Vyhledat zájezd na mapě

Oranžové země v „Asijském semaforu" jsou ty, které jsou stále pro turisty buďto zcela uzavřeny, nebo jsou omezení natolik striktní, že do nich není možné realizovat zájezdy. Informace přicházející z destinace však naznačují, že lze počítat se zpřístupněním země v řádu několika měsíců.

Nejnovější zprávy

12.11.2020
Od začátku září nabírá covid-19 v Rusku na síle a prozatímní vrchol z 9. září (21 800 případů) nemusí být poslední. Přesto se zatím nezavádí žádná plošná omezení, ale pouze lokální opatření dle místních samospráv. Vstup do země za účelem turismu není stále povolen. Od 4. října operuje 2x týdně leteckou linku z Prahy do Moskvy ČSA a 2x týdně i Aeroflot. Fungují přímé lety z Vídně, Frankfurtu a dalších evropských měst.
30.7.2020
Situace v Rusku se postupně stabilizuje, denní přírůstek nakažených již od 10. května klesá. Ohniska se přesouvají z centra do regionů, ačkoliv stále vede Moskva, následovaná Petrohradem. Od 1. srpna se obnovují lety do Velké Británie, Turecka a Tanzanie, ve druhé vlně budou v průběhu srpna následovat Jižní Korea, Maledivy, SAE a Kuba. Vedou se jednání s jednotlivými zeměmi, optimistický odhad otevření pro ČR ze strany Ruska je září, reálný je spíše blíž zimě. Dle našeho názoru bude záležet spíše na ČR a obecně jednotlivých zemích EU, kdy otevřou pro cestování Rusko pro své občany, Rusko pak odpoví recipročně.
30.3.2020
Rusko zavřelo hranice.

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů