Vyhledat zájezd na mapě

Stručně o zájezdu
 • Dechberoucí scenérie Čokoládových hor a nejmenší primát na světě
 • Lodní výlety a šnorchlování na korálových zahradách
 • Uvolněná atmosféra ostrovů a odpočinek na panenských plážích
 • Novodobý přírodní div světa – tajuplná Podzemní řeka na Palawanu

 

Průzračné smaragdové moře s korálovými útesy a liduprázdnými plážemi, bujná tropická příroda, znamenitý třtinový rum, věčně usměvaví lidé s pohodovou náturou – to vše a ještě více nabízí filipínské centrální Visajské ostrovy a Palawan, snad nejkrásnější tropický ostrov na světě. Při jednodenních výletech budeme objevovat panenské písčité pláže, uskutečníme plavbu do nitra země proti proudu Podzemní řeky, jež byla zapsána na seznam Světového přírodního dědictví UNESCO. Na vlastní oči si prohlédneme kuriózní Čokoládové hory na sopečném ostrově Bohol, kde se také ukrývá národní symbol Filipín, nejmenší primát na světě – nártoun. Z naší základny na ostrůvku Panglao s proslulou "nekonečně dlouhou" písčitou pláží Alona Beach pak budeme podnikat výlety za delfíny i šnorchlováním.

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1.–2. den

Praha – Manila: přílet na Filipíny, transfer do hotelu a odpočinek po dlouhé cestě; dle času příletu možnost podvečerní procházky – koloniální opevněná čtvrť Intramuros, barokní kostel Sv. Augustina , Rizalův park.

3. den

Manila – Puerto Princesa: přelet na ostrov Palawan, po ubytování prohlídka centra hl. města ostrova – novogotická Katedrála neposkvrněného početí, malebná pekárna Baker's Hill a Mitra ranč s panoramatickým výhledem, pestrobarevná motýlí farma; návštěva Palawanského střediska pro ochranu divoké zvěře s chovnou stanicí krokodýlů.

4. den

Puerto Princesa: výlet do proslulé zátoky Honda Bay – plavba na ostrov Pandan s možností koupání a oběda na bělostných písčitých plážích, pro zájemce šnorchlování u útesu Panbato s bohatou podmořskou flórou a faunou.

5. den

P. Princesa – Sabang – El Nido: NP Underground River  – plavba nádhernou krasovou jeskyní proti proudu podzemní řeky několik kilometrů do nitra země; poté přejezd krajinou s pestrou tropickou přírodou.

6.–7. den

El Nido – letovisko s pitoreskními zátokami, vápencovými útesy a písečnými plážemi s průzračně čistou vodou: lodní výlety po ostrůvcích a lagunách soustroví Bacuit a Linapacan – jedny z nejhezčích tropických scenérií na světě s mnoha lidupráznými plážemi.

8. den

El Nido – Panglao: dopoledne přesun na ostrůvek Panglao s vyhlášenou dlouhou písčitou pláží Alona Beach – ubytování (na 3 noci) u moře a odpočinek s možností koupání.

9. den

Panglao – Bohol: návštěva chovné stanice nártounů nejmenší opičky na světě a symbolu Filipín; pitoreskní Čokoládové hory (neobvyklé geologické formace – asi 1300 perfektně souměrně tvarovaných kopečků); odpoledne návrat na Panglao.

10. den

Ostrov Panglao: odpočinek na pláži – fakultativně výlet za delfíny a na korálové útesy ostrova Balicasag.

11.–12. den

Panglao – Manila – Praha: dle návaznosti letů dopoledne poslední možnost odpočinku; po poledni letecký přesun do Manily a odlet domů, přílet do ČR 12. den.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínZákladní cenaCena po slevě
3339101210. 2. – 21. 2. 2020 (12 dní) 59 800 Kč 58 604 Kč   sleva 1 196 Kč
sleva za včasnost do 10. října 2019
Rezervovat
 • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
  • jednolůžkový pokoj - 8 480 Kč
3339102227. 11. – 8. 12. 2020 (12 dní) 59 800 Kč 57 408 Kč   sleva 2 392 Kč
sleva za včasnost do 27. května 2020
Rezervovat
 • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
  • jednolůžkový pokoj - 8 480 Kč

DVOJNÁSOBNÁ SLEVA pro stálé klienty!

Podmínky
V ceně zahrnuto:
 • letenka Praha–ManilaPraha (vč. všech poplatků)
 • 3x přelet (Manila–Puerto Princesa; El Nido–Tagbilaran; Tagbilaran–Manila)
 • mikrobusy a lodě / trajekty
 • 9x hotel *** se snídaní
 • vstupné do památkových objektů a NP dle programu
 • český odborný průvodce China Tours.
Pořadatel:
CK China Tours
Velikost skupiny:

6–16 účastníků

Fotogalerie
Zajímavosti

Jen a pouze na Filipínách múžete spatřit nártouna – roztomilou opičku s obrovskýma očima, která se vejde do dlaně. Nártoun opravdu patří k nejmenším primátům na světě (tělíčko mívá v průměru 10–15 cm) a jeho oči jsou v poměru k tělu největší v živočišné říši, jsou dokonce větší než mozek nártouna. Jeho stravu tvoří hlavně hmyz, v menší míře pak i obratlovci, on sám je pak ohrožován nejrůznějšími predátory včetně kočky domácí.

 

Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů