Najít na mapě
Prohlížené zájezdy
Kdy:
9.2.2016, 18:00
Kdo:
Jan Pospíšil
Kde:
Praha 6: CK China Tours
Vítězné náměstí 2, Praha 6-Dejvice
metro A Dejvická (tram Vítězné náměstí), v Dejvické pasáži – první dveře vlevo, 2. patro (POZOR, změna – dříve bylo 1. patro)
E: info@chinatours.cz; T: 222 958 203-4; M: 731 440 070
Další informace:
Vstup volný, ale vzhledem k omezené kapacitě prostor (max. 25 míst, pro 3D promítání je kapacita pouze 15 míst!) je nutné rezervovat místa předem – e-mailem, nebo telefonicky.
Žádáme, aby ti, jimž byla rezervace potvrzena a nemohou se zúčastnit, co nejdříve svou rezervaci zrušili, aby jejich místa mohli využít další zájemci. Děkujeme za pochopení.

Vydejme se po stopách jednoho z oblíbených zájezdů po Číně – do přírodních lokalit, jejichž jedinečná krajina od pradávna inspirovala čínské malíře a básníky. Poplujeme majestátními "Třemi soutěskami" na Dlouhé řece a seznámíme se s technickým unikátem – největší přehradou světa. Projdeme se Žlutými horami, jejichž vrcholky s rozeklanými borovicemi přízračně vystupují z mračného oparu. Navštívíme jedny z nejkrásnějších buddhistických skalních chrámů v Číně, uvidíme i největšího sedícího Buddhu na světě. Projdeme se též malebnými vesničkami s tradiční venkovskou architekturou a po plantážích nejslavnějšího čínského čaje.Zajímavé zájezdy

Katalog 2018 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů