Najít na mapě
Prohlížené zájezdy
Stručně o zájezdu
  • Rozmanitý podmořský život
  • Přírodní rezervace Vallée de Mai 
  • Nejmenší hlavní město na světě
  • Vynikající kreolská kuchyně

Souostroví sto patnácti ostrovů v Indickém oceánu bývalo vždy symbolem luxusní dovolené a odpočinku. Vydejte se s námi strávit silvestr na dvou z těchto žulových ostrovů v klidném a bezpečném koutu světa. Můžete se přesvědčit, že ostrovy nenabízejí jen lenošení na plážích, ale i nezapomenutelné výlety do hornatého vnitrozemí a šnorchlování u přilehlých ostrůvků. Seznámíte se i s místní jedinečnou flórou a faunou. Neopomineme si prohlédnout pestrou architekturu hlavního města Victoria, která odráží vlivy francouzských i anglických kolonizátorů a indických přistěhovalců. Oslavte s námi Nový rok výbornou kreolskou kuchyní a tropickými koktejly!

Zájezd den po dni
1. – 2. den

Letecky Praha – Mahé (Seychely); přejezd lodí (cca 1 hod) na ostrov Praslin, ubytování v resortu, zde strávíme celkem tři noci, možnost koupání a fakultativních výletů na okolní ostrovy.

3. – 4. den

Bohatý fakultativní program dle vlastního výběru: Anse Lazio – snad nejkrásnější pláž na světě; přírodní rezervace Vallée de Mai s endemickou palmou lodoicií seychelskou a černými papoušky; výlet lodí na ostrůvek Curieuse s chovnou stanicí želv obrovskýchs odpoledním šnorchlováním u ostrůvku St. Piere Islet; lodní výlet na Cousin Island – celý ostrov je přírodní rezervací s nepřeberným množstvím ptactva a ještěrek, hnízdiště karet obrovských od září do února; výlet na kolech na ostrově La Digue, obklopeném jadeitovými vodami s množstvím malebných zátok s rozkošnými plážemi.

5. den

Přejezd na ostrov Mahé, ubytování v oblasti Beau Vallon – palmami lemovaná zátoka s písečnou pláží; vždy se západem slunce se zde objeví stánky místních kuchařů nabízejících skvělou kreolskou kuchyni za příjemné ceny.

6. – 8. den

Victoria – nejmenší hlavní město na světě s koloniální architekturou, katolickou katedrálou, mešitou i hinduistickým chrámem s typickou malovanou gópurou, botanická zahrada; možnost mnoha fakultativních výletů: celodenní okruh po ostrově s návštěvou nejkrásnějších pláží i hornatého vnitrozemí včetně čajové plantáže a továrny na čaj poblíž hory Morne Blanc; výlet lodí se skleněným dnem do Národního mořského parku Ste. Anne se šnorchlováním (korálový útes, mořské želvy a různé mořské ekosytémy); rozmanité pěší výlety po džunglí porostlých kopcích, protkaných četnými pěšinkami.

9. – 10. den

Odpočinek, relaxace

Termíny zájezdu
Podmínky
V ceně zahrnuto:

průvodce CK, letenka vč. všech poplatků Praha–Seychely–Praha, transfery do/z hotelů, 2x trajekt, 7x hotel *** s bazénem, 2lůžkové pokoje se snídaní, informační materiály.

Travel Asistent:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.
Pořadatel:
CK Adventura
Fotogalerie
Katalog 2018 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů