Vyhledat zájezd na mapě

Vysoce kvalitní poznávací zájezdy do Asie připravujeme již od roku 2001. Počet zemí, které máme v nabídce, se postupně rozšiřuje, a vy se tak s námi můžete podívat již do více než 30 zemí – od Izraele přes Čínu až do daleké Indonésie.

Při tvorbě našich zájezdů se řídíme důležitými pravidly:

Vlastní prověřené programy

Známe danou zemi a víme, co stojí za to vidět. Nebudeme vás vodit po prodejnách se suvenýry jen proto, aby si průvodce přivydělal na provizích. Ukážeme vám raději místa, která nabídnou nevšední zážitek a vy si z nich odnesete krásné vzpomínky a poznání. Naše cesty dávají šanci plně vychutnat atmosféru hostitelské země!

Individuální přístup k zákazníkům

Pomůžeme vám s výběrem zájezdu, přizpůsobíme se vašim přáním. U cest na zakázku vytvoříme program přesně podle vašich potřeb a představ. Doporučíme vám, jak se na cestu připravit, aby vaše dovolená či služební cesta splnily skutečně svůj účel a hlavně vaše očekávání.

Vždy český odborný průvodce

Naši průvodci hovoří jazykem dané země a plně se vám věnují po celou dobu zájezdu. Zpravidla jsou i absolventy příslušného univerzitního studia a znalci místních reálií. Na zájezdu vám poskytnou nejen tradiční informace o historii země, o navštívených památkách apod., ale dozvíte se také zajímavosti ze života "obyčejných" lidí, vlastní poznatky průvodců z jejich pobytu v dané zemi...

Skupiny od 6 účastníků

Nejsme zastánci velkých skupin o 30 či více "hlavách". Malé skupiny vám totiž poskytnou větší soukromí, lepší využití času a možnost plně si vychutnat dovolenou. Maximální počet účastníků ve skupině je proto 16, na vybraných zájezdech, které to programově umožňují, nanejvýš 18.

A kdo všechno se podílí na přípravě zájezdů a běhu celé cestovní kanceláře? Podívejte se na Náš tým.

Katalog zájezdů Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů