Najít na mapě
Prohlížené zájezdy
Stručně o zájezdu
  • Komorní plavba na příjemně malé, ale pohodlné lodi
  • Dobrodružství i dokonalá relaxace za zvuku šumění vln
  • Možnost šnorchlování a nočního rybaření, gurmánské speciality
  • Neobydlené ostrůvky s písečnými plážemi i rušné hlavní město

Ponořte se s námi do vln tyrkysově modrého Indického oceánu, načerpejte sílu v domově delfínů, mant, rejnoků a všemožných pestrobarevných rybek, nechte se hýčkat místními gurmánskými specialitami a kulturními zážitky – jak na malé, ale pohodlné lodi, která bude jen naše, tak na okolních ostrovech. Tento nevšední zájezd vám nabízí za osm dní proplout severním i jižním atolem Malé, zastavíme se i u atolu Vaavu. Budeme šnorchlovat a rybařit z paluby lodi za brzkého rána i při svitu měsíce, nahlédneme do tajů místní kuchyně a navštívíme neobydlené ostrovy tropického ráje Malediv. Na vlastní oči poznáme i jedno z nejmenších hlavních měst světa Malé a zažijeme jeho neutuchající ruch. Odpočiňte si od všech starostí každodenního života a vydejte se na nezapomenutelnou plavbu za dobrodružstvím i poznáním... 

Zájezd den po dni
1.–2. den

Praha – Malé: přílet do hl. m. Maledivského souostroví; ubytování na lodi a vyplutí na moře – kotvení u písečného ostrova s možností nočního rybaření.

3. den

Atol Vaavu: po snídani plavba k místnímu obydlenému o. Felidhoo – procházka, seznámení s domorodci a jejich tradičními řemesly (např. stavba lodí); šnorchlování mezi hejny pestrobarevných ryb s možností vidět želvy a obrovské deskové korály; večeře a noc na zakotvené lodi.

4. den

Po snídani plavba k piknikovému ostrovu a úžasné šnorchlování na kolmém korálovém útesu; po obědě plavba k opuštěnému ostrovu – odpočinek na liduprázdných plážích, koupání, šnorchlování, opalování; večeře na ostrově s lekcí tradičního vaření; noc na lodi v laguně o. Thinadhoo.

5.–6. den

Plavba vnitřkem atolu Vaavu – relaxace na lodi, rybaření a následně grilování úlovků na opuštěném ostrově; kotvení poblíž o. Bodu Mohora a další noc poblíž písečného ostrova.

7. den

Plavba zpět k atolu Malé a celodenní pobyt v luxusním rezortu s možností užití veškerých atrakcí ostrova – plachtění, kajak, bazén, organizovaný šnorchlovací výlet, včetně konzumace nápojů v baru a oběda formou bufetu; večeře a noc na zakotvené lodi.

8. den

Ranní přesun k o. Hulhumalé – rozloučení s lodí a ubytování v hotelu; individuální prohlídka uměle vybudovaného ostrova s možností nákupu suvenýrů či odpočinku na plážích.

9.–10. den

Malé – Praha: celodenní prohlídka hlavního města – návštěva muzea, galerie umění, rybího trhu a islámského centra, nákupy suvenýrů; v noci odlet do ČR, přílet domů 10. den.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínZákladní cenaCena po slevě
3330582023. 11. – 2. 12. 2018 (10 dní) 68 800 Kč 67 424 Kč   sleva 1 376 Kč
sleva za včasnost do 23. července 2018
Rezervovat
  • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
    • jednolůžková kajuta/pokoj - 14 800 Kč
3330591231. 3. – 9. 4. 2019 (10 dní) 68 800 Kč 66 048 Kč   sleva 2 752 Kč
sleva za včasnost do 30. září 2018
Rezervovat
  • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
    • jednolůžková kajuta/pokoj - 14 800 Kč

DVOJNÁSOBNÁ SLEVA pro stálé klienty!

Podmínky
V ceně zahrnuto:

letenka Praha–Malé–Praha (vč. všech poplatků), 6x nocleh na lodi a 1x v hotelu ***, plná penze a nápoje během plavby – čaj, káva a balená voda (limonády a alkoholické nápoje se platí zvlášť), vstupné do rezortu a možné aktivity v něm, Wi-Fi připojení k internetu na lodi, český průvodce China Tours.

Travel Asistent:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.
Pořadatel:
CK China Tours
Nástupní místa:
Praha-Ruzyně
Velikost skupiny:

8–12 účastníků

Fotogalerie
Katalog 2018 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů