Najít na mapě
Prohlížené zájezdy
Stručně o zájezdu
  • Týdení okruh po úpatí nejznámější hory Afriky
  • Silvestrovská noc v rytmu masajských tanců pod oblohu plnou hvězd
  • Safari v NP Kilimandžáro , NP Amboseli a NP Tsavo West
  • Návštěva masajské vesnice
Zájezd den po dni
1. den

Letecky Praha – Nairobi.

2. - 3. den

Odjezd do oblasti pod NP Kilimandžáro –  návštěva masajské vesnice Mamba, život místních obyvatel, panoramatické výhledy na Kilimandžáro při pěších výletech v podhůří tohoto stratovulkánu; lehký výstup na Ngangu Hills s fantastickým výhledem; výlet k vodopádům Marangu Falls.

4. - 5. den

NP Tsavo West – přejezd do parku, prohlídka různých biotopů: částečně hornatý sopečný povrch (až 2500 m), náhorní rovina Yatta se stromovými savanami (akácie, baobaby, pryšce); výskyt slonů, hrochů, krokodýlů, lvů, antilop a jiných zvířat; návštěva pramenů Mzima spring; 1x ranní a 2x podvečerní safari (game drive).

6. - 7. den

NP Amboseli   přejezd zajímavou sopečnou krajinou do parku u stejnojmenného jezera obklopeného travnatými pláněmi s fantastickým panoramatem Kilimandžára; stáda kopytníků, lvi, gepardi, hyeny, šakali, paviáni; nejvýznamnější NP východní Afriky s programem na záchranu slonů; návštěva tradiční domorodé vesnice obývané kočovnými Masaji; 1x ranní a 2x podvečerní safari (game drive)Silvestrovská noc v rytmu masajských tanců pod nebem plným hvězd s výhledem na nejznámější symbol Afriky.

8. - 9. den

Brzký ranní odjezd do Nairobi, odlet do Istanbulu, noc v hotelu; ranní dolet do Prahy.

Termíny zájezdu
Podmínky
V ceně zahrnuto:

letenka vč. všech poplatků Praha–Nairobi–Praha, průvodce CK a místní průvodci, doprava safari vozy/busem, 7x hotely a lodže ***/**** (2lůžkové pokoje), plná penze v průběhu safari, snídaně ve městech, balená voda v průběhu safari, vstupné do všech NP a rezervací, informační materiály.

V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

tanzanské vízum – 50 USD, spropitné pro místní průvodce, nosiče, kuchaře cca 100 USD, fakultativně možnost nočního safari – 95 USD.

Poznámka:

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na cestovní smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme. Pro vstup do Tanzanie je povinné očkování proti žluté zimnici a některá další jsou doporučená, proto je potřeba očkování naplánovat s předstihem.

Travel Asistent:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.
Pořadatel:
CK Adventura
Fotogalerie
Katalog 2018 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů