Vyhledat zájezd na mapě

Stručně o zájezdu
 • Plavba v klidných vodách dokonale čistého moře
 • Nádherné scenérie vápencových skal a osamělých ostrůvků
 • Písečné pláže a dobře ukryté zátoky s vynikajícími místy po šnorchlování i potápění
 • Skvělá místní kuchyně a usměvaví domorodci

Thajsko patří mezi nejkrásnější místa na světě i pro strávení dovolené na jachtě. Známé vápencové útvary, zvané mogoty, ční vysoko z moře a nepřekonatelná pestrost stovek tvarů tvoří jedinečná panoramata. Během plavby Andamanským mořem si vychutnáme krásu zdejších zátok, pláží i nádherných osamělých kotvišť. Trasu plavby našeho katamarénu budeme volit podle aktuálních podmínek, naši znalí kapitáni vám každopádně vždy ukážou to nejlepší!

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1.–2. den

Praha – Phuket:přílet na ostrov s buddhistickými chrámy, obří sochou Buddhy, tržišti a bohatým nočním životem; transfer do maríny a nalodění.

3.–4. den

Zátoka Phang Nga: zátoka s jednou z ikon, ostrovem James Bond, neboli Ko Tapu – poplujeme kolem strmých útesů a navštívíme rybářskou vesnici na kůlech; sever zátoky je plný ostrůvků, zátok a jeskyní, které můžeme prozkoumat na člunu nebo na kajaku.

5. den

Krabi a okolí: poblíž městečka najdete jedny z nejkrásnějších pláží na světě Railay a Ao Nang – kulisy skal a útesů vystupujících přímo z moře jsou fascinující.

6.–7. den

Ostrov Ko Lanta: zde najdeme nekonečné písečné pláže a četné hotýlky a bary s živou hudbou, kde lze večer posedět; oblíbené jsou zde výlety na slonech, případně lze zapůjčit skútr a prozkoumat ostrov po vlastní ose.

8.–9. den

Phi Phi: tyto proslulé ostrovy patří mezi nejkrásnější na světě a nabízejí jedno z nejkrásnějších potápění a šnorchlování v Thajsku; Phi Phi Don se strmými vápencovými stěnami ukrývá několik pustých plážiček, kam se dostanete jenom na kajaku; neobydlený Phi Phi Leh (točil se zde film „Beach“ s Leonardem di Capriem) navštívíme večer, kdy se ostrov vylidní.

10.–11. den

Ostrovy Ko Yao: jsou vyhlášené svým klidem, liduprázdnými plážemi, tradičním jednoduchým životem obyvatel a absolutní absencí jakýchkoliv vymožeností civilizace – najdete tu původní Thajsko bez turistů a umělých atrakcí.

12.–13. den

Phuket – Praha: návrat do maríny, vylodění a odlet do Prahy.

Termíny zájezdu

DVOJNÁSOBNÁ SLEVA pro stálé klienty!

Podmínky
V ceně zahrnuto:
 • letenka Praha–Phuket–Praha v ceně 18 000 Kč (vč. všech poplatků)
 • transfer z letiště do maríny a zpět
 • pronájem lodi na 10 nocí
 • polopenze a pitná voda na lodi
 • motorový nafukovací člun
 • prostěradla a polštáře a přikrývky
 • závěrečný úklid
 • celní a přístavní poplatky a kotvení
 • plyn a nafta
 • informační materiály
 • pojištění CK proti úpadku a pojištění lodě
 • tištěné materiály
 • český kapitán a průvodce (včetně jeho dopravy a stravy).
V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

vstupy a výlety, potápění.

Poznámka:

Typ lodě volíme dle destinace a velikosti skupiny, která je zpravidla 6–12 osob. V případě menšího počtu účastníků nebo dle dostupnosti lodí lze alternovat katamarán za jednotrupovou loď.

Přesná trasa plavby a navštívená místa záleží na počasí a povětrnostních podmínkách a může se s ohledem na bezpečnost a komfort posádky změnit. O trase plavby rozhoduje kapitán, který dbá na bezpečnost posádky. Změna trasy plavby z důvodů počasí a podmínek na moři není důvodem k reklamaci zájezdu.

Přesný termín se může mírně změnit v závislosti na konkrétních termínech letenek.

Nabízený zájezd připravíme i pro ucelenou skupinu na zakázku – navrhneme ideální trasu a vybereme plavidlo odpovídající velikosti skupiny a požadavku na komfort. Cena za celou loď je poté zpravidla výhodnější.

Upozornění:

Na tento zájezd nelze uplatnit žádné slevy!

Záloha splatná s přihlášením je 60 % z ceny zájezdu a doplatek je mimořádně již 60 dní před odjezdem.

Pořadatel:
Inspira s.r.o.
Nástupní místa:
Praha
Velikost skupiny:

zpravidla 6–12 účastníků

Ubytování:

Dvoulůžková kajuta na lodi se sdílenou toaletou a sprchou.

Cena je za osobu ve dvoulůžkové kajutě, pokud je obsazena dvěma osobami. V případě jednotlivce se příplatek nehradí, pokud single cestující preferuje sdílení kabiny, a to i v případě, že kabina nebude později doobsazena. CK může v takovém případě využít pro single ubytování menší příďové kajuty. Pokud jednotlivec preferuje samostatnou dvoulůžkovou kajutu, je nutné připlatit za privátní kajutu.

Fotogalerie
Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů