Najít na mapě

Partnerské společnosti CK China Tours:

 

CK Adventura

Logo CK AdventuraAdventura byla založena v roce 1990 jako cestovní kancelář zaměřená na poznávací a aktivní programy v Evropě i ve světě. Dnes společenství Adventura nabízí poznávací i outdoorové zájezdy do celého světa, cesty pro firemní klientelu i pro zahraniční návštěvníky. Roku 2007 se stala majitelem-mateřskou firmou China Tours.

 

CK Geos

Logo CK GeosCestovní kancelář Geos travel je specialistou na poznávací zájezdy do Jemenu. Její zkušenosti od roku 1995 zaručují skvělou znalost prostředí Jemenu a vysokou kvalitu programu.

 

CK America Tours

Logo CK America ToursJiž přes 20 sezon se America Tours profiluje jako specialista na americký kontinent. Díky pečlivé přípravě a bohatým programům tak v jejich produkci najdeme výběr toho nejlepšího, co lze v Americe zažít.

 

 

Pojišťovna UNIQA

Logo UNIQA, a. s.S pojišťovnou UNIQA, a. s. spolupracuje naše cestovní kancelář již od svého založení. Každý rok s ní sjednáváme pojištění CK proti úpadku (tzv. insolvenci) a současně zákazníkům na objednávku zajišťujeme produkty cestovního pojištění za zvýhodněných podmínek (zdravotní pojištění a pojištění stornopoplatků).

 

 

HedvabnaStezka.cz

HedvábnáStezka.cz - logo

Cestovatelský portál HedvábnáStezka.cz je nekonečným zdrojem praktických rad, kulturních a kulinářských tipů a jiných zajímavostí - prostě všeho, co s cestováním souvisí. Doporučujeme jako zdroj informací a inspirace nejen nezávislým cestovatelům, ale i těm, kteří poznávají různé kouty světa s cestovkou a chtějí se o vybrané zemi dozvědět co nejvíce.

 

Nakladatelství Jota

Nakladatelství JotaNa knižním trhu působí Nakladatelství Jota již 21 let, vydali více než 1000 titulů v mnoha edičních řadách. Publikují českou tvorbu i překlady cizojazyčných autorů. Takto se zařadili mezi jedno z největších nakladatelství v ČR. Jednou z mnoha vydávaných edic jsou i české překlady špičkových turistických průvodců řady Rough Guides.

 

Avenier – očkovací centra

Avenier

Očkovací Centrum je divizí společnosti Avenier, a. s., která si stanovila za cíl zvýšit proočkovanost populace v České republice prostřednictvím svých 20 center lokalizovaných po celém území ČR. Svým klientům cestujícím do zahraničí nabízejí předcestovní konzultaci zdraví a aktuálního výskytu nemocí v cílové destinaci. Odborníci na cestovní medicínu vám poradí i s vhodným doplňkovým sortimentem, který na svých cestách určitě ocení každý zkušený cestovatel.

 

ParkovaniR7

Logo parkingR7ParkovaniR7.cz je profesionální rodinná firma parkování u letiště Praha, která dbá na osobní přístup a spokojenost svých zákazníků. Ceny jsou nízké i pro dlouhodobější parkování. Auta jsou hlídaná kamerovým systémem v oploceném areálu a navíc komplexně pojištěna. Zákazníky odváží 24 hodin denně přímo k letištnímu terminálu pražského letiště, na kterém jsou z parkoviště za 5-7 minut.

 

Go parking

Logo UNIQA, a. s.Go parking je komfortní hlídané parkoviště u letiště Ruzyně. Disponuje fyzickou ochranou i kamerovým systémem a několika minibusy pro přesuny klientů na letiště a zpět. Parkoviště je plně pojištěné. Ve spolupráci s Go parking nabízíme svým klientům zvýhodněné ceny za parkování během dovolené.

 

Trn v oku

Logo Trn v okuTaneční soubor Trn v oku vystupuje s profesionálním tanečním programem v různých stylech již od roku 2001. Jako jediný v České republice se specializuje na tance Dálného Východu. V jeho repertoáru najdete tance z Indie, Číny, Japonska, Polynésie a Indonésie.
S agenturou Trn v oku spolupracujeme při různých společenských událostech – např. při oficiálních oslavách "narozenin" naší CK, v rámci doprovodného programu na veletrzích apod.

 

 

Katalog 2015/16 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů