Vyhledat zájezd na mapě

Stručně o zájezdu
 • Plavba na katamaránu k šesti ostrovům a korálovým lagunám
 • Výlety do vnitrozemí s poznávacím programem
 • Bora Bora – nejhezčí laguna Tichomoří
 • Šnorchlování a potápění na úžasných místech

Stejně jako kapitán James Cook i my se vždy rádi vracíme do oblasti Společenských ostrovů ve Francouzské Polynésii. Najdete zde nejkrásnější lagunu Tichomoří Bora Bora, prastaré polynéské chrámy zvané „marae“ a samozřejmě také usměvavé a krásné domorodce. Během naší 14denní plavby poznáme šest ostrovů: kromě proslulého Bora Bora to bude Raiatea, Tahaa, Huahine a korálové atoly Maupiti a Tupai. Na naší jachtě naplujeme asi 250 námořních mil a kotvit budeme na nádherných místech v korálových lagunách. Budeme se koupat, šnorchlovat na korálových útesech a podnikat výlety po ostrovech. Zájemci o potápění budou mít několik příležitostí k ponorům, budeme chytat čerstvé ryby a vyzkoušíme i skvělou místní kuchyni.

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1.–2. den

Letecky na Tahiti a místní přelet na ostrov Raiatea – nalodění a krátká plavba lagunou na ostrov Tahaa.

3.–4. den

Plavba na ostrov Huahine – rybářská vesnice Fare s rybí restaurací; plavba lagunou na jih k nádherné pláži v zátoce Avea Bay – skvělé šnorchlování na korálovém útesu, procházka podél pustého pobřeží.

5.–6. den

Přeplavba na ostrov Raiatea do zátoky Faaroa Bay – možnost plavby kajakem po mangrovové řece Faaaroa River; návštěva nejstaršího posvátného maorského chrámu „Marate Taputapuatea“.; odpoledne plavba lagunou na kotviště u ostrůvku Nao Nao Motu.

7.–10. den

Plavba na ostrov Bora Bora – kotvení na laguně s nádhernými pohledy na hlavní ostrov; budeme prozkoumávat tuto „nejhezčí lagunu Tichomoří“, šnorchlovat nebo plavat se želvami a s neškodnými lagunovými žraloky a rejnoky; možnost potápění, výletů na kole kolem ostrova, výstup na jeden z vrcholů…; večeře v proslulé restauraci Bloody Mary.

11.–13. den

Plavba na atol Maupiti přístupný jen za mírnějšího větru a klidného moře – průzkum ostrova, šnorchlování, potápění, výstup na vyhlídkový vrchol, výlety na kole kolem ostrova,... večeře v restauraci; návrat na Bora Bora – odpočinek a večeře v restauraci.

14.–15. den

Plavba na ostrov Tahaa – kotvení v zátoce Hurepiti; Vanilla tour botanická exkurze nejenom za vanilkou, návštěva perlové farmy; polynéský večer s tanci, ohňovou show a typickým polynéským jídlem; ostrůvek Mahatea se skvělým šnorchlováním v korálové řece.

16.–18. den

Návrat do Mariny na Raiatea a předání lodi; odlet na Tahiti a let do Prahy.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínCena po slevě
540500036. 11. – 23. 11. 2020 (18 dní) 134 000 Kč Rezervovat
 • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
  • příplatek na privátní kajutu - 62 300 Kč
Podmínky
V ceně zahrnuto:
 • letenka Praha–Papeete–Raiatea-Praha ve výši 45 000 Kč (vč. všech poplatků)
 • transfer z letiště do mariny a zpět
 • pronájem lodi na 14 nocí
 • motorový nafukovací člun
 • prostěradla a polštáře a přikrývky
 • závěrečný úklid
 • 14x snídaně a 7x večeře na lodi
 • nealko nápoje a pitná voda na lodi
 • přístavní poplatky a kotvení
 • plyn a nafta
 • informační materiály
 • český kapitán a průvodce.
V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

večeře mimo loď (7x), vstupy, půjčení kola na Bora Bora, potápění.

Poznámka:

Typ lodě volíme dle destinace a velikosti skupiny, která je zpravidla 6–12 osob. V případě menšího počtu účastníků nebo dle dostupnosti lodí lze alternovat katamarán za jednotrupovou loď.

Přesná trasa plavby a navštívená místa záleží na počasí a povětrnostních podmínkách a může se s ohledem na bezpečnost a komfort posádky změnit. O trase plavby rozhoduje kapitán, který dbá na bezpečnost posádky. Změna trasy plavby z důvodů počasí a podmínek na moři není důvodem k reklamaci zájezdu.

Přesný termín se může mírně změnit v závislosti na konkrétních termínech letenek.

Nabízený zájezd (program) připravíme pro ucelené skupiny i jednotlivce také na zakázku – navrhneme ideální trasu a vybereme plavidlo odpovídající velikosti skupiny a požadavku na komfort. Cena za celou loď je poté nižší.

Upozornění:

Na tento zájezd nelze žádné uplatnit slevy.

Mimořádná záloha 60 % z ceny zájezdu a doplatek mimořádně již 60 dní před odjezdem.

Pořadatel:
Inspira s.r.o.
Nástupní místa:
Praha
Velikost skupiny:

zpravidla 6–12 účastníků

Klima:

tropické, od května do října zimní období, které je sušší a teploty dosahují 25–30 °C, bez větších výkyvů; teplota vody v průměru 28 °C.

Ubytování:

Dvoulůžková kajuta na lodi.

Cena je za osobu ve dvoulůžkové kajutě, pokud je obsazena dvěma osobami. V případě jednotlivce se příplatek nehradí, pokud single cestující preferuje sdílení kabiny, a to i v případě, že kabina nebude později doobsazena. CK může v takovém případě využít pro single ubytování menší příďové kajuty. Pokud jednotlivec preferuje samostatnou dvoulůžkovou kajutu, je nutné připlatit za privátní kajutu.

Fotogalerie
Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů