Najít na mapě
Prohlížené zájezdy
Stručně o zájezdu

PŘIPRAVUJEME PRO VÁS TERMÍNY NA JARO 2019

  • 11denní okružní plavba na luxusní lodi a 4denní poznávací program s českým odborným průvodcem
  • Moderní Singapur – Marina Bay Sands a ostrov Sentosa
  • Etnicky pestrý Singapur – čínská, arabská a indická čtvrť 
  • Přírodovědný Singapur – botanická a zoologická zahrada, oceanárium

Zveme vás na nezapomenutelnou cestu tropickými moři, které voní exotikou – se zastávkami na indonéském ostrově Bali, v Malajsii a Thajsku. Plavbu zahájíme a zakončíme v Singapuru, někdejším klenotu v koruně impéria královny Viktorie, dnes jednom z nejčistších, nejmodernějších a nejbohatších měst světa. Zde pak absolvujeme rozšiřující poznávací pobyt s naším odborným českým průvodcem. Seznámíme se s místem, kde doposud přetrvává duch Britského impéria, který se snoubí s moderními budovami současnosti – ochutnáme věhlasný drink Singapore Sling, dech nám určitě vezme hypermoderní architektura v okolí Marina Bay. S tímto nádherným koutem světa se rozloučíme na jednom z nejmodernějších letišť světa – Changi – a cestou zpět oceníme pohodlí a vyhlášený servis renomovaných leteckých společností. Vydejte se s námi za krásami Orientu na palubě lodi Sapphire Princess a vychutnejte si komfort, jež tato „Princezna moří“ poskytuje.

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1.–2. den

Praha – Singapur: přílet, ubytování a případné úvodní seznámení s městem (dle času příletu).

3.–13. den

Nalodění a 11denní okružní prémiová plavba na lodi Sapphire Princess po trase Singapur – Indonésie ("ostrov bohů" Bali) – Malajsie (ostrov Penang, Kuala Lumpur) – Thajsko (ostrov Phuket)  Singapur.

 

ROZŠIŘUJÍCÍ POZNÁVACÍ PROGRAM:

13. den

Singapur: v ranních hodinách vylodění v přístavu a nenáročná procházka centrem – možnost ochutnávky místní kuchyně v některé z pouličních jídelniček, poté transfer na hotel a odpočinek před dalším programem; večer v moderním centru Singapuru – zářící mrakodrapy Marina Bay Sands (nejdražší samostatně stojící kasino světa), futuristické stromy Gardens by The Bay – možnost nákupů zboží vyhlášených značek, pro zájemce pohled na zářící Singapur z vyhlídky Sands SkyPark či možnost zkusit své štěstí v kasinu.

14. den

Singapur: procházka pestrými etnickými čtvrtěmi a připomínka bohaté historie města – čínská, arabská a indická čtvrť; návštěva zdejších vyhlášených botanických zahrad , jediných tropických botanických zahrad na seznamu UNESCO (za návštěvu stojí zejména nádherné orchidárium); slavný Singapore Sling – místní specialita, drink pocházející přímo ze Singapuru; odpoledne volno na nákupy na jedné z nejprestižnějších adres světa – Orchard Road.

15. den

Singapur: výlet do věhlasné zoologické zahrady (jedna z nejmodernějších na světě) – nádherné vzdušné expozice; odpoledne lanovkou na ostrov Sentosa – návštěva oceanária a některého ze zdejších multimediálních představení.

16.–17. den

Singapur: dopoledne návštěva vyhlášeného pivovaru Tiger Brewery; odpoledne individuální volno v oblasti Marina Bay (pro zájemce možnost návštěvy skvělého Muzea asijských civilizací); rozlučková večeře zaměřená na místní speciality; v pozdních večerních hodinách transfer na letiště a odlet, přílet do ČR 17. den.

Termíny zájezdu

DVOJNÁSOBNÁ SLEVA pro stálé klienty!

Podmínky
V ceně zahrnuto:
  • POZNÁVACÍ ČÁST (služby před naloděním a po vylodění):

letenka Praha–Singapur–Praha (ekonomická třída, vč. všech poplatků), mikrobusy či autobusy, 4x hotel **** se snídaní, 4x oběd/večeře (dle konkrétního programu), vstupy do památkových objektů a přírodních lokalit dle programu, český odborný průvodce China Tours (bude k dispozici i na lodi po dobu plavby);

  • PLAVBA NA LODI:

10x ubytování ve 2lůžkové vnější kajutě s oknem (kat. OC – okno s výhledem na moře), 10x plná penze, mnohé další služby na lodích obvyklé (občerstvení během dne, kulturní a sportovní akce, relaxační a sportovní zařízení aj.), český odborný průvodce China Tours.

V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

povinný denní servisní poplatek vybíraný na lodi (asi 13 USD/os./den), fakultativní výlety nabízené lodní společností v místě zastávek během plavby a další volitelné služby.

Poznámka:

Pokud máte zájem o jiný (vyšší) typ kajuty, než je rezervovaná 2lůžková vnější s oknem (kategorie OC), případně o letenku ve vyšší třídě, než je standardní ekonomická, kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář (na plavby@chinatours.cz). Rádi Vám zpracujeme individuální řešení na míru – konečná cena závisí na ceníku a podmínkách lodní (resp. letecké) společnosti v době poptávky.

Upozornění:

Tento zájezd je vyjmut ze slevového systému CK China Tours.

Travel Asistent:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.
Pořadatel:
CK China Tours
Velikost skupiny:

10–18 účastníků

V ceně nezahrnuto – upřesnění:

Pokud máte zájem o jiný (vyšší) typ kajuty, než je rezervovaná 2lůžková vnější s oknem (kategorie OC), případně o letenku ve vyšší třídě, než je standardní ekonomická, kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář (na plavby@chinatours.cz). Rádi Vám zpracujeme individuální řešení na míru – konečná cena závisí na ceníku a podmínkách lodní (resp. letecké) společnosti v době poptávky.

Fotogalerie
Katalog 2018 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů