Najít na mapě
Prohlížené zájezdy

 

Právě jsme spustili prodej zájezdů druhého čtvrtletí 2020, takže nyní najdete na našich www stránkách nabídku termínů nejen do konce března 2020, ale můžete už plánovat i dále...

Vybírat tu svou vysněnou cestu za poznáním Asie můžete různými způsoby... Např. podle zemí – pak je s výhodou využít mapu dostupnou z kterékoli stránky webu, nebo pomocí standardního vyhledávače na hlavní stránce, kde lze zadat i více zemí, či navíc specifikovat období, které vás zajímá.

V každém případě je nyní ten nejlepší čas pro nákup Vaší jarní poznávací dovolené!

Pokud se totiž do pátku 19. července přihlásíte (tzn. do rozhodného data budete mít podepsanou smlouvu o zájezdu a současně bude připsána požadovaná záloha na účtě CK) na zájezd pořádaný CK China Tours (a kód zájezdu začíná na "33-") s odletem od 27. 3. 2020, můžete uplatnit výjimečnou "first minute" slevu ve výši 10 % ze základní ceny zájezdu (později už bude možné využít pouze náš standardní slevový systém).

O slevu si požádejte na přihlášce.

Poznámka: Aktuálně zobrazované ceny zohledňují pouze slevu za včasné přihlášení, tedy slevu č. 1 (viz Slevy), sleva "first minute" je mimořádná a časově omezená, na webu se tedy nezobrazuje a počítá se ze základní ceny, tedy z ceny původní (přeškrtnuté), a s žádnými dalšími slevami se nesčítá.

>>> Zájezdy se slevou First Minute 10 % s odjezdem od 27. 3. 2020 <<<

V "časovém" výpisu vám vyjedou i zájezdy z kategorie "Stylově za zážitky" (Mijabi – doteky japonské krásy a Čína Nefritového císaře), jejichž kód začíná na "36-" a jsou vyjmuty z našeho slevového systému. Na tyto speciální zájezdy tedy nelze uplatnit ani First Minute slevu ani standardní slevu za včasné přihlášení.

Naopak je možné zpětně uplatnit slevu First Minute na zcela nové zájezdy Rajské AndamanyToulky po Maledivách a To nejlepší ze Šrí Lanky, které sice nespadají do zmíněného období 2. čtvrtletí 2020 (tudíž nejsou zahrnuty v časovém výpisu), ale publikovali jsme je až nyní.


>> Zájezdy 1. čtvrtletí (leden–březen) 2020 (s běžnou slevou za včasné přihlášení) << 

Zájezdy 2. pololetí 2020 budou v prodeji od konce září.

Fotogalerie k článku

Napište nám

Formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Kontaktujte nás

+420 222 958 203
Jana Pavlištíková
Vladimíra Kalašová
info@chinatours.cz
Radka Podpěrová
Katalog 2019 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů