Vyhledat zájezd na mapě

Stručně o zájezdu
 • Hektický Bangkok a tradiční Nakhon Si Thammarat
 • Pozorování rybářů i vodních ptáků za rozbřesku 
 • Projížďky divokými mangrovy, autentický venkov
 • Mořský park Ang Thong a pláže ostrova Samui

Rádi byste si na dovolené odpočinuli, ale neradi ležíte celé dny u moře? Pak by tato cesta mohla být tou pravou právě pro vás. Hned po příletu do Thajska se vnoříme do ruchu kosmopolitního velkoměsta, krátce poté však zamíříme na jih země proslavený nádhernými plážemi a uvolněnou atmosférou. Cesta nás však povede na méně známá místa. Třeba k největšímu thajskému jezeru Songkhla, kde si přivstaneme a budeme pozorovat tradiční rybářské řemeslo. Přes rýžová pole, vodopády a mangrovy se dostaneme až do jednoho z thajských rájů – ostrov Ko Samui, kde nás čeká zasloužená relaxace na pláži a výlety na okolní ostrovy.

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1.–2. den

Praha – Bangkok: přílet do Thajska, transfer do centra Bangkoku a program dle času příletu.

3. den

Bangkok: prohlídka thajské metropole – Královský palác se sochou Smaragdového Buddhy, chrám Wat Pho s 45 m dlouhou sochou ležícího Buddhy; plavba k chrámu „ranních červánků“ Wat Arun – rušný život na řece Chao Phraya, rozlehlý barevný květinový trh Pak Klong Talad.

4. den

BangkokPhatthalung: dopoledne procházka živou čínskou čtvrtí s možností ochutnávek vyhlášené pouliční kuchyně, chrám Wat Traimit se sochou Buddhy z ryzího zlata; transfer na letiště a přelet do Hat Yai a následný přejezd do Phatthalungu; ubytování (na 2 noci) v rezortu na břehu jezera, ukázka místního řemesla – výroba praktických i ozdobných předmětů z travin a rákosů.

5. den

Phatthalung: brzké vstávání a lodní vyjížďka – pozorování probouzejících se mokřadů Thale Noi porostlých rudými lotosy, magické pohledy na východ slunce a stovky obřích rybářských sítí, divocí buvolové a vodní ptactvo; výlet do okolních vesnic – ukázka pěstování a zpracování rýže a ochutnávka venkovského oběda; projižďka na bambusovém voru po řece v nádherné přírodě.

6. den

Phatthalung – Nakhon Si Thammarat: dopoledne procházka „vodní jeskyní“ Tham Si Thammasok k vnitřnímu vodopádu; přejezd do Nakhon Si Thammaratu a prohlídka nejvýznamnějšího jihothajského chrámu Wat Phra Mahathat Woramahawihan; představení tradičního stínového divadla, ochutnávka thajského čaje a placek roti.

7. den

Nakhon Si Thammarat – Pakpanang Khanom: výlet do pobřežní oblasti Pakpanang – plantáže lontarových palem s možností ochutnávky čerstvě zpracovaného palmového cukru, škola vaření – společná příprava jihothajského karí s mořskými plody;plavba do vesnic mezi mangrovovými porosty – pozorování místního života a rybářů; odpoledne přejezd do Khanomu a ubytování u pláže.

8. den

Khanom – Ko Samui: ranní vyjížďka do vod Thajského zálivu na pozorování delfínů indočínských mezi roztodivnými skalními útvary, pro zájemce „rybí masáž“ pro regeneraci unavených chodidel; trajekt na ostrov Ko Samui (ubytování na 5 nocí) a odpočinek na pláži.

9. den

Ko Samui – Ang Thong: celodenní lodní výlet do mořského parku Ang Thong – okouzující výhledy na idylickou krajinu, ostrovy porostlé zelení rostoucí z průzračného moře, bělostné pláže, možnost šnorchlování, vyjížďky na kajaku či výstup na vyhlídku.

10.–12. den

Ko Samui: odpočinek na plážích ostrova s možností výletů, vodních sportů či masáží.

13.–14. den

Ko Samui – Bangkok – Praha: rozloučení s mořem; přelet do Bangkoku a následně do Prahy, přílet 14. den. 

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínZákladní cenaCena po slevě
3338001211. 10. – 24. 10. 2020 (14 dní) 74 800 Kč 71 808 Kč   sleva 2 992 Kč
sleva za včasnost do 11. dubna 2020
Rezervovat
 • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
  • Služba za příplatek - 7 400 Kč

DVOJNÁSOBNÁ SLEVA pro stálé klienty!

Podmínky
V ceně zahrnuto:
 • letenka Praha–Bangkok–Praha (vč. všech poplatků)
 • 2x přelet (Bangkok–Hat Yai a Ko Samui–Bangkok)
 • 9x hotel *** a 2x **** rezort u jezera – vždy se snídaní
 • 3x oběd
 • pronajaté mikrobusy a další dopravní prostředky dle programu
 • aktivity a vstupné do památkových a přírodních objektů dle programu
 • český odborný průvodce China Tours a místní průvodce
 • spropitné místním řidičům a průvodcům.
Pořadatel:
CK China Tours
Fotogalerie
Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů