Vyhledat zájezd na mapě

Oranžové země v „Asijském semaforu" jsou ty, které jsou stále pro turisty buďto zcela uzavřeny, nebo jsou omezení natolik striktní, že do nich není možné realizovat zájezdy. Informace přicházející z destinace však naznačují, že lze počítat se zpřístupněním země v řádu několika měsíců.

Nejnovější zprávy

30.7.2020
Situace v Rusku se postupně stabilizuje, denní přírůstek nakažených již od 10. května klesá. Ohniska se přesouvají z centra do regionů, ačkoliv stále vede Moskva, následovaná Petrohradem. Od 1. srpna se obnovují lety do Velké Británie, Turecka a Tanzanie, ve druhé vlně budou v průběhu srpna následovat Jižní Korea, Maledivy, SAE a Kuba. Vedou se jednání s jednotlivými zeměmi, optimistický odhad otevření pro ČR ze strany Ruska je září, reálný je spíše blíž zimě. Dle našeho názoru bude záležet spíše na ČR a obecně jednotlivých zemích EU, kdy otevřou pro cestování Rusko pro své občany, Rusko pak odpoví recipročně.
30.3.2020
Rusko zavřelo hranice.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Kontaktujte nás

Katalog 2020 Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů