Najít na mapě
Prohlížené zájezdy
Stručně o zájezdu
 • Silvestrovské a novoroční oslavy v Las Vegas
 • Slavná města Los Angeles a San Francisco
 • Po slavné Route 66 do NP Grand Canyon
 • NP Yosemite - perla mezi parky jihozápadu USA

Klasický okruh po největších lákadlech jihozápadu USA okořeněný oslavami konce roku v záři neonů a bujarého veselí v ulicích Las Vegas. Uvítejte nový rok opravdu netradičně – uprostřed nevadské pouště navštívíme nejnižší a nejteplejší místo západní polokoule. Během zájezdu poznáme nejen atraktivní národní parky a přírodní zajimavosti, ale také známé americké metropole zahalené do svátečního kabátu. Celý zážitek je možné umocnit čtyřdenním individuálním prodloužením na Havajských ostrovech.

Zájezd den po dni
1. den

Letecky Prahy - Los Angeles, setkání na letišti s průvodcem a transfer do hotelu.

2. den

Los Angeles - celodenní prohlídka - Hollywood, Beverly Hills, Griffith Observatory, Rodeo Drive, Santa Monica Beach; návštěva filmových studií Warner Brothers i Kalifornského věděckého centra, kde si prohlédneme raketoplán Endeavour.

3. den

Palm Springs, Lake Havasu - ranní odjezd do centra zelené oázy v hornaté Mojavské poušti - Palm Springs a jeho prohlídka. Poté pokračování k řece Colorado a přehradnímu jezeru Lake Havasu; návštěva kontroverzní atrakce „London Bridge“ ; závěrem prozkoumáme „město duchů“ Oatman, pamatující zašlou slávu dobývání zlata a stříbra; v podvečer příjezd hornatou pouští do nevadského Laughlinu - města na břehu řeky Colorado tvořeného převážně kasiny.

4. den

NP Grand Canyon - po slavné historické Route 66 do parku; prohlídka do pozdních odpoledních hodin, fakultativně let nad Grand Canyonem letadlem nebo helikoptérou; večer po průjezdu Painted Desert příjezd do městečka Page.

5. den

Lake Powell, NP Zion - časně ráno možnost fakultativního letu nad pouštním jezerem Lake Powell; odjezd přes kaňon řeky Colorado oblastí Vermillion Cliffs a přes Kanab do NP Zion a jeho prohlídka; příjezd do Las Vegas ve večerních hodinách, orientační okružní prohlídka, ubytování a volno k návštěvě kasin a atrakcí města. Fakultativně Vám nabízíme jednu z nejlepších show světa - Le Réve v amfiteátru hotelu Wynn.

6. den

Las Vegas - celodenní volno; relax nebo fakultativní výlet k nejvyšší přehradní hrázi světa Hoover Dam na řece Colorado, jezeru Lake Mead a do státního parku Valley of Fire; po návratu fakultativní možnost letu helikoptérou nad rozzářeným nočním Las Vegas. Nezapomenutelná oslava příchodu Nového roku v tomto městě heren.

7. den

Death Valley - ranní odjezd do parku, nejnižšího a nejteplejšího bodu západní hemisféry; prohlídka a pokračování cesty podhůřím Sierry Nevady do kalifornského Fresna.

8. den

NP Yosemite - perla mezi národními parky Kalifornie, celodenní prohlídka Yosemitského údolí, výlety k ohromujícím vodopádům.

9. den

Sacramento, San Francisco - odjezd do Sacramenta a prohlídka historického i moderního centra města; návštěva Capitolu státu California, sídla senátu a guvernéra; odpolední přejezd do San Francisca; prohlídka největších zajímavostí města - downtown, Bay Bridge, Lombard Street, Fishermans Wharf, China Town...

10. den

San Francisco - vyhlídky Twin Peaks, Coit Tower a slavný Golden Gate Bridge; plavba po zálivu pod Golden Gate a kolem ostrova Alcatraz; odpoledne individuální volno k samostatné prohlídce centra města. (V případě odletu zpět z Los Angeles kolem 16.00 odjezd ze San Francisca, večer ubytování v hotelu na cestě do Los Angeles.)

11. - 12. den

Odlet ze San Francisca nebo Los Angeles (dle nabídky letenek) a druhý den přílet do ČR.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínCena po slevě
4090080126. 12. 2017 – 6. 1. 2018 (12 dní) 75 990 Kč Rezervovat
 • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
  • registrace ESTA - 500 Kč
   jednolůžkový pokoj nepovinný - 15 500 Kč
   letecký výlet do Grand Canyonu z Las vegas - 9 900 Kč
   let helikoptérou nad San Franciscem - 4 850 Kč
   noční let helikoptérou nad Las Vegas - 2 600 Kč
   vodní show Le Réve v hotelu Wynn (Las Vegas) - 3 600 Kč
   individuální prodloužení pobytu v USA (odlet ze stejné destinace) - 3 000 Kč
Podmínky
V ceně zahrnuto:

průvodce, letenka vč. všech poplatků Praha–Los Angeles / San Francisco–Praha, doprava klimatizovaným autokarem či minibusem, 10x hotely *** a motely se snídaní, plavba po zálivu pod Golden Gate, vstup do studií Warner Brothers v Hollywoodu, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků CK America Tours.

Poznámka:

V ceně nezahrnuto – spropitné místním řidičům, průvodcům a personálu; event. palivové příplatky k fakultativním akcím.

Sleva pro třetí osobu na pokoji (dvě 2lůžka) – 2300 Kč, sleva pro čtvrtou osobu na pokoji (dvě 2lůžka) – 1700 Kč, sleva pro dítě do 12 let (pokoj sdílí s rodiči) – 9600 Kč.

Možnost prodloužení o čtyřdenní pobyt na Havajských ostrovech – od 28 900 Kč.

Celkem ujedeme asi 3300 km.

Upozornění:

Zájezd může být realizován v opačném směru.

Víza:

Ke vstupu do USA je nutný biometrický pas a registrace ESTA – viz https://esta.cbp.dhs.gov/esta/, nebo platný pas s vízem USA.

POZOR! Od 21. 1. 2016 platí změněné podmínky pro cestování v rámci bezvízového styku. Pokud občan ČR cestoval kdykoliv po 1. 3. 2011 do Iráku, Íránu, Jemenu, Libye, Somálska, Sýrie a Súdánu, nemůže k cestě do USA využít ESTA (Visa Waiver Program), ale musí na Velvyslanectví USA požádat osobně o vízum. Více na stránkách MZV.

Pořadatel:
America Tours, v. o. s.
Fotogalerie
Katalog 2017 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů