Najít na mapě
Prohlížené zájezdy
Stručně o zájezdu
 • Odpočinek a relaxace na Miami Beach
 • Everglades - aligátoři a ráj vodního ptactva
 • Orlando - město zábavy a nákupů
 • Kennedyho vesmírné centrum na Cape Caneveral
 • Možnost prodloužení dovolené

Náš poznávací okruh Vám přiblíží nejzajímavější části Floridy. Pod vedením zkušeného průvodce poznáte nejenom metropole, ale i přírodní krásy, a nevynecháte ani světoznámé kosmické centrum. Tento zájezd Vám doporučujeme prodloužit o individuální dovolenou na floridských plážích!

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1. den

Letecky z Prahy do Miami. Po uvítání transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

2. den

Časně odjezd na západ k pobřeží Mexického zálivu. Cestou průjezd oblastí Everglades a Big Cypress Preserve, pozorování aligátorů a vodních ptáků ve volné přírodě. V podvečer ubytování v hotelu v oblasti Tampa / St.Petersburg.

3. den

Odjezd do Orlanda. Nejprve však absolvujete místní atrakci – výlet na airboatu v močálech střední Floridy spojený s pozorováním aligátorů a vodních ptáků. Orlando: zde budete mít možnost výběru – fakultativně můžete navštívit skvělý zábavní park Sea World nebo shopping ve velkém značkovém outletu. Po průjezdu slavným International Drive ve večerních hodinách ubytování. Silvestrovská noc v Orlandu.

4. den

Dopoledne Vás čeká návštěva Kennedyho kosmického centra na Cape Canaveral, kde absolvujete túru po kosmodromu busem, zhlédnete film o dobývání kosmu v kině IMAX, a na vlastní oči si prohlédnete vystavený raketoplán Atlantis. Odpoledne společně navštívíte přírodní rezervaci Merrit Island a vykoupete se na jediné ryze přírodní pláži Floridy – Playalinda Beach (pozor - v době před startem rakety je oblast rezervace a pláží uzavřena - v tomto případě bude program přesunut do oblasti Cocoa Beach).

5. den

Odjezd do Miami Beach. Odpoledne orientační prohlídka Miami Beach a Miami. Po ubytování volno k relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu.

6. den

Miami Beach - volný den - doporučujeme Vám relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu. Fakultativně Vám nabídneme plavbu lodí „Alejí Milionářů“ (seafood večeře a varietní program).

7. den

Florida Keys: časně odjezd silnicí spojující desítky ostrůvků na ostrov Key Westnejjižnější bod kontinentálních USA. Navštívíte pitoreskní downtown Key West se slavnou Duval Street, zhlédnete nejjižnější pevninský bod USA, navštívíte dům Ernsta Hemingwaye a vykoupete se na jedné ze zdejších pláží... Návrat na pevninu a ubytování v pozdních hodinách.

8.-9. den

Dopoledne Vás čeká poslední shopping před odletm… Dle Vašeho cestovního plánu transfer na letiště a odlet do Prahy; přílet do ČR.

Fakultativně individuální prodloužení pobytu na Floridě – transfer do zvoleného hotelu v oblasti Miami Beach nebo Ft. Lauderdale.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínCena po slevě
4048080129. 12. 2017 – 6. 1. 2018 (9 dní) 79 990 Kč Rezervovat
 • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
  • registrace ESTA - 500 Kč
   jednolůžkový pokoj nepovinný - 12 300 Kč
   plavba lodí „Alejí Milionářů“ ve Ft.Lauderdale - 1 400 Kč
   individuální prodloužení pobytu v USA (odlet ze stejné destinace) - 3 000 Kč
Podmínky
V ceně zahrnuto:

průvodce, letenka vč. všech poplatků Praha–Miami–Praha, klimatizovaný minibus, 7x hotely a motely ***, min. 4x snídaně, vstup do Kennedyho kosmického centra, celodenní výlet na ostrov Key West, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků CK America Tours.

Poznámka:

V ceně nezahrnuto: vstupní formality cílové země a tranzitních zemí, další stravování, spropitné místním řidičům, průvodcům a personálu; vstupy a fakult. akce nezahrnuté v programu, event. palivové příplatky k fakultativním akcím.

Sleva pro třetí osobu na pokoji (dvě 2lůžka) - 1900 Kč, sleva pro čtvrtou osobu na pokoji (dvě 2lůžka) - 1200 Kč, sleva pro dítě do 12 let (pokoj s rodiči) - 10 200 Kč.

Možnost indiv. prodloužení pobytu na Miami Beach v hotel***. Cena za osobu a noc ve 2lůžk. pokoji 1990 Kč. (transfer hotel – letiště není v ceně). Prodloužení zájezdu neobsahuje transfer na letiště (zajistíme na vyžádání za poplatek).

Celkem ujedeme asi 1220 mil (1950 km). Směrování zájezdu a pořadí navštívených lokalit se může lišit.

Jednolůžkový pokoj (nepovinný) u zájezdu:
Příplatek za jednolůžkový pokoj vám nebude účtován v případě, že se hlásíte dostatečně brzy před odjezdem zájezdu a nevadí vám doplnění. I přesto se může stát, že vám budeme muset z důvodu velké naplněnosti jednolůžkový pokoj účtovat a to i třeba půl roku před odjezdem (rozhodující je vždy informace od pořadatele při rezervaci zájezdu). Pokud máte zájem o doplnění uveďte to již při rezervaci zájezdu.

Víza:

Ke vstupu do USA je nutný biometrický pas a registrace ESTA nebo platný pas s vízem USA.

Od 21. 1. 2016 platí změněné podmínky pro cestování v rámci bezvízového styku. Pokud občan ČR cestoval kdykoliv po 1.3.2011 do Iráku, Íránu, Jemenu, Libye, Somálska, Sýrie a Súdánu, nemůže k cestě do USA využít ESTA (Visa Waiver Program), ale musí na Velvyslanectví USA požádat osobně o vízum. Více na stránkách MZV.

Pořadatel:
America Tours, v. o. s.
Fotogalerie
Katalog 2017 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů