Najít na mapě
Prohlížené zájezdy

Níže vám rekapitulujeme "krok za krokem", jak probíhá přihlášení na zájezd:

1. REZERVUJTE si zájezd

Rezervujte si vybraný zájezd: na našich WWW, e-mailem, telefonicky, faxem, příp. dopisem (viz Kontakty).
Potvrzení rezervace vám pošleme zpravidla e-mailem se všemi důležitými informacemi.
Dále obdržíte: formulář smlouvy o zájezdu, všeobecné smluvní podmínky, nabídku cestovního pojištění a sken informační kartičky pojištění CK proti úpadku.
Platnost rezervace je 1 týden od potvrzení naší CK (posledních 40 dní před odjezdem se délka rezervace zkracuje, záleží na dohodě s naší kanceláří).

2. Prostudujte si VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY

Nedílnou součástí smlouvy o zájezdu jsou Všeobecné smluvní podmínky, v nichž najdete mimo jiné informace o pravidlech účasti pro děti a mládež, stornovacích poplatcích, způsobu reklamace atd.

3. Vyplňte SMLOUVU O ZÁJEZDU (SoZ)

  1. Vyplňte smlouvu – formulář Smlouvy o zájezdu si můžete stáhnout zde, nebo ho najdete vložený v tištěném katalogu, případně jej můžete vyplnit u některého z našich smluvních prodejců.
  2. Zašlete smlouvu – poštou, faxem či oskenovanou e-mailem.

Zastupování dalších osob: Na jednom formuláři můžete přihlásit až 3 osoby. Jestliže zastupujete další zákazníky, přebíráte zodpovědnost za předání potřebných informací i za dodržení podmínek zaplacení zájezdu. Nezletilým přihlášku podepisuje jejich zákonný zástupce.
Platnost smlouvy: Smlouva o zájezdu je platná až po uhrazení příslušné zálohy. Tímto budete zařazeni do objednaného termínu zájezdu.
Potvrzení smlouvy: Jako doklad dostanete potvrzenou smlouvu a vyúčtování uhrazené zálohy s vyčísleným doplatkem.

4. Uplatněte SLEVY

Na základní cenu zájezdu můžete uplatnit různé slevy. Na stránce Slevy najdete přehled všech slev, které poskytujeme. Nezapomeňte si o ně požádat už na přihlášce, na pozdější žádosti o slevy nebude brán zřetel!

5. Využijte SLUŽBY ZA PŘÍPLATEK

Kromě základní ceny uvádíme u zájezdů také několik služeb za příplatek:

Turistické vízum

Pro vstup do mnoha zemí je nezbytné zajistit vízum. Budete-li jej chtít zajistit prostřednictvím naší kanceláře, zaškrtněte tuto službu na smlouvě. Další informace o vízech.

Jednolůžkový pokoj

Turistické hotely v Asii jsou standardně dvoulůžkové. Pokud cestujete sami, je příplatek za 1lůžkový pokoj povinný. Pokud máte zájem, můžeme toto řešit doobsazením pokoje dalším účastníkem stejného pohlaví, který také bude s doobsazením souhlasit. V takovém případě vám příplatek za jednolůžkový pokoj následně odečteme z celkové výše doplatku zájezdu.

Pojištění

Pro účast na zájezdu je povinné sjednat si cestovní pojištění – ať už si vyberete z naší nabídky nebo si ho sjednáte sami (často bývá také součástí služeb k platebním kartám, ale doporučujeme si dobře prostudovat jeho podmínky).

6. Zaplaťte ZÁLOHU

Výše zálohy: min. 30 % z CELKOVÉ ceny zájezdu (tj. ze základní ceny, všech dalších objednaných služeb a po odečtení slev).
Méně než 41 dní před odletem: Pokud do odjezdu zájezdu zbývá méně než 41 dní, platí se plná cena zájezdu hned při uzavření smlouvy.

7. Myslete na DOPLATEK

Splatnost doplatku: nejpozději 40 dní před odjezdem. POZOR, pokud od vás nebudeme mít plnou cenu uhrazenou 40 dní před odjezdem, ztrácíte nárok na místo v zájezdu a můžeme vás v případě nouze o místa nahradit dalšími zájemci.
Nezaplacení doplatku však nenahrazuje z vaší strany informaci o zrušení vaší účasti na zájezdu, pokud byste tak chtěli učinit.

8. JAK ZAPLATIT

Platit můžete:

  • bankovním převodem,
  • v hotovosti na náš účet v každé pobočce ČSOB,
  • v hotovosti v naší kanceláři či u některého z našich prodejců,
  • poštovní poukázkou typu A.

Nezapomeňte uvést patřičný variabilní a specifický symbol, abychom mohli vaši platbu včas identifikovat. Upozorňujeme, že v naší CK nelze platit platební kartou ani žádnými poukázkami.

Adresát:CHINA TOURS s. r. o., Vítězné náměstí 2, 160 00 Praha 6
Účet u ČSOB:216 601 913 / 0300
BIC (SWIFT):CEKOCZPP
IBAN:CZ35 0300 0000 0002 1660 1913
Variabilní symbol:ČÍSLO SMLOUVY / OBJEDNÁVKY (REZERVAČNÍ ČÍSLO)
Specifický symbol:PRVNÍCH 6 CIFER RODNÉHO ČÍSLA
Katalog 2019 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů