Vyhledat zájezd na mapě

Stručně o zájezdu
 • Na ostrov Cebu po stopách mořeplavce Fernaa Magalhãese
 • Čokoládové hory, nejmenší primát na světě i obrovští býložraví žraloci
 • Lodní výlety a šnorchlování na korálových zahradách
 • Uvolněná atmosféra Visajských ostrovů a Nový rok na nádherných písečných plážích

Pohodoví lidé, palmami lemované pláže, bujná tropická příroda, znamenitý třtinový rum – zimní čas na Filipínách bude mít trochu jiný běh, než jak tomu na Silvestra bývá... V relaxační atmosféře centrálních Visajských ostrovů navštívíme ostrov Cebu, kde si připomeneme slavného mořeplavce Fernaa Magalhãese, a sopečný Bohol s jeho kuriózními Čokoládovými horami, v nichž se ukrývá maličký primát nártoun. Blízký ostrůvek Panglao se pak stane naší základnou pro výlety za šnorchlováním, karetami a obřími býložravými žraloky. Zároveň zde, během několikadenního pobytu v tropickém ráji, oslavíme i příchod nového roku.

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1.–2. den

Praha – Cebu City/Manila: přílet na Filipíny, transfer do hotelu a odpočinek po dlouhé cestě.

3. den

Cebu City/Manila – Bohol – Panglao: dopoledne přesun na ostrov Bohol a následně přes most na ostrůvek Panglao s vyhlášenou dlouhou písčitou pláží Alona Beach; čerstvé mořské plody a znamenitý místní třtinový rum.

4. den

Panglao – Bohol: výlet na plovoucí restauraci po řece Loboc v obklopení pestré tropické přírody; návštěva chovné stanice nártounůnejmenšího primáta na světě a symbolu Filipín; pitoreskní Čokoládové hory (neobvyklé geologické formace – asi 1300 perfektně souměrně tvarovaných kopečků); návrat na Panglao.

5. den

Panglao – Balicasag: výlet na ostrůvek s úžasnou rozmanitostí podmořského života –možnost šnorchlování na místních korálových zahradách.

6. den

Panglao: vychutnávání relaxační atmosféry ostrova – silvestrovská večeře a oslava Nového roku v prostředí tropického ráje.

7. den

Panglao – Cebu: dopoledne pohoda na bělostných písečných plážích s nádherně průzračnou vodou; odpoledne přesun do Cebu City.

8. den

Cebu – Oslob: celodenní výlet podél jižního pobřeží ostrova Cebu – pozorování nebo šnorchlování s velrybími žraloky (největší – a býložraví – žraloci světa); koupání a šnorchlování v průzračných vodách u písečné pláže White Beach; návrat do Cebu City.

9.–10. den

Cebu City – (Manila) – Praha: procházka po hl. m. o. Cebu – Magalhãesův kříž a katedrála St. Niño ; večer odlet domů, přílet do ČR 10. den.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínCena po slevě
3339421226. 12. 2021 – 4. 1. 2022 (10 dní) 59 800 Kč Rezervovat
 • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
  • jednolůžkový pokoj - 5 500 Kč

DVOJNÁSOBNÁ SLEVA pro stálé klienty!

Podmínky
V ceně zahrnuto:
 • letenka PrahaCebu City/ManilaPraha (vč. všech poplatků)
 • mikrobusy; lodě a trajekty
 • 7x hotel *** se snídaní
 • 1x slavnostní silvestrovská večeře (bez nápojů)
 • vstupné do památkových objektů a NP dle programu
 • český odborný průvodce China Tours.
Pořadatel:
CK China Tours
Nástupní místa:
Praha-Ruzyně
Velikost skupiny:

8–16 účastníků

Fotogalerie
Zajímavosti

Jen a pouze na Filipínách múžete spatřit nártouna – roztomilého nočního tvora s obrovskýma očima, který se vejde do dlaně. Nártoun opravdu patří k nejmenším primátům na světě (tělíčko mívá v průměru 10–15 cm) a jeho oči jsou v poměru k tělu největší v živočišné říši, jsou dokonce větší než mozek nártouna. Jeho stravu tvoří hlavně hmyz, on sám je pak ohrožován nejrůznějšími predátory včetně kočky domácí.

Katalog 2021 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů