Vyhledat zájezd na mapě

Partnerské společnosti CK China Tours:

CK Adventura

Logo CK AdventuraAdventura byla založena v roce 1990 jako cestovní kancelář zaměřená na poznávací a aktivní programy v Evropě i ve světě. Dnes společenství Adventura nabízí poznávací i outdoorové zájezdy do celého světa, cesty pro firemní klientelu i pro zahraniční návštěvníky. Roku 2007 se stala majitelem – mateřskou firmou CK China Tours.

CK Geos travel

Logo CK GeosCestovní kancelář Geos travel je specialistou na poznávací zájezdy do Ománu a  Jemenu. Její zkušenosti od roku 1995 zaručují skvělou znalost prostředí této oblasti a vysokou kvalitu programu.

CK America Tours

Logo CK America ToursJiž přes 20 sezon se America Tours profiluje jako specialista na americký kontinent. Díky pečlivé přípravě a bohatým programům tak v jejich produkci najdeme výběr toho nejlepšího, co lze v Americe zažít.

Pojišťovna UNIQA

Logo UNIQA, a. s.S pojišťovnou UNIQA, a. s. spolupracuje naše cestovní kancelář již od svého založení. Každý rok s ní sjednáváme pojištění CK proti úpadku (tzv. insolvenci) a současně zákazníkům na objednávku zajišťujeme produkty cestovního pojištění za zvýhodněných podmínek (zdravotní pojištění a pojištění stornopoplatků, resp. i připojištění zavazadel).

Click2Claim

Logo Click2ClaimOd sezony 2017 nabízíme ve spolupráci se společností Click2Claim, s.r.o. asistenční službu Travel Asistent (zahrnutou do ceny zájezdu), která zajišťuje informační servis a následnou případnou finanční kompenzaci v případě zpožděného či zrušeného letu.

Avenier – očkovací centra

Avenier

Očkovací centrum je divizí společnosti Avenier, a. s., která si stanovila za cíl zvýšit proočkovanost populace v České republice prostřednictvím svých 20 center lokalizovaných po celém území ČR. Svým klientům cestujícím do zahraničí nabízejí předcestovní konzultaci zdraví a aktuálního výskytu nemocí v cílové destinaci. Odborníci na cestovní medicínu vám poradí i s vhodným doplňkovým sortimentem, který na svých cestách určitě ocení každý zkušený cestovatel.

Nakladatelství Jota

Nakladatelství JotaNa knižním trhu působí Nakladatelství Jota již 21 let, vydali více než 1000 titulů v mnoha edičních řadách. Publikují českou tvorbu i překlady cizojazyčných autorů. Takto se zařadili mezi jedno z největších nakladatelství v ČR. Jednou z mnoha vydávaných edic jsou i české překlady špičkových turistických průvodců řady Rough Guides a Bradt. Většina mapek v našich příručkách pro klienty pochází s laskavým svolením nakladatelství z těchto průvodců.

GO parking

Logo UNIQA, a. s.GO parking je komfortní hlídané parkoviště u letiště Praha-Ruzyně (Letiště Václava Havla). Disponuje fyzickou ochranou i kamerovým systémem a několika minibusy pro přesuny klientů na letiště a zpět. Parkoviště je plně pojištěné. Ve spolupráci s GO parking nabízíme klientům zvýhodněné ceny za parkováníběhem každédovolené (nejen během zájezdu s námi). Zároveň lze nově využít dalších doplňkových služeb GO servis – mytí a čištění vozu v průběhu klientovy cesty a také zastřešená parkovací stání.

Parkování R7

Logo parkingR7Parkování R7 je profesionální rodinná firma nabízející parkování u letiště Praha-Ruzyně (Letiště Václava Havla), která dbá na osobní přístup a spokojenost svých zákazníků. Ceny jsou nízké i pro dlouhodobější parkování. Auta jsou hlídána kamerovým systémem v oploceném areálu a navíc komplexně pojištěna. Zákazníky odváží služba 24 hodin denně přímo k vybranému letištnímu terminálu, na kterém jsou z parkoviště za 5–7 minut.

Trn v oku

Logo Trn v okuTaneční soubor Trn v oku vystupuje s profesionálním tanečním programem v různých stylech již od roku 2001. Jako jediný v České republice se specializuje na tance Dálného Východu. V jeho repertoáru najdete mimo jiné tance z Indie, Číny, Japonska, Koreje, Thajska, Indonésie a Polynésie. S agenturou Trn v oku spolupracujeme při různých společenských událostech – např. při oficiálních oslavách "narozenin" naší CK, v rámci doprovodného programu na veletrzích apod. 

Lonely Planet – turistické průvodce

Logo Lonely PlanetLONELY PLANET – světově proslulá edice průvodců dostupná i v českém jazyce. Nejoblíbenější cestovatelská edice, která se díky své praktičnosti, přehlednosti a aktuálnosti již více než čtyři desetiletí těší obrovskému zájmu všech, pro které je cestování tou správnou životní filozofií. Poznávejte svět s celosvětově úspěšnými průvodci Lonely Planet z Nakladatelství Svojtka. Klienti CK China Tours mohou využít speciální slevu 25 % na tyto průvodce. Na stránce eshop.lonelyplanet.cz si vyberte průvodce (či jiné zboží) a při objednávce (v košíku) zadejte do pole „slevový kód“ CHTOURS_LP2018. Sleva 25 % je pak vypočítána z běžné maloobchodní ceny, tedy Vaše výsledná cena bude ještě o něco málo nižší, než je běžně na eshopu.

Katalog 2021 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů