Najít na mapě
Prohlížené zájezdy

Představujeme vám realizační tým cestovní kanceláře China Tours. Zajímá vás, kdo stojí za přípravou, realizací zájezdů a kdo je na "druhé straně", když si kupujete zájezd? Kdo hlídá účetnictví, píše newslettery a kdo to všechno řídí? Seznamte se s námi...

Náš tým tvoří zázemí pro váš zájezd, ale na cestě pro vás budou nejdůležitější ti, kteří se vám budou věnovat po celý den a zajišťovat její hladký průběh – podívejte se na náš pestrý tým průvodců.

 

Centrála Praha

RNDr. Miloš PodpěraRNDr. Miloš Podpěra
Ředitel, zakladatel CK China Tours (2001), spolumajitel CK Adventura (od r. 1991). Kromě celé Evropy procestoval část Latinské Ameriky, USA, mnohé ostrovy v Atlantiku, Madagaskar, Izrael, JAR, Írán, Indii, Šrí Lanku, Indočínu, Malajsii, Indonésii, Filipíny i obě Koreje; a samozřejmě Čínu včetně Tibetu a Taiwanu. A to nejen na poznávacích výpravách, ale i pěšky či na horském kole.
Mgr. Jan PospíšilMgr. Jan Pospíšil
Produktový manažer, vedoucí realizačního oddělení, vystudovaný sinolog, v CK je od založení v r. 2001. Autor většiny čínských a tibetských tras, ale např. i některých zájezdů do Barmy a Indonésie, je na slovo vzatý odborník. Čína je dodnes jeho velkou vášní, i když procestoval už téměř celou Asii; má průvodcovské zkušenosti také z Afriky.
Mgr. Lubomír VacekMgr. Lubomír Vacek
Produktový manažer, v CK od r. 2012. Absolvent religionistiky na FF UK a asijských studií na MU Praha. Navštívil téměř všechny země JV Asie, vedle nich i Šrí Lanku, Taiwan, Hongkong, Jižní Koreu a Japonsko. Miluje též Austrálii. Zajímá se o východní filozofie a náboženství, zejména buddhismus. Milovník japonských bojových umění a filmů s Jackie Chanem.
Bao DoMgr. Bao Do
Asistent realizačního oddělení, absolvent sinologie na FF UK, posila týmu od roku 2017. V CK má na starost zájezdy po Číně. Kromě zemí v Evropě, procestoval Čínu, Vietnam, Kambodžu a Filipíny. Jako člen generace "banánových dětí" se v životě snaží sladit to nejlepší ze svých vietnamských kořenů s osobní zkušeností se západní společností. S nadšením příjímá nové výzvy.
Zdeněk ŠtiplPhDr. Zdeněk Štipl, Ph.D.
Produktový manažer, v CK od r. 2017, jako průvodce pro Indii, Nepál a Bhútán od r. 2007. Vystudoval indologii na FFUK, kde od r. 2009 vyučuje. Překládá ze sanskrtu, dlouhodobě spolupracuje s Českým rozhlasem a Českou televizí, pro něž komentuje aktuální dění v Indii. Kromě zemí jižní Asie procestoval také Čínu, Tibet, Thajsko a Kambodžu.
Aneta NozarováIng. Aneta Nozarová
Travel Consultant (zájezdy na míru) – především pro korporátní klientelu a skupiny cestovatelů. Vášnivá cestovatelka, která se zemi snaží poznat vždy všemi smysly, žila v Sydney a procestovala velkou část Asie, Evropy i Austrálie, Fidži, Mauricius, ale i Omán, Maroko, Toskánsko nebo New York. Ráda vám sestaví originální zájezd přesně podle vašich požadavků a nejtajnějších přání.
Renata JelínkováRenata Jelínková
Letenkový servis a lodní zájezdy, v CK od r. 2017. Má na starosti zajištění těch nejlepších letenek pro vaše zájezdy i zakázkové akce, vyprovodí vás na letišti a popřeje vám šťastný let. Jejím velkým koníčkem je turistika, dobře se cítí v Krkonoších a Vysokých Tatrách. Navštívila část Evropy včetně řeckých ostrovů, dotkla se i Afriky a kromě Šrí Lanky na ni její velké asijské cesty teprve čekají.
Bc. Jana PavlištíkováBc. Jana Pavlištíková
Vedoucí klientského oddělení, v CK od r. 2010. Stará se o klienty od jejich přihlášení na zájezd přes víza až po finální odbavení, takže vždy jsou v těch nejlepších rukou. Velmi ráda cestuje – kromě mnoha evropských zemí navštívila Ameriku, Čínu, Japonsko, Šrí Lanku, Vietnam, Thajsko, Laos, Kambodžu a Indonésii. Stále však zůstávají některé její cestovatelské sny nesplněny.
Bc. Jana PavlištíkováVladimíra Kalašová

Prodej zájezdů, vízový servis, posila týmu od prosince 2016. Ve svém životě se inspiruje filozofií jógy. Navštívila mnoho prázdninových míst v Evropě, ze vzdálených destinací Čínu, Barmu, Thajsko, Šrí Lanku, Mauricius, USA, Brazílii a … Jako v ráji se cítila na Maledivách a jako doma v JAR. Stále ji láká mnoho nepoznaných míst Čech a Slovenska, kombinace hor a zeleně je pro ni to pravé.

Kateřina GerhátováKateřina Gerhátová
Asistentka prodeje, vízový servis, v CK pracuje od roku 2009 na částečný úvazek (v CK Adventura 1995–2001). Má na starosti vyřizování víz na ambasádách, pomáhá v prodejní kanceláři. Procestovala Evropu, Chile, USA, z asijských zemí Izrael, Čínu, Hongkong, Filipíny, ...
Ing. Jana KalinováIng. Jana Kalinová
Ekonomka, v CK od r. 2008. Má na starosti veškerou účetní a ekonomickou agendu spojenou s chodem CK. Má přehled o každé koruně, euru, dolaru i jenu, které navštíví nebo opustí firemní účet. Kromě jižních Čech a několika evropských zemí projela na kole i jižní Vietnam, nejčerstvější zážitky má ze Šrí Lanky.
Radka PodpěrováRadka Podpěrová
Obchod a marketing, v CK od založení. Má na starosti provizní prodej, klasickou propagaci a katalog – jako pes hlídá všechny texty (včetně webových) reprezentující CK. Kromě Evropy procestovala Chile, Kubu a Dominikánu, z asijských zemí navštívila Čínu, Nepál, Indii, Šrí Lanku, celou Indočínu a Thajsko, J. Koreu, Malajsii a Filipíny. Ráda chodí po kopcích a sborově zpívá – obvykle každé zvlášť.
Ing. Ondřej KlegrIng. Ondřej Klegr
Externí správa internetového marketingu a informatiky, od r. 2014. V kompetenci má webové stránky a jejich propagaci, pečuje také o informační technologie. JV Asie je s přehledem jeho nejoblíbenější oblastí. Jen s batůžkem procestoval Evropu, USA, Nový Zéland, Indonésii, Malajsii, Filipíny, Singapur, Laos a Thajsko.
Bc. Lenka PetrášováBc. Lenka Petrášová (od r. 2014 na mateřské dovolené)

Internetová propagace a informatika, v CK od roku 2004. Má na starosti webové stránky, spravuje a rozšiřuje fotogalerii; pečuje o technické zázemí firmy. Samozřejmě také ráda cestuje – zatím se podívala do Číny, Íránu, Vietnamu, na Šrí Lanku a také do Indie, kterou „křižovala“ sama dva měsíce. 

Petra FliegelováPetra Fliegelová (od r. 2017 na mateřské dovolené)
Letenkový servis a lodní zájezdy, v CK pracuje od roku 2014. Má na starosti zajištění těch nejlepších letenek pro zájezdy i dle přání individuálních klientů. Ona vás přijde vyprovodit na letiště a popřeje vám šťastný let. Procestovala část Evropy a Afriky, poznat Asii je jejím snem, který se jí pomalu začíná plnit – podívala se už do Číny a jižní Indie.

Katalog 2018 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů