Vyhledat zájezd na mapě

Oranžové země v „Asijském semaforu" jsou ty, které jsou stále pro turisty buďto zcela uzavřeny, nebo jsou omezení natolik striktní, že do nich není možné realizovat zájezdy. Informace přicházející z destinace však naznačují, že lze počítat se zpřístupněním země v řádu několika měsíců.

Nejnovější zprávy

30.11.2020
Zákaz mezinárodních letů byl prodloužen do 31. 12.
1.11.2020
Zákaz mezinárodních letů byl prodloužen do 30. 11.
1.10.2020
V Myanmaru dochází k uvolňování vnitřních restrikcí, zákaz komerčních mezinárodních letů byl však opětovně prodloužen do 30. 10.
30.8.2020
Zákaz mezinárodních letů byl prodloužen do 30. 9.
1.8.2020
Zákaz mezinárodních letů byl prodloužen do 31. 8.
11.7.2020
Mezinárodní lety do Myanmaru jsou stále zakázány, prozatím do 31. července. Ministerstvo pro cestovní ruch představilo plán obnovy turismu, který bude probíhat v několika fázích od října 2020 do ledna 2021.
29.3.2020
Myanmar pozastavil vydávání víz a mezinárodní lety do odvolání.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Kontaktujte nás

Vaše ohlasy

Martin Pinl, Praha, 20.11.2017

Zájezd splnil, lépe řečeno překročil mé očekávání. Barma mne uchvátila, krásná země a nádherné památky, které rozhodně stojí za návštěvu. Překvapili mne milí a ochotní Barmánci, myslel jsem si, že pod vlivem vlády místní junty se budou chovat trochu jinak. Na druhou stranu přes sklo autobusu a krátké zastávky na památkách nemůže návštěvník vstřebat skutečnou situaci a pocity běžných Barmánců. Program byl výborně sestaven, ubytování bylo výrazně lepší, než jsem očekával, doprovázela nás skvělá, milá a vzdělaná průvodkyně Nora Melniková. Jediné, co bych změnil, byla cesta lodí – trvala příliš dlouho a nebylo mnoho zajímavého vidět. Prodloužená varianta – vybrali jste dobře, hotel byl příjemný, pláž i moře super. Byl jsem loni v Malajsii na ostrovech Langkawi, tady se mi líbilo stejně.

Alena V., Jablonec n./N., 8.11.2017

Před pár dny jsem se vrátila ze zájezdu Barma – velká cesta (19. 10. – 5. 11.) a chci vyslovit Vaší CK poděkování za dobře připravený program i organizaci celého zájezdu. Nemalou měrou se o naše hezké zážitky zasloužila naše milá průvodkyně Nora Melniková, která vše řešila s přehledem a úsměvem, ocenili jsme i její odborné znalosti. Přeji Vám další spokojené klienty a snad zase někdy na shledanou... Omlouvám se, že nezasílám vyplněný dotazník, ale většina otázek by dostala kladné odpovědi. Byl to náš 4. zájezd s Vaší CK, i to značí, že jsme se službami China Tours spokojeny.

MUDr. Zdenka Pitroňová, Všechovice, 17.3.2015

Ve dnech 24. 2. – 9. 3. 2015 jsme se zúčastnili zájezdu do Barmy. Zájezd byl perfektně připraven a úplně exkluzivní byl průvodce Mgr. Lubomír Vacek. Znalosti kultury, země a průběh zájezdu byly na velmi vysoké úrovni. Jedním slovem – SUPER! Děkujeme ještě jednou. Komu čest, tomu čest!

E. Sedláčková, Broumov, 20.11.2013

„Maximální nasazení, profesionalita a úžasné vědomosti p. Petra Vrány ho řadí k naprosto nejlepším průvodcům, jaké jsem v posledních letech potkala.“

Katalog zájezdů Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů