Najít na mapě
Prohlížené zájezdy
Stručně o zájezdu
  • Česky mluvící průvodce v Chile i na Velikonočním ostrově
  • Unikátní sochy moai
  • Koupání v teplém Pacifiku
  • Fakultativní závěr zájezdu Národní parky Patagonie

Nejosamělejší obydlené místo na světě, sopečný ostrov, který sám sebe nazývá "Pupkem světa". Prohlídka kráterů Orongo a Rano Raraku i známých soch moai   je "povinná" a nebojte se - na koupání v teplém Pacifiku si také čas najdeme.

Mapa zájezdu
Zájezd den po dni
0. den

Cesta Praha – Santiago de Chile (v případě, že nepokračujete ze zájezdu NP Patagonie).

1. den

Přelet Santiago de Chile – Rapa Nui, pěší procházka k prvním sochám moai - plošina Ahu Tahai nedaleko hlavního městečka Hanga Roa.

2. den

Velký okruh ostrovem – výlet po plošinách s fascinujícími sochami a seznámení s historií a záhadami ostrova; návštěva kráteru Rano Raraku s přibližně 300 sochami v různém stupni opracování; koupání na pláži Anakena a návštěva Ahu Akiwi, kde se vyráběly "klobouky Pukao"; večer sledování slavností Tapati.

3. den

Malý okruh ostrovem – výlet do kráteru Oronko a obřadní vesnice; seznámení s kultem Ptačího muže, výhled na ostrovy; procházka po hraně kráteru; odpoledne koupání a večer slavnosti Tapati.

4. den

Hanga Roa – volný program s možnost návštěvy hlavního městečka; fakultativně zapůjčení kola, koně, skútru nebo objevná cesta k jeskyni Bílých panen - hodinový výlet do "zapovězené" části ostrova k nejmenší moai.

5. - 7. den

Odlet z ostrova, večerní volný program v Santiago de Chile, odlet do Prahy.

Termíny zájezdu
Číslo zájezduTermínCena po slevě
258628011. 2. – 8. 2. 2018 (8 dní) 41 800 Kč Rezervovat
  • zobrazit služby za příplatekSlužby za příplatek
    • letenka vč. všech poplatků Praha - Santiago de Chile - Praha - 32 000 Kč
      jednolůžkový pokoj povinný - 7 000 Kč
Podmínky
V ceně zahrnuto:

průvodce, přelet Santiago de Chile–Velikonoční ostrov a zpět (u termínu 25-862-704 je letenka v ceně zájezdu), doprava z/na letiště, dvoudenní pronájem auta pro skupinu, 4x bungalov, 1x hotel ***, 5x snídaně, vstupní poplatek na ostrov, informační materiály.

Poznámka:

Zájezd je samostatně neprodejný. Pouze v kombinaci se zájezdem Národní parky Patagonie. V případě zájmu o zájezd pouze na Velikonoční ostrov nás kontaktujte.

Termín 25-862-704 lze koupit i samostatně. Delší termín z důvodu 2 dnů (na začátku a na konci programu) v Santiago de Chile.

Upozornění:

Mezinárodní letenka Praha–Santiago de Chile–Praha ve výši 32 000 Kč není zahrnuta v ceně této části trilogie. Pro leteckou cestu z Prahy připočtěte na začátek zájezdu jeden den. U termínu 25-862-704 je letenka v ceně zájezdu.

Travel Asistent:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.
Pořadatel:
CK Adventura
Fotogalerie
Katalog 2017 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů