Najít na mapě
Prohlížené zájezdy
Stručně o zájezdu

Manaus – centrum brazilské Amazonie
Unikátní soutok řek Rio Negro a Rio Solimoes
Tropický deštný prales amazonské džungle

Manaus – Amazonas. Jak již samotný název státu napovídá, čeká nás čiré poznání amazonské džungle v opravdu autentické podobě. Poznáme společně způsob života, který je naprosto v souladu s přírodou a jejími zákony. Budeme pozorovat rozmanitou faunu a flóru největší džungle světa a na moment se staneme její součástí. Odhrňme tedy palmový list, který nám brání ve výhledu, a nechme se obklopit krajinou, kde má příroda stále ještě poslední slovo.

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
1. den

Letecky do Manausu, lodní přesun do rezortu v amazonské džungli, ubytování a seznámení s rezortem, možnosti koupání a relaxace.

2. den

Návštěva domorodců; pěší výlet džunglí s poznáním ekosystému, lov obávaných piraní, pozorování zvěře (opice, lenochodi, papoušci), relaxace v jezírkách nebo na baru.

3. den

Celodenní výlet na dvoubarevný soutok Rio Negro a Rio Solimoes, jejichž soutokem vzniká hlavní tok Amazonky. Pozorování míchání barev obou řek (hnědočervené a temně modré). Cestou plavba kolem města Manaus s jedinečnou budovou secesní opery.

4. den

Aktivity v ekoparku dle časových možností, následně transfer na letiště a odlet do Rio de Janeira nebo Sao Paula.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínCena po slevě
2589280130. 10. – 3. 11. 2018 (5 dní) 29 600 Kč Rezervovat
  • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
    • jednolůžkový pokoj povinný - 5 900 Kč
Podmínky
V ceně zahrnuto:

anglicky hovořící průvodce, letenka včetně všech poplatků Foz do Iguacu–Manaus–Rio de Janeiro, 3x ubytování v Amazon Ecopark Lodge s plnou penzí, informační materiály.

Poznámka:

Tuto to část zájezdu je možné realizovat pouze jako fakultativní prodloužení zájezdu Brazilská mozaika s anglicky, případně německy hovořícím průvodcem.

Travel Asistent:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.
Pořadatel:
CK Adventura
Fotogalerie
Katalog 2019 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů