Najít na mapě
Prohlížené zájezdy
Stručně o zájezdu
  • Česky mluvící průvodce v Chile i na Velikonočním ostrově
  • Unikátní sochy moai
  • Koupání v teplém Pacifiku
  • Fakultativní závěr zájezdu Národní parky Patagonie

Nejosamělejší obydlené místo na světě, sopečný ostrov, který sám sebe nazývá "Pupkem světa". Prohlídka kráterů Orongo a Rano Raraku i známých soch moai   je "povinná" a nebojte se - na koupání v teplém Pacifiku si také čas najdeme.

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
0. den

Letecky Praha – Santiago de Chile (v případě, že nepokračujete ze zájezdu NP Patagonie).

1. den

Přelet Santiago de Chile – Rapa Nui, pěší procházka k prvním sochám moai - plošina Ahu Tahai nedaleko hlavního městečka Hanga Roa.

2. den

Velký okruh ostrovem – výlet po plošinách s fascinujícími sochami a seznámení s historií a záhadami ostrova; návštěva kráteru Rano Raraku s přibližně 300 sochami v různém stupni opracování; koupání na pláži Anakena a návštěva Ahu Akiwi, kde se vyráběly "klobouky Pukao"; večer sledování slavností Tapati.

3. den

Malý okruh ostrovem – výlet do kráteru Oronko a obřadní vesnice; seznámení s kultem Ptačího muže, výhled na ostrovy; procházka po hraně kráteru; odpoledne koupání a večer slavnosti Tapati.

4. den

Hanga Roa – volný program s možnost návštěvy hlavního městečka; fakultativně zapůjčení kola, koně, skútru nebo objevná cesta k jeskyni Bílých panen - hodinový výlet do "zapovězené" části ostrova k nejmenší moai.

5. - 7. den

Odlet z ostrova, večerní volný program v Santiago de Chile, letecky zpět do Prahy.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínCena po slevě
2586281128. 11. – 5. 12. 2018 (8 dní) 41 800 Kč Rezervovat

Termín a cenu upřesníme během roku 2018.

  • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
    • letenka vč. všech poplatků Praha - Santiago de Chile - Praha - 32 000 Kč
      jednolůžkový pokoj povinný - 7 000 Kč
Podmínky
V ceně zahrnuto:

průvodce, přelet Santiago de Chile–Velikonoční ostrov a zpět, doprava z/na letiště, dvoudenní pronájem auta pro skupinu, 4x bungalov, 1x hotel ***, 5x snídaně, vstupní poplatek na ostrov, informační materiály.

Poznámka:

Zájezd je samostatně neprodejný. Pouze v kombinaci se zájezdem Národní parky Patagonie. V případě zájmu o zájezd pouze na Velikonoční ostrov nás kontaktujte.

Upozornění:

Vzhledem k tomu, že v tuto chvíli nejsou ještě k dispozci letové řády na podzim 2018, termín je orientační a může se drobně změnit.

Travel Asistent:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.
Pořadatel:
CK Adventura
Fotogalerie
Katalog 2019 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů