Vyhledat zájezd na mapě

Kdy:
1.4.2020, 18:00
Kdo:
Jan Pospíšil
Kde:
Praha 6: CK China Tours
Vítězné náměstí 2, Praha 6-Dejvice
Metrem (A), tramvají (8, 18, 20, 26), autobusem (více) – zastávky Dejvická, resp. Vítězné náměstí či Kafkova. CK se nachází v Dejvické pasáži – první vchodové dveře vlevo, 2. patro.
E: info@chinatours.cz; T: 222 958 203-4; M: 731 440 070
Další informace:
Vstup volný, ale vzhledem k omezené kapacitě prostor (max. 25 míst) je nutné rezervovat místa předem – e-mailem, nebo telefonicky.
Žádáme, aby ti, jimž byla rezervace potvrzena a nemohou se zúčastnit, co nejdříve svou rezervaci zrušili, aby jejich místa mohli využít další zájemci. Děkujeme za pochopení.

Se sinologem Janem Pospíšilem se vydáte po stopách stejnojmenného zájezdu. Uskutečníte neopakovatelnou 24hodinovou jízdu nejvýše položenou železnicí světa a vyjeďete až na náhorní planinu tzv. vnějšího Tibetu, do Lhasy. Zde uvidíte bývalé sídlo dalajlamy – Potála a v dalších význačných chrámech a klášterech v okolí nasajete tibetskou duchovní atmosféru. Uvidíte život obyčejných Tibeťanů, mnichů v klášterech či kočovných pastevců. S odbočkou do základního tábora nejvyšší hory světa – Mt. Everestu – překročíte několik průsmyků ve výšce kolem 5000 m a pokocháte se nezapomenutelnými výhledy na himálajské velikány. Putování završíte sjezdem do zeleného Káthmándského údolí, kde se seznámíte s jeho starými paláci, stúpami a chrámy.Zajímavé zájezdy

Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů