Vyhledat zájezd na mapě

Níže vám rekapitulujeme "krok za krokem", jak probíhá přihlášení na zájezd:

1. REZERVUJTE si zájezd

Rezervujte si vybraný zájezd: na našich WWW, e-mailem, telefonicky, příp. dopisem (viz Kontakty).
Potvrzení rezervace Vám zašleme zpravidla e-mailem se všemi důležitými informacemi.
Dále obdržíte: formulář Smlouvy o zájezdu, aktuální Všeobecné obchodní podmínky, nabídku cestovního pojištění včetně pojistných podmínek, sken informační kartičky pojištění CK proti úpadku, povinný formulář dle vyhlášky č. 122/2018 Sb.
Platnost rezervace je zpravidla 1 týden od data potvrzení naší CK (posledních 50 dní před odjezdem se délka rezervace zkracuje, záleží na dohodě s naší kanceláří). Po tuto dobu máte zaručená místa ve Vámi vybraném zájezdu. 

2. Prostudujte si VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Nedílnou součástí Smlouvy o zájezdu jsou Všeobecné obchodní podmínky, v nichž najdete mimo jiné informace o pravidlech účasti pro děti a mládež, stornovacích poplatcích, způsobu reklamace atd.

3. Vyplňte SMLOUVU O ZÁJEZDU (SoZ)

  1. Vyplňte smlouvu – formulář Smlouvy o zájezdu si můžete stáhnout zde, nebo jej najdete vložený v tištěném katalogu, případně jej můžete vyplnit u některého z našich smluvních prodejců.
  2. Zašlete smlouvu – poštou, oskenovanou e-mailem nebo ji s Vámi rádi sepíšeme přímo u nás v kanceláři. 

Zastupování dalších osob: Na jednom formuláři můžete přihlásit až 3 osoby. Jestliže zastupujete další zákazníky, přebíráte zodpovědnost za předání potřebných informací i za dodržení podmínek zaplacení zájezdu. Nezletilým přihlášku podepisuje jejich zákonný zástupce.
Platnost smlouvy: Smlouva o zájezdu je účinná až po uhrazení příslušné zálohy. Tímto budete zařazeni do objednaného termínu zájezdu.
Potvrzení smlouvy: Jako doklad dostanete Potvrzení o zájezdu s potvrzením uhrazené zálohy a vyčísleným doplatkem. 

Upozorňujeme, že do SoZ je nutné vyplnit číslo pasu, s nímž každý účastník pojede na zájezd. Toto číslo je třeba pro zajištění řady místních služeb. Jeho pozdější změnu je vždy nutno předem konzultovat s CK a případně uhradit příslušné poplatky dle VOP. Už v této chvíli raději zkontrolujte PLATNOST všech PASŮ a POČET VOLNÝCH STRAN v nich (obvykle jsou třeba 2 strany pro každou zemi)!!! 

4. Uplatněte SLEVY

Na základní cenu zájezdu můžete uplatnit různé slevy. Na stránce Slevy najdete přehled všech běžných slev, které poskytujeme. Nezapomeňte si o ně požádat už na přihlášce, na pozdější žádosti o slevy nebude brán zřetel.

5. Využijte SLUŽBY ZA PŘÍPLATEK

K zájezdu (zahrnut v základní ceně) je možné si přiobjednat také několik služeb za příplatek:

Turistické vízum

Pro vstup do mnoha zemí je nezbytné zajistit vízum. Budete-li jej chtít zajistit prostřednictvím naší kanceláře, zaškrtněte tuto službu na smlouvě. Další informace o vízech.

Jednolůžkový pokoj

Turistické hotely v Asii disponují standardně dvoulůžkovými pokoji. Cestujete-li sami, je příplatek za jednolůžkový pokoj povinný. Pokud máte zájem, můžeme toto řešit doobsazením pokoje dalším účastníkem stejného pohlaví, který také bude s doobsazením souhlasit. V takovém případě Vám příplatek za jednolůžkový pokoj následně odečteme z celkové výše doplatku zájezdu. Upozorňujeme, že udělený souhlas s doobsazením na formuláři SoZ je závazný, je možné jej dodatečně odvolat pouze po dohodě s CK.

Pojištění

Pro účast na zájezdu je povinné sjednat si cestovní pojištění – ať už si vyberete z naší nabídky, nebo si ho sjednáte sami (často bývá také součástí služeb k platebním kartám), doporučujeme si dobře prostudovat jeho podmínky a limity plnění.

6. Zaplaťte ZÁLOHU

Výše zálohy: min. 30 % z CELKOVÉ ceny zájezdu (tj. ze základní ceny + všech dalších objednaných služeb a po odečtení slev). AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ AKCE SNÍŽENÉ ZÁLOHY POUZE 10 % Z CELKOVÉ CENY ZÁJEZDY - více zde
Méně než 51 dní před odletem: Pokud do odjezdu zájezdu zbývá méně než 51 dní, platí se plná cena zájezdu hned při uzavření smlouvy.

7. Myslete na DOPLATEK

Splatnost doplatku je nejpozději 50 dní před odjezdem. POZOR, pokud od Vás nebudeme mít plnou cenu uhrazenou 50 dní před odjezdem, ztrácíte nárok na místo v zájezdu a můžeme Vás v případě nouze o místa nahradit dalšími zájemci.
Nezaplacení doplatku však nenahrazuje z Vaší strany informaci o zrušení Vaší účasti na zájezdu, pokud byste tak chtěli učinit.

8. JAK ZAPLATIT

Platit můžete:

  • bankovním převodem,
  • v hotovosti na náš účet v každé pobočce ČSOB,
  • v hotovosti v naší kanceláři či u některého z našich prodejců,
  • poštovní poukázkou typu A.

Nezapomeňte uvést patřičný variabilní symbol, abychom mohli Vaši platbu včas identifikovat. Upozorňujeme, že v naší CK nelze platit platební kartou ani žádnými poukázkami.

Adresát:CHINA TOURS s. r. o., Voroněžská 170/20, Praha 10, 101 00
Účet u ČSOB:216 601 913 / 0300
BIC (SWIFT):CEKOCZPP
IBAN:CZ35 0300 0000 0002 1660 1913
Variabilní symbol:ČÍSLO SMLOUVY / OBJEDNÁVKY (REZERVAČNÍ ČÍSLO)

Katalog zájezdů Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů