Vyhledat zájezd na mapě

Stručně o zájezdu
 • Komorní plavba na příjemně malé, ale pohodlné lodi
 • Dobrodružství i dokonalá relaxace za zvuku šumění vln
 • Možnost šnorchlování a nočního rybaření, gurmánské speciality
 • Neobydlené ostrůvky s písečnými plážemi i rušné hlavní město

Ponořte se s námi do vln tyrkysově modrého Indického oceánu, načerpejte sílu v domově delfínů, mant, rejnoků a všemožných pestrobarevných rybek, nechte se hýčkat místními gurmánskými specialitami a kulturními zážitky – jak na malé, ale pohodlné lodi, která bude jen naše, tak na okolních ostrovech. Tento nevšední zájezd vám nabízí za osm dní proplout severním i jižním atolem Malé, zastavíme se i u atolu Vaavu. Budeme šnorchlovat a rybařit z paluby lodi za brzkého rána i při svitu měsíce, nahlédneme do tajů místní kuchyně a navštívíme neobydlené ostrovy tropického ráje Malediv. Na vlastní oči poznáme i jedno z nejmenších hlavních měst světa Malé a zažijeme jeho neutuchající ruch. Odpočiňte si od všech starostí každodenního života a vydejte se na nezapomenutelnou plavbu za dobrodružstvím i poznáním... 

Zájezd den po dni
1.–2. den

Praha – Malé: přílet do hl. m. Maledivského souostroví; ubytování na lodi a vyplutí na moře – kotvení u písečného ostrova s možností nočního rybaření.

3. den

Atol Vaavu: po snídani plavba k místnímu obydlenému o. Felidhoo – procházka, seznámení s domorodci a jejich tradičními řemesly (např. stavba lodí); šnorchlování mezi hejny pestrobarevných ryb s možností vidět želvy a obrovské deskové korály; večeře a noc na zakotvené lodi.

4. den

Po snídani plavba k piknikovému ostrovu a úžasné šnorchlování na kolmém korálovém útesu; po obědě plavba k opuštěnému ostrovu – odpočinek na liduprázdných plážích, koupání, šnorchlování, opalování; večeře na ostrově s lekcí tradičního vaření; noc na lodi v laguně o. Thinadhoo.

5.–7. den

Plavba vnitřkem atolu Vaavu – relaxace na lodi, rybaření a následně grilování úlovků na opuštěném ostrově; kotvení poblíž o. Bodu Mohora a další noc poblíž písečného ostrova.

8. den

Plavba zpět k atolu Malé – koupání, šnorchlování, rybaření a relaxace; večer kotvení poblíž Malé a poslední noc na lodi.

9.–10. den

Malé – Praha: rozloučení s lodí a celodenní prohlídka hlavního města – návštěva muzea, galerie umění, rybího trhu a islámského centra, nákupy suvenýrů; v noci odlet do ČR, přílet domů 10. den.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínZákladní cenaCena po slevě
3330501221. 3. – 30. 3. 2020 (10 dní) 68 800 Kč 66 736 Kč   sleva 2 064 Kč
sleva za včasnost do 21. října 2019
Rezervovat
 • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
  • jednolůžková kajuta - 14 800 Kč

DVOJNÁSOBNÁ SLEVA pro stálé klienty!

Podmínky
V ceně zahrnuto:
 • letenka Praha–Malé–Praha (vč. všech poplatků)
 • 7x nocleh na lodi s plnou penzí
 • nápoje k jídlu a během plavby – čaj/káva a balená voda (limonády a alkoholické nápoje se platí zvlášť)
 • Wi-Fi připojení k internetu na lodi
 • český průvodce China Tours.
Pořadatel:
CK China Tours
Fotogalerie
Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů