Vyhledat zájezd na mapě

Stručně o zájezdu
 • Rozmanitý podmořský život
 • Přírodní rezervace Vallée de Mai 
 • Nejmenší hlavní město na světě
 • Vynikající kreolská kuchyně

Souostroví sto patnácti ostrovů v Indickém oceánu bývalo vždy symbolem luxusní dovolené a odpočinku. Vydejte se s námi strávit Silvestra na dvou z těchto žulových ostrovů v klidném a bezpečném koutu světa. Můžete se přesvědčit, že ostrovy nenabízejí jen lenošení na plážích, ale i nezapomenutelné výlety do hornatého vnitrozemí a šnorchlování u přilehlých ostrůvků. Seznámíte se i s místní jedinečnou flórou a faunou. Neopomineme si prohlédnout pestrou architekturu hlavního města Victoria, která odráží vlivy francouzských i anglických kolonizátorů a indických přistěhovalců. Oslavte s námi Nový rok výbornou kreolskou kuchyní a tropickými koktejly!

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1.–2. den

Letecky Praha – Mahé (Seychely); prohlídka Viktorie – nejmenšího hlavního města na světě s koloniální architekturou, katolickou katedrálou, mešitou i hinduistickým chrámem s typickou malovanou gópurou; ostrov Mahé; ubytování v oblasti Beau Vallon – palmami lemovaná zátoka s písečnou pláží; vždy se západem slunce se zde objeví stánky místních kuchařů nabízejících skvělou kreolskou kuchyni za příjemné ceny.

3.–4. den

Možnost mnoha fakultativních výletů: celodenní okruh po ostrově s návštěvou nejkrásnějších pláží i hornatého vnitrozemí včetně čajové plantáže a továrny na čaj poblíž hory Morne Blanc; výlet lodí se skleněným dnem do Národního mořského parku Ste. Anne se šnorchlováním (korálový útes, mořské želvy a různé mořské ekosytémy); rozmanité pěší výlety po džunglí porostlých kopcích, protkaných četnými pěšinkami.

5. den

Přejezd na přejezd trajektem (cca 1 h) na ostrov Praslin – ubytování v oblasti Anse Volbert; na tomto ostrově strávíme celkem čtyři noci – možnost koupání a mnoha dalších fakultativních výletů na okolní ostrovy i po ostrově samotném.

6.–8. den

Bohatý fakultativní program dle vlastního výběru: Anse Lazio – snad nejkrásnější pláž na světě; přírodní rezervace Vallée de Mai  s endemickou palmou lodoicií seychelskou a černými papoušky; výlet lodí na ostrůvek Curieuse s chovnou stanicí želv obrovských s odpoledním šnorchlováním u ostrůvku St. Piere Islet; lodní výlet na Cousin Island – celý ostrov je přírodní rezervací s nepřeberným množstvím ptactva a ještěrek, hnízdiště karet obrovských od září do února; výlet na kolech na ostrově La Digue, obklopeném jadeitovými vodami s množstvím malebných zátok s rozkošnými plážemi.

9.–10. den

Přejezd trajektem z ostrova Praslin na ostrov Mahé (cca 1 h); letecky zpět do Prahy.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínCena po slevě
2558300127. 12. 2019 – 5. 1. 2020 (10 dní) 68 800 Kč Rezervovat
 • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj - 14 800 Kč
Podmínky
V ceně zahrnuto:
 • průvodce CK
 • letenka vč. všech poplatků Praha–Seychely–Praha
 • transfery do/z hotelů a 2x trajekt
 • 7x hotel *** (2lůžkové pokoje) s bazénem a se snídaní
 • informační materiály.
Pořadatel:
CK Adventura
Fotogalerie
Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů