Vyhledat zájezd na mapě

Stručně o zájezdu
 • Na ostrov Cebu po stopách mořeplavce Fernaa Magalhãese
 • Čokoládové hory, nejmenší primát na světě i obrovští býložraví žraloci
 • Lodní výlety a šnorchlování na korálových zahradách
 • Uvolněná atmosféra Visajských ostrovů a Nový rok na nádherných písečných plážích

 

Pohodoví lidé, palmami lemované pláže, bujná tropická příroda, znamenitý třtinový rum – zimní čas na Filipínách bude mít trochu jiný běh, než jak tomu na Silvestra bývá... V relaxační atmosféře centrálních Visajských ostrovů navštívíme ostrov Cebu, kde si připomeneme slavného mořeplavce Fernaa Magalhãese, a sopečný Bohol s jeho kuriózními Čokoládovými horami, v nichž se ukrývá maličká opička nártoun. Blízký ostrůvek Panglao se pak stane naší základnou pro výlety za šnorchlováním, delfíny a obřími býložravými žraloky. Zároveň zde, během několikadenního pobytu v tropickém ráji, oslavíme i příchod nového roku.

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1.–2. den

Praha – Cebu City/Manila: přílet na Filipíny - transfer do hotelu a odpočinek po dlouhé cestě.

3. den

Cebu City/Manila – Bohol – Panglao: dopoledne přesun na ostrov Bohol a následně přes most na ostrůvek Panglao s vyhlášenou dlouhou písčitou pláží Alona Beach; čerstvé mořské plody a vyhlášený filipínský třtinový rum.

4. den

Panglao – Bohol: výlet na plovoucí restauraci po řece Loboc; návštěva chovné stanice nártounůnejmenší opičky na světě a symbolu Filipín; pitoreskní Čokoládové hory (neobvyklé geologické formace – asi 1300 perfektně souměrně tvarovaných kopečků); návrat na Panglao.

5. den

Panglao – Balicasag: výlet na ostrůvek s úžasnou rozmanitostí podmořského života – možnost šnorchlování na místních korálových zahradách.

6. den

Panglao: vychutnávání relaxační atmosféry ostrova – silvestrovská večeře a oslava Nového roku v prostředí tropického ráje.

7. den

Panglao – Cebu City: dopoledne pohoda na bělostných písečných plážích s nádherně průzračnou vodou; odpoledne přesun do Cebu City.

8. den

Cebu – Oslob: celodenní výlet podél jižního pobřeží ostrova Cebu; pozorování nebo šnorchlování s velrybími žraloky (největší žraloci světa); kaskády vodopádu Kawasan – jezírka s průzračnou modrou vodou obklopená bujnou tropickou džunglí. Návrat do Cebu City.

9.–10. den

Cebu City – (Manila) – Praha: procházka po hl. m. Cebu City  – Magalhãesův kříž a katedrála St. Niño ; večer odlet domů, přílet do ČR 10. den.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínZákladní cenaCena po slevě
3339411226. 12. 2020 – 4. 1. 2021 (10 dní) 59 800 Kč 57 408 Kč   sleva 2 392 Kč
sleva za včasnost do 26. června 2020
Rezervovat
 • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
  • jednolůžkový pokoj - 5 500 Kč

DVOJNÁSOBNÁ SLEVA pro stálé klienty!

Podmínky
V ceně zahrnuto:
 • letenka PrahaCebu City/ManilaPraha (vč. všech poplatků)
 • mikrobusy
 • lodě a trajekty
 • 7x hotel *** se snídaní
 • 1x slavnostní silvestrovská večeře (bez nápojů)
 • vstupné do památkových objektů a NP dle programu
 • český odborný průvodce China Tours.
Pořadatel:
CK China Tours
Velikost skupiny:

8–16 účastníků

Fotogalerie
Zajímavosti

Jen a pouze na Filipínách múžete spatřit nártouna – roztomilou opičku s obrovskýma očima, která se vejde do dlaně. Nártoun opravdu patří k nejmenším primátům na světě (tělíčko mívá v průměru 10–15 cm) a jeho oči jsou v poměru k tělu největší v živočišné říši, jsou dokonce větší než mozek nártouna. Jeho stravu tvoří hlavně hmyz, v menší míře pak i obratlovci, on sám je pak ohrožován nejrůznějšími predátory včetně kočky domácí.

 

Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů