Vyhledat zájezd na mapě

Stručně o zájezdu
 • Plavba v klidných vodách dokonale čistého moře
 • Nádherné scenérie vápencových skal a osamělých ostrůvků
 • Písečné pláže a dobře ukryté zátoky s vynikajícími místy po šnorchlování i potápění
 • Skvělá místní kuchyně a usměvaví domorodci

Thajsko patří mezi nejkrásnější místa na světě i pro strávení dovolené na jachtě. Známé vápencové útvary, zvané mogoty, ční vysoko z moře a nepřekonatelná pestrost stovek tvarů tvoří jedinečná panoramata. Během plavby Andamanským mořem si vychutnáme krásu zdejších zátok, pláží i nádherných osamělých kotvišť. Trasu plavby našeho katamarénu budeme volit podle aktuálních podmínek, naši znalí kapitáni vám každopádně vždy ukážou to nejlepší!

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1.–2. den

Praha – Phuket: přílet na ostrov s buddhistickými chrámy, obří sochou Buddhy, tržišti a bohatým nočním životem; transfer do maríny a nalodění.

3.–4. den

Zátoka Phang Nga: zátoka s jednou z ikon, ostrovem James Bond, neboli Ko Tapu – poplujeme kolem strmých útesů a navštívíme rybářskou vesnici na kůlech; sever zátoky je plný ostrůvků, zátok a jeskyní, které můžeme prozkoumat na člunu nebo na kajaku.

5. den

Krabi a okolí: poblíž městečka najdete jedny z nejkrásnějších pláží na světě Railay a Ao Nang – kulisy skal a útesů vystupujících přímo z moře jsou fascinující.

6.–7. den

Ostrov Ko Lanta: zde najdeme nekonečné písečné pláže a četné hotýlky a bary s živou hudbou, kde lze večer posedět; oblíbené jsou zde výlety na slonech, případně lze zapůjčit skútr a prozkoumat ostrov po vlastní ose.

8.–9. den

Phi Phi: tyto proslulé ostrovy patří mezi nejkrásnější na světě a nabízejí jedno z nejkrásnějších potápění a šnorchlování v Thajsku; Phi Phi Don se strmými vápencovými stěnami ukrývá několik pustých plážiček, kam se dostanete jenom na kajaku; neobydlený Phi Phi Leh (točil se zde film „Beach“ s Leonardem di Capriem) navštívíme večer, kdy se ostrov vylidní.

10.–11. den

Ostrovy Ko Yao: jsou vyhlášené svým klidem, liduprázdnými plážemi, tradičním jednoduchým životem obyvatel a absolutní absencí jakýchkoliv vymožeností civilizace – najdete tu původní Thajsko bez turistů a umělých atrakcí.

12.–13. den

Phuket – Praha: návrat do maríny, vylodění a odlet do Prahy.

Termíny zájezdu

DVOJNÁSOBNÁ SLEVA pro stálé klienty!

Podmínky
V ceně zahrnuto:
 • letenka Praha–Phuket–Praha v ceně 18 000 Kč (vč. všech poplatků)
 • transfer z letiště do maríny a zpět
 • pronájem lodi na 10 nocí
 • polopenze a pitná voda na lodi
 • motorový nafukovací člun
 • prostěradla a polštáře a přikrývky
 • závěrečný úklid
 • celní a přístavní poplatky a kotvení
 • plyn a nafta
 • informační materiály
 • pojištění CK proti úpadku a pojištění lodě
 • tištěné materiály
 • český kapitán a průvodce (včetně jeho dopravy a stravy).
V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

vstupy a výlety, potápění.

Poznámka:

Typ lodě volíme dle destinace a velikosti skupiny, která je zpravidla 6–12 osob. V případě menšího počtu účastníků nebo dle dostupnosti lodí lze alternovat katamarán za jednotrupovou loď.

Přesná trasa plavby a navštívená místa záleží na počasí a povětrnostních podmínkách a může se s ohledem na bezpečnost a komfort posádky změnit. O trase plavby rozhoduje kapitán, který dbá na bezpečnost posádky. Změna trasy plavby z důvodů počasí a podmínek na moři není důvodem k reklamaci zájezdu.

Přesný termín se může mírně změnit v závislosti na konkrétních termínech letenek.

Nabízený zájezd připravíme i pro ucelenou skupinu na zakázku – navrhneme ideální trasu a vybereme plavidlo odpovídající velikosti skupiny a požadavku na komfort. Cena za celou loď je poté zpravidla výhodnější.

Upozornění:

Na tento zájezd nelze uplatnit žádné slevy!

Záloha splatná s přihlášením je 60 % z ceny zájezdu a doplatek je mimořádně již 60 dní před odjezdem.

Pořadatel:
Inspira s.r.o.
Nástupní místa:
Praha
Velikost skupiny:

zpravidla 6–12 účastníků

Ubytování:

Dvoulůžková kajuta na lodi se sdílenou toaletou a sprchou.

Cena je za osobu ve dvoulůžkové kajutě, pokud je obsazena dvěma osobami. V případě jednotlivce se příplatek nehradí, pokud single cestující preferuje sdílení kabiny, a to i v případě, že kabina nebude později doobsazena. CK může v takovém případě využít pro single ubytování menší příďové kajuty. Pokud jednotlivec preferuje samostatnou dvoulůžkovou kajutu, je nutné připlatit za privátní kajutu.

Fotogalerie

Promítání

Thajsko – za kulturou, přírodou i mořem

Kdy?
22. ledna 2020
Kde?
Praha 6: CK China Tours
Přednášející:
Vojtěch Lokša
Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů