Najít na mapě
Prohlížené zájezdy

Letecká společnost Emirates nasadí největší osobní dopravní letadlo A380 na pravidelnou linku z Prahy. Od 1. května 2016 bude létat denně na lince do Dubaje. ✈

 

Vyzkoušejte Airbus A380 na našich zájezdech

S leteckou společností Emirates se do Asie proletíte i na mnoha našich zájezdech – a speciálně A380 (na letech Praha–Dubaj a Dubaj–Praha, mnohdy ale i na pokračujícím letu do cílové destinace) to bude na těchto konkrétních letošních zájezdech a termínech:

 

Pro různé zájezdy a termíny ale nevyužíváme stále stejné lety. Pokud se tedy při plánování dovolené rozhodujete i na základě letecké společnosti, můžete se na našich webových stránkách podívat na předpokládanou leteckou společnost u konkrétního termínu – viz tento obrázek:

Screenshot ikona Emirates

Tak jak postupně rezervujeme skupiny u leteckých společností, přidáváme i tuto informaci na web k jednotlivým termínům.

 

Užijte si komfortní let v Airbusu A380

Airbus A380 na denní lince Praha–Dubaj nabídne cestujícím 479 sedadel v ekonomické třídě, 76 v business třídě a 14 míst v první třídě. Při cestě na náš zájezd si vychutnáte let v prostorných sedačkách v ekonomické třídě.

Každý cestující má k dispozici zásuvku na mobilní zařízení či notebook, dále pak prvotřídní zábavní systém s velkou obrazovkou, který umožňuje sledování několika stovek filmů, poslouchání hudby či hraní her. Při letu budete moci zdarma využívat Wi-fi připojení k internetu až do vyčerpání 10 Mb datového limitu. Za symbolický 1 USD si můžete ale přikoupit dalších 500 Mb dat.

V cenách našich zájezdů je zahrnuta cena letenky v ekonomické třídě – jestliže máte zájem o cestu v business nebo první třídě, uveďte tento požadavek při rezervaci zájezdu, vyžádáme vám let ve vyšší třídě (samozřejmě za příplatek).

 

Využijte výhod věrnostního programu Skywards

Skywards je dobrovolný věrnostní program letecké společnosti Emirates. Registrujte se a při každém letu na palubě Emirates se vám budou načítat k účtu vedenému na vaše jméno míle ve vzduchu. Ale už díky pouhé registraci získáte řadu výhod. Za nalétané míle pak můžete získat například letenku zdarma (nejen) po Evropě, přednostní odbavení či přístup do salónku v Dubaji. Podrobnosti o věrnostním programu zde.

A380

Napište nám

Kontaktujte nás

+420 222 958 203
Jana Pavlištíková
Vladimíra Kalašová
info@chinatours.cz
Radka Podpěrová
Katalog 2019 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů