Vyhledat zájezd na mapě

Roman Mudroch

Roman Mudroch

Jaké relevantní cizí jazyky ovládáte?
Angličtinu.

Zájezdy do kterých zemí provázíte, kde se na vás klient může těšit?
Filipíny.

Oblíbená/é asijská země a proč?
Jednoznačně Filipíny, kde zároveň momentálně žiji. Když to vezmu z pohledu turisty, tak Filipíny nabízejí krásnou přírodu, nádherné pláže, celkově měně turistů a Filipínci patří mezi nejpřátelštější lidi na světě.

Co máte na Asii rádi a proč se sem rádi vracíte?
Asii jsem si zamiloval od prvního okamžiku a vracel jsem se tam kvůli přátelským lidem, přírodě, jídlu, moři a celkové atmosféře (méně uspěchaný svět).

Oblíbené/á místo/a v Asii – váš tajný cestovatelský tip našim klientům?
Doporučuji navštívit sever Filipín a rýžové terasy, které se neoficiálně označují za osmý div světa a ostrov Palawan, který byl v jednom prestižním internetovým magazínu vyhlášen jako nejhezčí ostrov na světě. Z měst v Asii mě nejvíce nadchnul Singapur a Hongkong a moje oblíbené místo v Asii je El Nido na Palawanu a jeho okolí.

Oblíbený asijský pokrm, kde ho klienti mohou ochutnat?
Na Filipínách doporučuji ochutnat místní populární jídlo vepřové nebo kuřecí adobo, dále doporučuji zkusit nějaký druh sizzlingu (jídlo se servíruje ještě na škvařící pánvi), například Sea food sizzling nebo kuřecí sizzling, a nakonec musím zmínit skvělé místní polévky lomi nebo mami! V Thajsku mi nejvíce chutná pad thai.

Jaký je váš nejsilnější asijský zážitek (pozitivní/negativní)?
Šnorchlování s velrybími žraloky v Oslobu, výlet do jeskyně Sumaging v Sagadě, a když mě jedna filipínská slečna v prázdné restauraci v Sabangu (Palawan) z ničeho nic pozvala ke svému stolu a rozdělila se se mnou o své jídlo, což jen demonstruje, jak jsou Filipínci přátelští.

Poznejte mé kolegy

Poznávejte se mnou svět

Katalog 2021 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů