Vyhledat zájezd na mapě

Oranžové země v „Asijském semaforu" jsou ty, které jsou stále pro turisty buďto zcela uzavřeny, nebo jsou omezení natolik striktní, že do nich není možné realizovat zájezdy. Informace přicházející z destinace však naznačují, že lze počítat se zpřístupněním země v řádu několika měsíců.

Nejnovější zprávy

26.8.2020
SItuace v Laosu se vrátila prakticky do normálu, všechna opatření uvnitř země jsou zrušena. V současnosti se projednává možnost otevření některých hraničních přechodů s Vietnamem či s Thajskem, očekáváme však spíše, že tyto návrhy narazí na nesouhlas sousedních zemí.
7.8.2020
Na konci července Laos zaznamenal nový případ nákazy po více než 100 dnech. Šlo o člověka, který přiletěl repatriačním letem ze Soulu. Po příletu byl izolován, nikdo jiný ze stejného letu pozitivně testován nebyl. Zákaz vstupu pro většinu cizinců nadále platí nejméně do 31. srpna. Stále jsou zastaveny i mezinárodní lety s výjimkou repatriačních.
1.7.2020
Laos zrušil úplný zákaz vstupu cizincům a povoluje vstup s některými typy pracovních a investičních víz. Vstup zatím není umožněn turistům, stejně tak zůstávají zakázané mezinárodní lety.
24.6.2020
Situace v zemi je stabilní, Laos za posledních 73 dní neeviduje žádnou novou nákazu, avšak země zůstává pro cizince uzavřena, prozatím do 30. 6.
29.3.2020
Laos uzavřel hranice.

Zajímavé zájezdy

Napište nám

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.

Vaše ohlasy

Kateřina P., Praha, 22.3.2018

Děkuji za organizaci zájezdu Laos a Kambodža, moc jsme si ho užili. Průvodce Petr K. (Komers) je super!

J. a M. Škopkovi, Přelouč, 5.3.2014

Průvodce Honza Plíhal si k té jedničce zaslouží ještě celou řadu hvězdiček.

Zde si můžete prohlédnout náš aktuální katalog.
Newsletter

Chcete pravidelně dostávat naše novinky? Zaregistrujte se zde!

Archiv newsletterů