – procházka, seznámení s domorodci a jejich tradičními řemesly (např. stavba lodí); šnorchlování mezi hejny pestrobarevných ryb s možností vidět želvy a obrovské deskové korály; večeře a noc na zakotvené lodi.

4. den

Po snídani plavba k piknikovému ostrovu a úžasné šnorchlování na kolmém korálovém útesu; po obědě plavba k opuštěnému ostrovu – odpočinek na liduprázdných plážích, koupání, šnorchlování, opalování; večeře na ostrověs lekcí tradičního vaření; noc na lodi v laguně o. Thinadhoo.

5.–7. den

Plavba vnitřkem atolu Vaavu – relaxace na lodi, rybaření a následně grilování úlovků na opuštěném ostrově; kotvení poblíž o. Bodu Mohora a další noc poblíž písečného ostrova.

8. den

Plavba zpět k atolu Malé – koupání, šnorchlování, rybaření a relaxace; večer kotvení poblíž Malé a poslední noc na lodi.

9.–10. den

Malé – Praha: rozloučení s lodí a celodenní prohlídka hlavního města – návštěva muzea, galerie umění, rybího trhu a islámského centra, nákupy suvenýrů; v noci odlet do ČR, přílet domů 10. den.

Termíny zájezdu

DVOJNÁSOBNÁ SLEVA pro stálé klienty!

Podmínky
V ceně zahrnuto:
  • letenka Praha–Malé–Praha (vč. všech poplatků)
  • 7x nocleh na lodi s plnou penzí
  • nápoje k jídlu a během plavby – čaj/káva a balená voda (limonády a alkoholické nápoje se platí zvlášť)
  • Wi-Fi připojení k internetu na lodi
  • český průvodce China Tours.
Poznámka:

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

V případě objednání zájezdu na zakázku bude cena zkalkulována dle velikosti skupiny a individuálních požadavků.

Pořadatel:
CK Adventura
Nástupní místa:
Praha-Ruzyně
Velikost skupiny:

8–12 účastníků.

Fotogalerie
Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů