Najít na mapě
Prohlížené zájezdy
Stručně o zájezdu

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS TERMÍNY NA JARO 2019

  • 8denní okružní plavba na luxusní lodi a 5denní poznávací program s českým odborným průvodcem
  • Kjóto – kulturní perla japonského císařství 
  • Nara – tradiční centrum japonského buddhismu
  • Himedži – nejkrásnější dochovaný japonský hrad
  • Ósaka – fascinující velkoměsto s "plovoucím" letištěm

Podnikněte luxusní okružní plavbu Východočínským mořem. Poplujeme kolem japonských ostrovů Honšú, Kjúšú a Šikoku – s vyloděním na několika místech – a zajedeme až do jihokorejského moderního města Pusan. Po návratu do přístavu Kóbe následuje rozšiřující poznávací pobyt s naším odborným českým průvodcem v kulturní perle Japonska – Kjótu, odkud uskutečníme několik poznávacích výletů. Projdeme se bambusovým lesem, starými svatyněmi a tradičními zahradami a necháme se ohromit a okouzlit starými japonskými hrady. Užijeme si ale také večerní kjótský život a mlsné jazýčky určitě uspokojí skvělá japonská kuchyně v autentickém prostředí. Poslední den věnujeme prohlídce fascinujícího velkoměsta Ósaky.

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1.–2. den

Praha – Kóbe: letecký přesun do Ósaky a přejezd do Kóbe – ubytování a případná prohlídka města (dle příletu).

3.–10. den

Kóbe – dopoledne prohlídka města; odpoledne nalodění a 8denní okružní prémiová plavba na lodi Diamond Princess kolem japonských ostrovů Honšú (Kóbe, Hirošima), Kjúšú (Beppu, Kagošima) a Šikoku (Kóči), do Jižní Koreje (Pusan) a zpět scénickým průlivem Kanmon do Kóbe.

 

ROZŠIŘUJÍCÍ POZNÁVACÍ PROGRAM:

10. den

Kóbe – Kjóto: brzy ráno vylodění v přístavním městě Kóbe, transfer na nádraží a přejezd do Kjóta – srdce japonské kultury; procházka nádherným hustým bambusovým lesem Arašijama s mnoha chrámy, historickým mostem a obchody s tradičními japonskými řemesly a uměním; procházka v atmosférické svatyni Fušimi Inari s nekonečnými řadami bran torii, světoznámé díky filmu Gejša. 

11. den

Kjóto : nejkrásnější památky císařského města chrám Kjómizudera vysoko nad městem, symbol Kjóta Ginkakudži (Stříbrný pavilon), Kinkakudži (Zlatý pavilon), chramový komplex Zenrindži s krásným výhledem na město; večer fakultativně představení japonské tradiční kultury ve čtvrti Gion a večerní zábavní čtvrť Pontóčó.

12. den

Kjóto – Nara : výlet vlakem do tradičního centra japonského buddhismu – velký bronzový Buddha v největší dřevěné stavbě na světě v chrámu Tódaidži, park plný krotkých srn; překrásná zenová zahrada Isuien, zastávka v nádherně zrekonstruovaném chrámu Fénixe v městečku Udži – místo proslavené též pěstováním slavného čaje.

13. den

Kjóto – Himedži : dopoledne Nidžó – rozsáhlý zahradami obklopený "hrad" šógunů Tokugawa; odpoledne výlet šinkansenem do města Himedži – největší a nejkrásnější původně dochovaný japonský hrad nazývaný Bílá volavka, procházka přilehlými "tradičními" nově zbudovanými zahradami Kokoen.

14.–15. den

Kjóto – Ósaka – Praha: prohlídka fascinujícího velkoměsta – Umeda Sky Building, Ósacký hrad, čtvrť jídla a zábavy Namba s výstřední Amerika mura, procházka retročtvrtí Šinsekai, pohledy z mostů Ebisubaši; transfer na ósacké letiště Kansai a večer odlet, přílet do ČR 15. den.

Termíny zájezdu

DVOJNÁSOBNÁ SLEVA pro stálé klienty!

Podmínky
V ceně zahrnuto:
  • POZNÁVACÍ ČÁST (služby před naloděním a po vylodění):

letenka Praha–Ósaka–Praha (ekonomická třída, vč. všech poplatků), příměstské vlaky a šinkanseny, metro a taxi ve městech, 5x hotel **** se snídaní, 5x oběd/večeře (dle konkrétního programu), vstupy do památkových objektů dle programu, český odborný průvodce China Tours (bude k dispozici i na lodi po dobu plavby);

  • PLAVBA NA LODI:

7x ubytování ve 2lůžkové vnější kajutě s oknem (kat. OC – okno s výhledem na moře), 7x plná penze, mnohé další služby na lodích obvyklé (občerstvení během dne, kulturní a sportovní akce, relaxační a sportovní zařízení aj.), český odborný průvodce China Tours.

V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

povinný denní servisní poplatek vybíraný na lodi (asi 13 USD/os./den), fakultativní výlety nabízené lodní společností v místě zastávek během plavby a další volitelné služby.

Poznámka:

Pokud máte zájem o jiný (vyšší) typ kajuty, než je rezervovaná 2lůžková vnější s oknem (kategorie OC), případně o letenku ve vyšší třídě, než je standardní ekonomická, kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář (na plavby@chinatours.cz). Rádi Vám zpracujeme individuální řešení na míru – konečná cena závisí na ceníku a podmínkách lodní (resp. letecké) společnosti v době poptávky.

Upozornění:

Tento zájezd je vyjmut ze slevového systému CK China Tours.

Travel Asistent:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.
Pořadatel:
CK China Tours
Velikost skupiny:

10–18 účastníků

V ceně nezahrnuto – upřesnění:

Pokud máte zájem o jiný (vyšší) typ kajuty, než je rezervovaná 2lůžková vnější s oknem (kategorie OC), případně o letenku ve vyšší třídě, než je standardní ekonomická, kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář (na plavby@chinatours.cz). Rádi Vám zpracujeme individuální řešení na míru – konečná cena závisí na ceníku a podmínkách lodní (resp. letecké) společnosti v době poptávky.

Fotogalerie

Promítání

Japonská přísloví jako součást japonské kultury

Kdy?
10. října 2018
Kde?
Praha 1: Náprstkovo muzeum
Přednášející:

Japonská strašidla

Kdy?
31. října 2018
Kde?
Praha 1: Náprstkovo muzeum
Přednášející:

Japonské amulety a talismany pro štěstí

Kdy?
21. listopadu 2018
Kde?
Praha 1: Náprstkovo muzeum
Přednášející:

Sedm japonských bůžků štěstí

Kdy?
12. prosince 2018
Kde?
Praha 1: Náprstkovo muzeum
Přednášející:
Katalog 2019 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů