Najít na mapě
Prohlížené zájezdy
Stručně o zájezdu
  • Nový rok na nádherných písečných plážích
  • Po stopách Fernaa Magalhãese
  • Nejmenší opička i obrovští býložraví žraloci
  • Uvolněná atmosféra Visajských ostrovů

Pohodoví lidé, palmami lemované pláže, bujná tropická příroda, znamenitý rum – zimní čas na Filipínách bude mít trochu jiný běh, než jak tomu na silvestra bývá... V relaxační atmosféře centrálních Visajských ostrovů navštívíme ostrov Cebu, kde si připomeneme slavného mořeplavce Fernaa Magalhaese, a sopečný Bohol s jeho kuriózními Čokoládovými horami, v nichž se ukrývá maličká opička nártoun. Blízký ostrůvek Panglao se stane naší základnou pro výlety za šnorchlováním, delfíny a obřími býložravými žraloky. Perličkou na ostrovním náhrdelníku pak bude Bantayan se skvělými plážemi i korálovými zahradami. Během třídenního pobytu, kdy zde oslavíme i příchod nového roku, zbude čas i na jeho případný průzkum v sedle kola či na motorce.  

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1.–2. den

Praha – Cebu City: přílet na Filipíny, do oblasti středních Visajských ostrovů.

3. den

Cebu – ostrov Bantayanpřejezd na sever a trajektem na o. Bantayan – odpočinek na jeho nádherných plážích.

4. den

Bantayan: volný den a vychutnávání tropické atmosféry ostrova – odpočinek s možností koupání a vodních sportů, čerstvé mořské plody a vyhlášený místní třtinový rum.

5. den

Bantayan – Virgin Island: výlet na opravdu "panenský" ostrov s bělostnými písečnými plážemi a nádherně průzračnou vodou – možnost šnorchlování na korálovém útesu ostrova.

6. den

Bantayan:  koupání a odpočinek (fakultativní půjčení motorky/kola); silvestrovská večeře a oslava nového roku v prostředí tropického ráje.

7. den

Bantayan – Panglao: přejezd trajektem na ostrov Cebu, pokračování na ostrov Bohol a dále přes most na ostrůvek s vyhlášenou dlouhou písčitou pláží Alona Beach – ubytování u moře a odpočinek s možností koupání a vodních sportů.

8. den

Panglao – Balicasag: výlet na ostrůvek s úžasnou rozmanitostí podmořského života – možnost šnorchlování na místních korálových zahradách.

9. den

Panglao – Bohol – Cebu: výlet na plovoucí restauraci po řece Loboc; návštěva chovné stanice nártounů – nejmenší opičky na světě a symbolu Filipín; pitoreskní Čokoládové hory (neobvyklé geologické formace – asi 1300 perfektně a souměrně tvarovaných kopečků); večer návrat na Cebu.

10. den

Cebu: celodenní výlet podél jižního pobřeží; Oslob – zážitek pozorování nebo šnorchlování svelrybími žraloky (největší žraloci světa), kaskády vodopádu Kawasan – jezírka s průzračnou modrou vodou obklopená bujnou tropickou džunglí, koupání a šnorchlování na písečné pláži White Beach.

11.–12. den

Cebu City – Praha: procházka po hl. m. Cebu – Magalhãesův kříž a katedrála St. Niño ; večer odlet domů, přílet do ČR 12. den.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínCena po slevě
3339491026. 12. 2018 – 6. 1. 2019 (12 dní) 58 800 Kč Rezervovat

AKTUÁLNĚ PLNO

  • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
    • Jednolůžkový pokoj - 5 900 Kč

DVOJNÁSOBNÁ SLEVA pro stálé klienty!

Podmínky
V ceně zahrnuto:

letenka PrahaCebuPraha (vč. všech poplatků), mikrobusy, terénní mikrobusy (jeepney), lodi a trajekty, 9x hotel *** se snídaní, 1x slavnostní silvestrovská večeře (bez nápojů), vstupné do památkových objektů a NP dle programu, český odborný průvodce China Tours.

Travel Asistent:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.
Pořadatel:
CK China Tours
Velikost skupiny:

6–16 účastníků

Fotogalerie
Zajímavosti

Jen a pouze na Filipínách múžete spatřit nártouna – roztomilou opičku s obrovskýma očima, která se vejde do dlaně. Nártoun opravdu patří k nejmenším primátům na světě (tělíčko mívá v průměru 10–15 cm) a jeho oči jsou v poměru k tělu největší v živočišné říši, jsou dokonce větší než mozek nártouna. Jeho stravu tvoří hlavně hmyz, v menší míře pak i obratlovci, on sám je pak ohrožován nejrůznějšími predátory včetně kočky domácí.

 

Katalog 2019 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů