Vyhledat zájezd na mapě

Představujeme vám realizační tým cestovní kanceláře China Tours. Zajímá vás, kdo stojí za přípravou, realizací zájezdů a kdo je na "druhé straně", když si kupujete zájezd? Kdo hlídá účetnictví, píše newslettery a kdo to všechno řídí? Seznamte se s námi...

Náš tým tvoří zázemí pro váš zájezd, ale na cestě pro vás budou nejdůležitější ti, kteří se vám budou věnovat po celý den a zajišťovat její hladký průběh – podívejte se na náš pestrý tým průvodců.


RNDr. Miloš PodpěraRNDr. Miloš Podpěra
Ředitel, zakladatel CK China Tours (2001), spolumajitel CK Adventura (od r. 1991). Kromě celé Evropy procestoval část Latinské Ameriky, USA, mnohé ostrovy v Atlantiku, Madagaskar, Izrael, JAR, Írán, Indii, Šrí Lanku, Indočínu, Malajsii, Indonésii, Filipíny i obě Koreje; a samozřejmě Čínu včetně Tibetu a Taiwanu. A to nejen na poznávacích výpravách, ale i pěšky či na horském kole.
Mgr. Jan PospíšilMgr. Jan Pospíšil
Produktový manažer, vedoucí realizačního oddělení, vystudovaný sinolog, v CK je od založení v r. 2001. Autor většiny čínských a tibetských tras, ale např. i některých zájezdů do Myanmaru a Indonésie, je na slovo vzatý odborník. Čína je dodnes jeho velkou vášní, i když procestoval už téměř celou Asii; má průvodcovské zkušenosti také z Afriky.
Bc. Vojtěch LokšaBc. Vojtěch Lokša
Produktový manažer pro JV Asii a Japonsko, v CK od r. 2018, průvodcovská praxe od r. 2011. Absolvent japonských studií a jazykovědy, rok a půl strávil na univerzitě v Číně, Asii procestoval snad již téměř celou. Jeho hlavní studijní specializací jsou jazyky Asie, ze soukromých zálib fotografování a samozřejmě cestování.
Zdeněk ŠtiplPhDr. Zdeněk Štipl, Ph.D.
Produktový manažer, v CK od r. 2017, jako průvodce pro Indii, Nepál a Bhútán od r. 2007. Vystudoval indologii na FFUK, kde od r. 2009 vyučuje. Překládá ze sanskrtu, dlouhodobě spolupracuje s Českým rozhlasem a Českou televizí, pro něž komentuje aktuální dění v Indii. Kromě zemí jižní Asie procestoval také Čínu, Tibet, Thajsko a Kambodžu.
Ján Marcin
Letenkový servis, v CK od r. 2019. Zajišťuje ty nejlepší letenky pro vaše zájezdy i zakázkové akce, vyprovodí vás na letišti a popřeje vám šťastný let. Jako bývalý stevard má nalétáno 8000 hodin ve vzduchu, pracovní zkušenosti má i ze země, a to jako pracovník letiště. Jeho srdečně-cestovatelskou záležitostí hned po Slovensku je Indie, rád bych navštívil Nový Zéland, Peru, Čínu a Kambodžu.
Bc. Jana PavlištíkováBc. Jana Pavlištíková
Vedoucí klientského oddělení, v CK od r. 2010. Stará se o klienty od jejich přihlášení na zájezd až po finální odbavení, takže vždy jsou v těch nejlepších rukou. Velmi ráda cestuje – kromě mnoha evropských zemí navštívila Ameriku, Čínu, Japonsko, Šrí Lanku, Vietnam, Thajsko, Laos, Kambodžu a Indonésii. Stále však zůstávají některé její cestovatelské sny nesplněny.
Ing. Jana KalinováIng. Jana Kalinová
Ekonomka, v CK od r. 2008. Má na starosti veškerou účetní a ekonomickou agendu spojenou s chodem CK. Má přehled o každé koruně, euru, dolaru i jenu, které navštíví nebo opustí firemní účet. Kromě jižních Čech a několika evropských zemí projela na kole i jižní Vietnam, nejčerstvější zážitky má ze Šrí Lanky.
Radka PodpěrováRadka Podpěrová
Obchod a marketing, v CK od založení. Má na starosti provizní prodej, klasickou propagaci a katalog – jako pes hlídá všechny texty reprezentující CK. Kromě Evropy procestovala Chile, Kubu a Dominikánu, v Asii navštívila Čínu, Nepál, Indii, Šrí Lanku, celou Indočínu a Thajsko, J. Koreu, Malajsii a Filipíny. Ráda chodí po kopcích a sborově zpívá – obvykle každé zvlášť.

Katalog 2021 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů